Mert düşmanlar nasip et Yâ Rabbi, göğsümüze kurşun yemeyeli çok oldu. Sırtımız delik deşik...

7 Haziran seçimlerinde yaşanan hezimeti hepiniz hatırlarsınız.

İşte o dönemde doğu ve güneydoğunun ekseriyetle üstüne karabulut gibi çöken bir kaç satılmış molla KILIKLI kanaat önderi vardı.

Hepsinin savunduğu bir argüman vardı ve milletin hükümete olan umudunu da teveccühünü de bununla kırmaya çalıştılar.

Kısmen başarılı da oldular hatta üç ay boyu memleketteki boşluk ile yaşanan kaos katlanarak bir uçurumdan düşme hızıyla devam etse onbeş yılda 1923'ten 2015'e taşınan bir Türkiyeyi bir yılda yüzyıl geriye götürebilirlerdi.

Geçen bu kafalardan biri mantar gibi bir paylaşımımın altına bitti. 

Aşure gününe binaen Hz Adem'in duasını paylaşmışken ve hiç konuyla ilgisi olmamasına rağmen aynen şöyle bir yorum yazdı.

- "Kesinlikle öyle mesela şirk laik demokratik demokrasi sisteminin bir parçası olan AKP nin de peşinden gitmeyin diyor vallahi haram ile helal asla aynı yerde bulunmaz hak geldi batıl zayi oldu AKP de diğerleri gibi faiz içki kumar kerhanede n vergi alan onların cuvalmasi için çalışan bir kurum  İslam hilafet gelmeden asla düzelmez"

İşte bu kafa DEAŞ'ın kafası idi!

Gelin bu kafalar insanları nereden vuruyorlar hep birlikte analiz edelim, bundan sonrasında harfine dokunmadan yaptığımız yorumları aynen paylaşıyorum.

+ "O halde CHP'yi seçelim?"

- "Fark etmiş olmanız lazım dı çözüm CHP MHP BDP AKP değil hilafet diyorum abim"

+ "Mevcutta böyle bir seçenek var da bizim mi haberimiz yok?"

- "Abim mevcuta çalışmak zorunda mısın? HZ İbrahim in babası bile bir düzene ibadet ediyor du vallahi Hz İbrahim tek başına bir ÜMMETİ ti Allah'ın yanında! Çünkü o hiçbir beşeri sistemi kabul etmedi kaza peygamber efendimiz de öyle! Halbuki ona Ebu Cehil in başını çektiği Parti'nin ona ne teklifler yaptığını biliyorsunuz ama o bir elime ayı Bir elime güneşi verseniz bu davada n vazgeçmem hak yoldan ayrılıp eğri Yola girmem demiştir!

Mevcut ta olan faiz veriyor mu veriyor allah yasaklamıştır! Mevcut ta olan kerhane işletiyor mu evet işletiyor allah yasaklamıştır! Mevcut ta olan kumar oynatıyor mu oynatıyor allah yasaklamıştır! Mevcut ta olan içki fabrika ları açıyor mu açıyor allah yasaklamıştır! Mevcut ta olan kâfir ile dost mu dost allah yasaklamıştır,! Abim istediğin kadar uzar gider bu böyle"

+ "Bu dedikleriniz soruma cevap değil"

- "Hilafet için çalışanlara katıl ki katılmaz san dâhi yanlış giden bir sisteme uymak zorunda değilsiniz güzel abim"

+ "Ehveni Şer diye bir kaide var, kötülerin arasından en az kötüyü seçmek. Mevcuttan maslahatı BIRAKIP mevhumda muhali talep anarşiliktir.

İstediğiniz şeyleri her müslüman ister ancak ıskat (kadronun değişmesi) ile değil ıslah (kadronun düzeltilmesi) ile ister. Bizlere şeriatla hükmedecek ve hilafet (Başkanlık gibi) getirecek uzaydan bir kadro transfer etmeyeceğiz.

Hem biz tasviben DEĞİL tercihen seçiyoruz, yani yaptığı her işi tasvib etmiyoruz ancak daha iyisi ya da muadili olmadığı cihetle tercihen seçiyoruz.

Evet biz Allahın emrettiği gibi yönetildiğimiz bir sistem için önümüzdeki nesli yetiştiriyoruz. Siz de mevcuddaki en iyi seçeneğin yaptığı yüzlerce İslami reformu zikretmeden halen düzeltemediği şeyleri gözünüze sinek yapıp ARKADAKİ hasenelerinden oluşan dağı kapatmayın ve daha iyi olmasına çalışın inşallah.

Bu sisteme uymamak reddetmek ile değil elini ve hatta başını taşın altına koyup düzeltmekle olur.

Yoksa direkt reddedeni teröristten eylemi ayırmaz, sebebini de yalnız Allah bilir."

- " Allah rızası için çabalarımı rabbim görüyor abim ben sizin paylaşımları gördüğüm gibi sizde benim paylaşımları mı görüyor sunuz dur ben hilafet için çalışıyor um şu anda mevcut düzende bunu veren yada buna çalışan bir lider yok Recep Tayyip Erdoğan Allah'ın arzında yani yeryüzünde Allah'ın hükümlerini tatbik edeceğiz Allah'ın emir ve yasaklarına göre yaşayacağı Z desin ölümüne onunla birlikte hareket ederiz lakin vallahi billahi tağut sistemi ni Aynen devam ediyor laiklik küfür sistemi Aynen devam ediyor  yaptığı her günaha ABD ile ortak hareket e geçtiği sürece ABD Suriye ye girdi diye memnun Luk duyan bir lider veya parti bize ne verebilir yada biz bu günaha ortak değil miyiz ona oy vererek kendimize vekil tayin ederek güzel abim gerisi sizin ve Allah'ın arasında hayırlı sabahlar"

+ "Bu partiye oy vererek halen düzeltemediği günahlara ortak olmam diyorsunuz, peki vermeyerek hemen ardından gelmek zorunda olan ve günahın babası CHP'ye ortak olduğunuzu ilan etmiş olmuyor musunuz?

Şu an yeni bir parti mi kurdunuz? Yoksa yeni bir rejim mi hazırladınız? Bir daha ki seçimde kadronuz hazır ve halkın yeterli yüzdesini alacak güçte mi? Yoksa darbe mi yapacaksınız?

(Tağut sistemine aynen devam ediyor demenizle muvazeneninizin bozulduğunu ve körlüğünüzü ispat ediyorsunuz ve size vereceğim cevabı israf makamına düşürüyorsunuz. Sizin nezdinizde başkası olur diye yazıyorum sadece)"

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner623

banner624