18 Mart Çanakkale zaferi ve şehitler bayramı gününde Mehmetçik milletimize Afrin zaferiyle yeni bir bayram yaşattı.

Her zaferin getirdiği yenilikler ve  yıktığı eski düzen olduğu gibi Afrin zaferi de bölgeye yepyeni bir anlayış getirecektir.  Dabık zaferiyle DEAŞ’ın felsefesini yerle bir eden Mehmetçik Afrin zaferiyle de PKK terör örgütünün felsefesinin de ne kadar içi boş, çürük, bu topraklardan uzak haçlı emperyalizmine hizmet eden bir anlayış olduğunu gözler önüne serdi.

Mekke’nin fethiyle Kabe’deki putları yerle bir eden İslam peygamberinin adını taşıyan Mehmetçik, her 21 Mart’ta ala vala ile kutlanan sözüm ona Nevruz’un simgesi, Demirci Kawa, Zerdüşt’ün heykelini de Afrin meydanından süpürdü.

DEAŞ’ın belini kıran Fırat kalkanı harekatında verdiğimiz 72 şehidin mesajıyla başlayan Zeytin Dalı Harekatı, Çanakkale kahramanı  57. Alay mesajıyla sonlandırıldı.

Afrin’e giren Mehmetçik ve ÖSO kahramanları 3 önemli hareketle üç önemli mesajı verdi. İslam ümmetinin sancağı durumundaki şanlı ay yıldızlı bayrağımızı Afrin hükümet konağına dikti. Bu toprakların asla ve asla Siyonist emperyalistlere yem edilmeyeceğini gösterdi.

Tasması İsrail ve ABD’nin elinde bulunan PKK/PYD’li köpeklerin daha iki yıl önce Tel Rıfat’ta katlettikleri yüzlerce masumun cesedini şehir meydanında sergiledikleri Tır’ı yaktı. Bu bölgedeki insanları sürerek, öldürerek, topraklarına çökerek burada sefa süremeyeceklerini, ilahi adaletin mutlaka ve mutlaka kendilerini bulacağını gösterdi.

SDG’nin, PYD’ninterör örgütü PKK’nın bir uzantısı olduğunu açıkça isbat eden terörist başının şehirdeki bütün posterleri ve heykelleri ile birlikte, terörist başının avanesine İslam karşıtı bir din olarak enjekte etmek istediği Zerdüşt’ün heykellerini de yıktı. Bu milletin Müslüman çocuklarını sözüm ona özgürlük vaadleriyle kandırarak ümmet düşmanı birer canavar haline dönüştüremeyeceğini gösterdi.

Tam 57 gün kolay geçmedi. Sadece çapulcu PKK/PYD teröristleriyle mi savaştık. Adına Rojava aslanları denilen tamamı batılı keskin nişancı ağırlıklı terör grubuyla savaştık. Bunlardan yüzlercesi eşekler cennetini boyladı. İngiliz MI6 elemanı AnnaCampbell’de layığını buldu. Karşımızda dağları, şehirleri, evleri Alman mühendisliği, Fransız la farge fabrikasının çimento ve malzemesiyle NATO standardında işgal kuleleri ve tünelleriyle donatan çukurcu ABD’de vardı. Onlara Vietnam sendromunu yeniden yaşattık. Arzımev-ud hayaliyle bu toprakları işgal için teröre her zaman yardım yataklık eden İsrail’i, Afrin’e petrol arıtma tesisi kurarak, SDG’nin sözde flamalarına Hatay’ı ve İskenderun’u dahil ettiren İngiltere ile savaştık. Türkiye’den toprak talebi olan bir terör örgütüne 3 bin tır, 2 bin uçak dolusu silah veren ABD’yi de Afrin’e gömdük.

Mehmetçik işe en kolay olan Minnag Havaalanı- Tel Rıfat’tan başlamadı. En zor olan dağlık bölgelerde 7 ayrı köşe başı tutarak başladı. Köşe başları genişledi. Önce teröristlerin kaçabilecekleri dağlar temizlendi. Bütün umutları ve hayalleri tek tek yıkıldı. En son umutları olan sivillerin arkasına saklanma taktiği de, 18 Mart’tan çok önceden içeri giren özel kuvvetlerimiz tarafından berteraf edildi. Terör örgütü halkın kendilerine baş eğmeyeceğini gördüklerinde, sivilleri öldürerek, araçlarını ve evlerini yakarak, bütün şehre patlayıcı ve el yapımı bomba yerleştirerek defolup gitti.

Şimdi sırada, El-Rıfat, Münbiç var. Hepinizin bildiği gibi Fırat Kalkanı operasyonu sırasında da Münbiç’in nüfusunun yüzde 98’i Araplardan oluşuyordu. AynelArab’ın nüfusunun yüzde 70’inin Arap olduğu gibi. Haseke’nin yarısından çoğunun Arap olduğu gibi. Türkiye Afrin zaferiyle, etrafında oluşturulmak istenen terör kuşağının ikinci halkasını da kırdı. Bundan sonra sıra Münbiç’te Kerkük’e kadar bu toprakları gerçek sahiplerine vermek var. Bu Arada, Kawala ideolojisi çöken PKK elebaşlarının da birer ikişer ya imha edilecekleri veya kendilerini besleyen ülkelere kaçacakları süreç başlamıştır.

Son söz, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan, 26 Mart’ta Varna’da buluşacağı AB liderlerine karşı ezilip büzülen mağlup bir lider gibi  değil, askeri ve siyasi her türlü desteği verdikleri terör örgütünü ve sahiplerini mağlup etmiş bir lider gibi çıkacaktır. Bölge insanımızın kafasındaki Zerdüşt putunu yıkan 18 Mart Afrin Zaferi kutlu olsun.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner623

banner624