İşgal ettiği Amerika kıtasında yaşayan yüz milyondan fazla yerliyi öldüren ve kendilerinden fersah fersah ileri olan dört medeniyeti tamamen yok eden ABD savaşa karşıdır!

Savaşa karşı olduğu için 1945’de Japonya’nın Hiroşima ve Nagazaki kentlerine atom bombası atarak bir anda 250 bin insanı öldürmüştü.

1950-53 yılları arasında yüz binlerce Koreliyi öldürmüş, 1954’de on binlerce Guetamala insanını, 1955’de Endonezya, Laos ve Kamboçya’da CIA ve ordu operasyonlarıyla yüz binlerce insanı savaşa karşı olduğu için öldürmüştü.

1956-59 yılları arasında altmış binden fazla Kübalı, 1955-75 yılları arasında milyonlarca Vietnamlı da savaşa karşı Amerika tarafından öldürülmüştü. Öyle ki o dönem için ne kadar savaş karşıtı olduğunu ispatlamak istercesine Vietnam’da kişi başına 5 bomba düşecek kadar bomba atmıştır Amerika.

Amerika savaşa karşıdır ve süreç içinde bunu her şekilde göstermeye devam etmiştir özgür dünyaya! 197O’lerde Şili’de darbe yaparak on binlerce Şililiyi, Arjantin’de iş birlikçisi generallerle birlikte elli bine yakın Arjantinliyi, Kamboçya ve Laos’da bir milyon insanı öldürmüştü.

1980’lerde “bizim çocuklar başardı” sloganıyla arkasındaki güç olduğunu ikrar ettiği darbeyle Türkiye’de, aynı zamanlarda Lübnan’da ve işgal ettiği Grenada’da binlerce insanın öldürmesi yine savaşa karşı olduğu içindi.

İki kutuplu dünyadaki soğuk savaşın sona ermesinden sonra tüm yoğunluğunu Müslüman coğrafyaya çeviren Amerika savaşa ne kadar karşı olduğunu göstermek için var gücüyle çalıştı.

1990’ların başından itibaren Irak’a Körfez Savaşı adıyla anılan saldırısı, Libya’yı bombalaması, Sudan, Lübnan, Filistin, aralarda Panama, Somali, Afrika’daki darbeler ardından yine Irak, Afganistan, Bosna Balkanlar derken beş milyondan fazla insanı bombalarla kurşunlarla tecavüzlerle katledip topraklarını işgal edişi hep savaşa karşı olduğu içindi.

Amerika savaşa karşıdır beyler…

Filistinlilerin topraklarını işgal eden Siyonist İsrail’e verdiği sonsuz desteği, başından sonuna kadar 15 Temmuz işgal girişiminin içinde olması, sınırımızda ikinci bir İsrail projesi olarak PKK devleti kurdurmak istemesi, bu proje kapsamında beş bin tır silah yollaması ve hala silah yollamaya devam etmesi, DAEŞ’i kullanarak Suriye özelinde bütün dünya ülkelerinde terör estirmesi, cephede savaşan askerlerimize karşı teröristlerle aynı safta savaşması, içimizden devşirdiği zihni ve bedeni kiralık hainlerle algı operasyonu yürüterek, milletimizin maneviyatını bozmaya çalışması Amerika’nın savaşa karşı olduğunu anlamanızı sağlamıyorsa dönün kendinize bir bakın!

Amerika ne kadar savaşa karşıysa, dün PKK-PYD saldırılarına karşı olmayan, ABD’nin binlerce tır silah yollamasına karşı olmayan, 15 Temmuz işgalcilerine karşı olmayan, ülkemizi uluslararası alanda mahkum etmeye çalışanlara karşı olmayan, milletin inancına ruhuna ve yaşam tarzına yapılan darbelere karşı olmayan üstüne destek veren, ülkemizi güçten düşürmek için yapılan ekonomik operasyonlara karşı olmayıp destek veren, PYD’yi kendini savunma hakkı olan halk olarak görüp desteklerken, Mehmetçikle beraber cephede teröristlere karşı can pahası savaşan yerel güçlere terörist diyen, millet olarak birlik beraberliğimizi tesis etme çabasındayken mezhepçi, örgütçü, ağzı bozuk, İslam ve millet düşmanı unsurlarını öne sürerek adeta ülke içinde savaş hazırlığı yapan ama iki kelimesinden biri “barış” olan ne kadar müptezel varsa aynı Amerika gibi savaşa tabii ki karşıdır kardeşim!..

Amerika savaşa ne kadar karşı ise bizdeki Amerikancılar da savaşa o kadar karşıdır.

Bunu anlamadıysanız hala, siz de bir problem var demektir!

Kötünün kötülük için yaptığı savaşta biz, iyi için, doğru için, güzel için savaşmayacaksak ne için yaşıyoruz?

Biz Amerikancı değiliz hamdolsun…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner624