Hatıra kelimesi köken itibariyle aynı zamanda hafıza anlamına gelir. Mesken, iskân etmek gibi kelimelerin kökeni ise “s-k-n”dir. Yani sükûnet. İnsan meskeninde, yurdunda sükûnete, huzura erer. Yani yeri yurdu olanın sükûneti olur. Hatırası/anısı olan ise hatırlar, anlar ve anlamlandırır. Yüz yıldır bizim hatırlarımıza, hafızamıza, meskenimize, huzurumuza velhasıl millet olma vasfımıza operasyon düzenlendi.

CIA, M16, MOSSAD, BND, KGB, DAEŞ, PKK/PYD, FETÖ, finans oligarkları, kredi derecelendirme kuruluşları, şirketler, medya, iki yüz yıllık planlar, senaryolar, haritalar, ezoterik yapılar, yeniçağ gizli tarikatları, Evangelistler, Siyonist yapılar ve içeride satın aldıkları uşakları vs. topyekûn geldiler.

Millet olarak tekrar tarih sahnesine adım atmayalım diye bize iki yüz yıldır aralıksız operasyon yapılıyor.

İnançlarına göre; “Anadolu, Tanrı'nın yürüdüğü topraklar” olarak geçiyor. Kabala'ya göre de “Tanrı imparatorluğunun kuruluşunda en son seferde fethedilecek “Edom” ülkesi” olarak görülüyor. Öyle ki 7 inayet dönemi kilisesinin 7'si de Türkiye'de bulunmaktadır. Sadece teolojik olarak da değil jeopolitik ve enerji kaynakları bakımından da ülkemizi bırakmak niyetinde değiller.

Yeni Dünya Düzeni için sözde Armageddon Savaşı’nın planlanması ve buna mukabil finansal tefeci sistemin spekülasyonlarıyla, terör örgütleriyle, anatomik, biyolojik, nörolojik, fizyolojik ve psikolojik yollarla insanlığı dönüştürüp yeni bir dünya imparatorluğu kurma peşindeler.

İlkokul mezunu bir adamı 50 yıl içinde 80 ülkede darbe yaptıracak güce eriştiren devasa bir düzenekten bahsediyoruz.

1948 yılında Müslüman coğrafyasında 19 yüzyıl sonra bir Yahudi devleti kuruldu. 600 yıl sonra da ilk kez Müslüman coğrafyasında yabancı bir devletin bayrağı dalgalandı. Bu bir plan dahilinde gerçekleşti. Bunun için iki büyük dünya savaşı yapıldı. Dolayısıyla bu terör devletine mâni olmak isteyen ülkeleri ve liderlerini paramparça ettiler.

” Ortadoğu’nun yarısı İsrail'in olacak. Üçüncü Dünya Savaşı’nın patlama anını iple çekiyor, özlemle bekliyorum!” diyen Kissinger’i hatırlayınız. Bu bölgede büyük bir savaş planladılar.

Bu savaşa kim karşı çıktıysa ve İslam ülkelerinin bekasını savunduysa onu şeytanlaştırdılar. Bugün Türkiye, içeride muhalefet maskesi takmış ihanet şebekesine rağmen işte bu Armagedon projesine, Yeni Dünya Düzeni planına çomak soktuğu için hedefe konuldu.

Erdoğan, 22 İslam ülkesini hedef alan, liderlerini gözlerimizin önünde paramparça eden işte bu zalim düzeneğe başkaldırdığı için Deccal ilan edildi ve 15 Temmuz gecesi ortadan kaldırılmak istendi.

Eli kanlı FETÖ teröristleri, 1099 yılında Birinci Haçlı Seferi’nde Haçlı Ordusu’nun Kudüs’ü ele geçirdiği gün olan 15 Temmuz’da Anadolu’yu işgal etme teşebbüsünde bulunmalarının yegâne nedeni budur.

Bin yıldır bu topraklarda yürütülen savaş Türk/İslam milletinin ayağa kalkmaması içindi. Bugün de öyle. O gece bu sorunu kökten bitirmek istediler. Lakin o gece yazımın başında da ifade ettiğim gibi milletimizin hafızası canlandı ve istiklali uğruna şehit düşme pahasına bu şeytani örgütün tuzağını geri püskürttü. O gece tarihin görülmemiş halk direnişi sergilendi.

Tankların arasından zıplayarak bir eve sığınan zat, olan biteni ekranda izlerken Anadolu 7’den 70’e ellerinde bayraklarla sokaklarda asrın en büyük projesine geçit vermiyordu.

Bu sapkın terör örgütü, Anadolu insanının ferasetini, basiretini ve ülkelerine olan bağlılığını hesap edemedi. Elli yıldır çaldıkları sorularla kurumlara hain yerleştiren, müritlerine don, külot, atlet kokutarak besleyen Pensilvanya’daki şeytan, ülkelerine kendi onur, şeref ve haysiyetlerine sahip çıkan cesur Anadolu insanı karşısında küçük dilini yuttu. Batı bir hafta kendine gelemedi. Tek bir haber dahi yapmadılar. Tek bir kınama mesajı yayınlayamadılar.

Vatan söz konusu olduğunda bu milletin nasıl şahlandığını, birlik olduğunu tüm dünya hayretler içerisinde izledi. Ve izlemeye devam ediyor.

Bugün Adil Öksüz teröristini arayan ekibin başındaki zatın FETÖ’cü çıkması bu örgütün ne denli şeytani bir örgüt olduğunu gözler önüne sermektedir. Lakin yeni sistemle birlikte eli güçlenen Türkiye’nin önünde artık duramayacaklar. Yeter ki bizler uyanık olalım. O geceyi asla unutmayalım. Unutturmak isteyen, 15 Temmuz’u magazinleştirmeye çalışan, konser, sergi, festival türü etkinliklerle sulandıran kim olursa olsun bunlara fırsat tanımayalım.

FETÖ, küresel şeytani düzenin köpekliğini yapan ciddi bir örgüttür. Hafife alınmamalı ve yeni dönemde kökü kazınana kadar mücadele edilmelidir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.