Yav he he! Erdoğan yıllarca koynunda besledi FETÖ’yü ama yılan olduğunu ilk gördüğünde kuyruğundan tutup attı. Ama siz FETÖ’yü yılan olduğu bütün dünya tarafından anlaşıldığı halde ipek eldivenlerle bağrınıza bastınız… O derece bağrınıza bastınız ki, o engereğe sen dur, biz senin yerine tıslarız, senin yerine ısırıp zehri veririz aşkında şevkindesiniz…

Şimdi ramazan günü belki biraz kerih misal olacak ama bu meseleyi anlatmamada yardımcı olacak: Bir adam, kendini iyi saklamış namuslu görünen bir kadını koynuna sokuyor ama sonra alüftelerin ordinaryüsü olduğu ortaya çıkıyor. Bu durumda böyle bozuk bir kadınla yaşanılmayacağı için tekmeyi vurup, gönderiyor. Birileri hemen o alüfteyi sahipleniyor ve onu bırakan erkeğe diyor ki:

  • Sen yıllarca bu kadınla nasıl yaşadın? Nasıl güvendin? Şimdide aldanan oldum diyorsun?
  • E kardeşim ben güvendim koynuma aldım ama fahişe olduğunu ilk anladığımda kolundan tutup, kaldırıp attım. Peki, benim attığımı siz nasıl koynunuza alıp, yar ettiniz, fahişe olduğunu bile bile?

Üstelik sadece Erdoğan değil, bütün Müslümanlar yanıldı... Ha Müslümanlar yanılırken FETÖ hizmet hareketi görünümünde idi, ondan dolayı yanıldı. Şimdi her şey ortada; tüm alçaklıkları ile ihanet hareketi olduğu anlaşıldı ki. Bunun için sadece 15 Temmuz girişimleri ve şehit ettikleri yüzlerce insan yeter! Buna rağmen, Erdoğan’ın bıraktığını siz sahiplendiniz ve hiç utanmadan, yüzünüz kızarmadan o çirkin ağızlarınızla “Erdoğan, Yıllarca FETÖ’yü bağrına bastı, besledi” diyorsunuz... Erdoğan bıraktı, şimdi siz nerede ise tapacaksınız!..

Erdoğan yiğit ve namuslu bir adam olduğu için diğer şuurlu Müslümanlar gibi kalkıp, rahatlıkla şunu itiraf etti:

  • Aldandık… Aldatıldık…

Bütün gerçekler, çırılçıplak ortaya çıkmışken, siz Erdoğan düşmanlığı ile ikide bir bu lafı tekrarlıyorsunuz ama kendiniz FETÖ’yü yalamaktan diliniz nadasa bırakılacak hale gelmiş. Ulan hainler; vuracaksanız Erdoğan’a başka şekilde vurun! Şerefli vurun, namuslu vurun… Böyle Alçakça saldırmayın, bel altı vurmayın. Siz beslediniz dediğiniz FETÖ’yü zaten Erdoğan semirmiş şekilde buldu ve şirin vitrinlerine bakıp, aldandı; bizim de aldandığımız gibi. Ama hakikati görünce o vitrine ve derinliklerine ilk taşı yine Erdoğan attı ve inlerine girdi.  Bunun için kalkıp, siz büyüttünüz diyemezsiniz! Eğer deseniz, gün geçtikçe büyüttüğünüz FETÖ sevginizi sizin suratınıza böyle çarparız... Taa 80’ler de en önemli yerlere sızmış yuvalanmış, onların tabiri ile “kuluçkaya” yatmış FETÖ hainlerini tanıdığı ilk durakta bırakan Erdoğan’a bu şekilde çirkince saldırmanız, havlamanız sizin aslından FETÖ için ne aşklar yaşadığınızı ortaya koyuyor. Siyasetiniz batsın, yalanlarınız batsın, o içinizdeki asıl sizde var olan FETÖ hayranlığınız batsın!

Yalanlar ve iftiralarla Erdoğan’a çemkirmek yerine; bakın size bir misal vereyim en azından bunu söyleyin:

  • Ey Erdoğan, neden bizi 16 yılda uzaya götürmedin, neden petrol çıkarmadın, neden dünyanın bir numaralı tarım ülkesi yapmadın, neden eğitimimiz dünya çapında dahiler çıkarmadı ve son 16 yılda dünyadaki buluşların büyük çoğunluğu neden bizim değil vs. gibi…

Siz böyle ayakları yere basan fikirlerle Erdoğan’ın karşısına çıksanız, sizinde sevenleriniz çoğalır... Gerçi bu saydıklarımı siz Erdoğan’a sürekli şekilde bel altı ve sırtından gâvurla bir olup vurmasaydınız, gerçekleştirmeye gayret eder, hatta başarıya da kavuşurdu. Cumhuriyet döneminde hiçbir başbakan ve cumhurbaşkanına bu denli dışarının itleri ile birleşip saldıran olmamıştır. Haçlı Siyonist alçakları ile birleşip, Erdoğan’a saldırmanız, kanınız bin kere filtreden geçse temizlenmeyeceğini gösteriyor.

Siz Erdoğan’ın koynundan attığı yılan FETÖ ile koyun koyuna yaşayın ve kuyruğunuzu tutan küresel alçaklarla iş tutmaya devam edin… Erdoğan yerli ve milli - milletle iş tutacak, onların hizmetinde olmaya, ülkeyi refah seviyesinde zirvelere taşımaya devam edecektir. Siz, küresel pezevenkleri razı etmeye çalışın, Erdoğan ise başta Allah’ı ve sonra ise milleti razı etmeye çalışıyor...  Eğer millet razı olmasaydı 16 sene iktidarda tutmazdı. Siz Erdoğan’a alçakça saldırmak yerine kendinizi gözden geçirin! Eğer yerli ve milli iseniz, fabrika ayarlarınıza geri dönünüz! Zira çok bozuksunuz ve millet sizin ciğerlerinizi bile tanımış durumda… Bırakın Erdoğan’ın attığı yılana sahip çıkmayı! Sizde iç ve dış yılanlara karşı durun ki evlatlarınızı yılanlar ısırmasın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Fatih 2018-06-02 16:11:25

Elinize sağlık