İKİ Cihan Harbi sonrasında dizayn edilen dünyada, yani neredeyse yüz yıldır senaryosunu başkasının yazdığı ve dekorunu bir başkasının kurduğu oyunda ‘galip seçkinler’ dışında kalan bir çok ülke gibi biz de sadece bize verilen rolü oynamak zorunda bırakılmıştık.

Biz, bize biçilen rolün dışına çıkmaya başladıkça kavganın daha da kızışacağı belliydi, öyle de oluyor. Bedel ödemeyi göze almadan bağımsızlık kazanacağını düşünen, özgürlüğü unutsun. Özgürlüğün bir bedeli vardır.

Bunu şunun için söylüyorum. Dost düşman kutuplarını tayin edip mücadeleye başladıktan sonra, mücadele sürecinde ortaya atılan iddialar, çevirilen dolaplar, almalar vermeler ihanetler veya ifadeler hiçbir kıymet arzetmiyor bizim için…

Oyunu kuran ve kendi istediği şekilde algı oluşturmaya çalışan emperyalist Batının tezgahına düşecek kadar aptal olanlar, ya işin nereye varacağından habersizdir, yahut bilinçli bir şekilde bu tezgahın içindedir.

Amerika’da oynanan tiyatronun, Batı devletlerinde planlanan tezgahların kadri kıymeti yok. Asıl olan bizim ne yaptığımız ve ne yapmamız gerektiği.

Bu saatten sonra boyun eğip köleliğe razı olmadıktan sonra -ki yine bedel ödetecekler-  ağzımızla kuş tutsak bir şey değişmeyecektir. Cumhurbaşkanımızın  hedefe konulma sebebi de bu boyun eğmez duruşu değil mi? Yani bu yolun geri dönüşü yok.

“En iyi savunma saldırıdır”

Topraklarımızda bulunan bütün Amerikan ve NATO üslerini kapatmalıyız bir an önce.  15 Temmuz işgal girişimi de dahil ülkemiz aleyhine olan her faaliyetin ve her örgütün arkasında olan bu ülkelerin üsleri güvenliğimiz için açık tehdittir.  15 Temmuz işgal girişiminin İncirlik Üssünden yönetildiği ortaya çıkmıştı İncirlik Üssü’nü kapatmak  ilk adım olmalı.  Daha dün Kürecik NATO üssündeki askerlerle irtibatlı olan bylock kullanıcısı bir Fetöcü sınırdan kaçmak isterken yakalandı. Bunun gibi daha kaç kişi vardır bilmiyoruz. Ülkemiz aleyhine faaliyet gösteren Amerikan-NATO üslerinin hızla  kapatılması güvenliğimiz için hayatidir . 

Amerika'nın Türkiyeyi işgal operasyonunda piyon olarak görev yapan, Fetö-PKK-CHP zihniyetinin ittifak halinde söylediği hiçbir şeyin kıymeti yok bize göre.  Gavura hizmet maksatlı atılan her adım, doğru-yanlış farketmez, ihanettir!

Anadolu'nun inancına, ruhuna ve insanına düşman zihniyetin, kendi çıkarı için dünyayı kana bulayan Amerikan adaletinden medet beklemesi  yeni değil  bizim için. İlahı Batı olan Batıdan adalet bekler. Biz ilahi adalete inanıyoruz.

Kaldı ki bu ruhsuzlarla ciddi bir hesaplaşma yaşamadan düze çıkamayacağımızın da farkında olmalıyız. Bu mânâda kim nerde duruyor anlamalı ve ona göre tavır almalıyız. Amerika ambargo uygularmış, ceza kesermiş, Batı ekonomiyi bozarmış falan filan....

Özgürlüğün elbette bir bedeli var. O bedeli ödemeyi göze almadan özgür olamazsınız. Emperyalist zalim düzenin kölesi olmaktansa, onurlu ve özgür bir insan olarak ölmeyi göze alacaksınız ki özgürlükten bahsedebilesiniz.  Bizi ekonomiyle korkutacaklarını zannetmeleri  bize hakarettir.

Ekonomi değil bizi ayakta tutan, inancımız ve onurumuzdur. Yedi düvelin bir olup saldırdığı şu demde, biz boyun eğmezsek, bize boyun eğdirebilecek güç de yok şu dünyada... Buna inanın!

İçimizde görünüp gavurun kılıcını sallayanlara dikkat edelim yeter. Ötesi, artık su yatağına girdi.

Bütün olumsuz görüntüye rağmen,  Rüzgar  Müslümanlardan  yana esiyor!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner623

banner624