Abdüllatif Şener'in sosyal medya hesabı ele geçirildi

Ayyıldız tim adlı hacker grubu 15 Temmuz günü sosyal medya hesabından skandal mesaj yayınlayan Abdüllatif Şener'in sosyal medya hesabını ele geçirdi.

Abdüllatif Şener'in sosyal medya hesabı ele geçirildi
Tarih: 17.07.2017 10:39:35

Ayyıldız Tim adlı hacker grubu FETÖ'cü teröristlerin gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin yıldönümünde sosyal medya hesabı Twitter üzerinden skandal bir mesaj yayınlayan 15 Temmuz'u kutlamadığını ifade eden Abdüllatif Şener'in hesabını ele geçirdi. Ayyıldız Tim haberi hacklenen hesaptan attığı “Bu hesaba 15 Temmuz şehitlerimiz gazilerimiz ve demokrasiye inanan Türk milleti adına el konulmuştur.' mesajıyla duyurdu.

Abdüllatif Şener'den skandal 15 Temmuz paylaşımı

HACK SONRASI SÜRPRİZ TWEETLER

Abdüllatif Şener'in sosyal medya hesabının ele geçirilmesi sonrası hesaptan çeşitli paylaşımlar yapıldı. Yayınlanan mesajlarda “Sn.Cumhurbaşkanımız bana ve ekibime vermiş olduğu desteği bu zamana kadar hep yanlış kişilere inanarak kötüye kullandım. Bundan sonra kendileri de eğer kabul ederlerse siyasi hayatıma yine Ak Partide devam etmek istiyorum. Dun gece 15 Temmuz kutlamalarındaki birlik beraberliği görünce atmış olduğum saçma tweet içinde tüm halkımızdan özür diliyorum. Allah beni affetsin. İran ın Katil Esad ın oyuncağı oldum. Vaadettikleri paraları da vermediler.” İfadeleri kullanıldı.

 

KAYNAK YENİAKİT


Etiketler: Abdüllatif, Şener, Ayyıldız Tim