Hak tarikatlar bizim mayamızdır.

Hemen hemen her Osmanlı padişahının bir Mürşidi bulunuyordu. Hacı Bayram- ı Veli, Molla Gürani, Aziz Mahmud Hüdai ve Şeyh Muhammed Zafir Hazretleri  bu mübarek zatlardan sadece bir kaçı.

Osmanlı dönemi öncesinde de Muhyiddin Arabi Hazretleri  gibi bir çok hak tarikat Mürşidi Türk toplumunu irşad etmiş bizim köklerimizin İslam ve Allah aşkı ile yoğrulmasına vesile olmuşlardı.

Bizim en azametli dönemimiz Osmanlı Dönemidir. Bir defa bunu bilmekte yarar var. Osmanlı Devleti döneminde bu topraklarda ki adalet ve hak sisteminin ulaştığı muazzam boyuta bu gün Dünya’nın hiçbir devletinin ulaşması mümkün değildir.

Osmanlı Devleti’nin Dünya’ ya hakim oluşunu ve Dünya’ ya armağan ettiği medeniyetin kaynağını Cennetmekan Sultan 2. Abdülhamid Han Hazretlerinin şu sözlerinde bulmak mümkündür: “ Bizi yükselten dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır “

***

Giriş sohbetinden sonra yeniden konumuza dönelim…

15 Temmuzdan sonra sürekli olarak hak tarikatlara saldırılmasının çok önemli nedenleri var.

Bunlardan birincisi Sayın Cumhurbaşkanımızı yalnızlaştırmak. Sayın Cumhurbaşkanımıza karşılıksız destek veren ve her koşulda karşılıksız olarak devletin arkasında duran, 15 Temmuz da yine bağlılarını sokaklara çağırarak darbelere göğsünü siper edenler bu ülkede ki hak tarikatların önderleri ve onların müritleriydi. Dolayısı ile bu ülkede hak tarikatlar oldukça kimse ne devleti nede Sayın Cumhurbaşkanımızı teslim alamayacak. O yüzden yalan ve iftiralar ile hak tarikatları ve gönül erleri insanları devre dışı bırakmak, itibarsızlaştırmak istiyorlar.

İkincisi sözde hocaların zehirli fikirleri ile toplumun itikadını bozmak.

Mealci, Kurancı, akılcı ve İrancı sözde hocalar sürekli Sevgili Peygamberimizin Sünneti ve Hadislerini inkar ederek Kur’an- I Kerimden başka rehbere ihtiyaç olmadığını söylüyorlar. Ama aynı sözde hocalar elli çeşit kitap yazarak insanların eline tutuşturmaktan da geri kalmıyorlar. Bu ahmakların tek bir amacı var. Ehli sünnet inancını tahrip etmek ve  insanlarımızın itikatlarını ellerinden almak. Özellikle bunların içerisinde bulunan İrancı bir grup var ki en tehlikelisi onlar. Devletin içerisinde sürekli koltuk kapmanın peşindeler. Eğer devletimiz önlem alıp bu hainleri bertaraf etmezse yeni Fetö olacaklarına hiç şüphe yok.

***

Mesele aslında çok basit.

Sayın Cumhurbaşkanımızı ve devletimizi karşılıksız seven, Allah rızası için devleti ve milleti için çalışan bu insanları hedef alanlar en büyük hainlerdir. Bu şeref ve haysiyet yoksunu satılmışların tek amacı devleti yalnız ve kimsesiz bırakmak sonrada devletin tepesine çökmektir!

Bu şerefsizlere destek veren kim varsa hepsi temizlenmelidir. Devletin ve AK Parti ‘nin içerisinde bu saldırılara katılanların hepsi kripto Fetöcü dür. Bunun hiç lamı cimi yok! Bu kripto hainler temizlenmedikçe devletimiz için tehlike geçmiş değildir.

Sayın Cumhurbaşkanım, bu ülkedeki tüm gerçek Allah dostları, Allah dostlarını sevenler, dervişler ve mazlumlar sizi seviyor ve destekliyor. Bu sevgi karşılıksız Allah için sevgidir. Sizin her şeyin farkında olduğunuzu ve ne kadar yalnız bırakıldığınızı da biliyoruz. Ama unutmayın ki bu insanların duaları sizinle oldukça hainler, alçaklar ve mürtedler sizin kılınıza bile zarar veremeyecek!

Biz, Allah’ın dostlarına dost, düşmanlarına düşmanız! Allah için sever, Allah için buğzederiz.

Her kim ki Allah’ın dinine ve dostlarına karşı iftira ve yalanlar ile savaş açarsa karşısında bizi bulur!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Özgür Dinç 2018-07-24 16:19:53

Iranci kim bilelim ona gore önlem alalim

banner623

banner624