Evet, Eş Beyinsizlere (Cemil BAYIK ve Bese HOZAT) Çağrımdır. Türkiye’ye, Kürtlerin devletine karşı savaşmayı bırakın. Silahlarınızı bırakın ve Türkiye’ye teslim olun. Komünist halinizle; emperyalist, kapitalist,… ABD’ye, İsrail’e teslim olacağınıza, Kürtlerin en büyük devleti olan Türkiye’ye teslim olun. Geçiş aşaması olarak, önce Kandil’e çekilin ve sonra tamamen silah bırakın. Bütün Kürtlerin isteği, istediği de budur. Kürtler yerine; ABD’yi, İsrail’i, İngiltere’yi, Rusya’yı, Almanya’yı,… dinleyecekseniz eğer, ALLAH hepinizin belanızı versin.

***

Bugüne kadar, neredeyse 100 bin insanın ölümüne sebep oldunuz, yakılan-yıkılan köyler, şehirler,… Binlerce faili meçhul,… hep sizin yüzünüzden oldu. Zindanlarda, mağaralarda,… çürüyenlerin müsebbibi de sizlersiniz. Kürtlere çok ağır bir bedel ödettiniz, ödettiğiniz bedel üzerinden tepişiyorsunuz. Kürtler sizin yüzünüzden büyük bedeller ödedi ve hala bedel ödemeye de devam ediyorlar.

PKK’ya, “silah bırak” diyoruz, bedel ödedik diyorsunuz. İddia ettiğinizi bu bedelin, bedellerin,… sizin yüzünüzden ödendiğini, bal gibide biliyorsunuz.

***

Bir Kürt olarak; benim adıma KAN döktüğünü iddia eden, PKK terör örgütüne, Kandile çekil!... ve silah bırak!... diyorum.

PKK’ya; benim TEK ülkem, TEK devletim olan Türkiye’ye karşı, emperyalistlerle işbirliğinden vazgeç ve benim devletime (TÜRKİYE) “TESLİM OL” çağrısı yapıyorum.

PKK, Suriye’yi tamamen terk ederek, Kandil’e çekilmeli ve daha sonra da kendi kendisini feshederek, Türkiye’ye teslim olmalıdır. Eş (Cemil BAYIK-Bese HOZAT) beyinsizlere çağrımdır. Bu savaş, Kürtlerin savaşı değil. Emperyalist ABD ve işbirlikçilerinin, İSLAM (Anadolu) dünyasını bölme (Hilal-Haçlı) savaşıdır. Bu savaşı da kazanamazsınız. Kürtlere zarar vermekten başka hiçbir işe de yaramıyorsunuz.

EY Eş Beyinsizler!... Afrin, Kobani, Haseke, Cizire,… kısacası, Suriye’yi tamamen terk edin ve Kandile çekilin. Kürtlerin anasını ağlatmaktan başka, hiç bir şeye yaramadınız bugüne kadar. Beyinsiz ikili - Eş Beyinsizler. Bari sivil halk zarar görmesin. Bu savaşı kazanamazsınız. Kürtlerin devleti olan Türkiye ile savaşarak, Kürtlerle savaşarak,… kazanabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Beyninizi, ABD’ye kiralamaktan vazgeçin artık. Ayaklarınız; Kürt, Alevi, Ermeni,… olabilir ama, beyniniz tamamen ABD, İsrail,… Yanlışınızı kabul edin artık. ABD, İsrail,… gibi emperyalist güçlerin pençesinden kendinizi kurtarın. ABD ve işbirlikçilerinden kurtulmak için, Türkiye’den yardım isteyin. Kandil’e çekilin ve Ay Yıldızlı AL Bayrağımızı, Kandil’in tepesine dikin. İnsanlığa ve en çok da Kürtlere, bugüne kadar çektirdiğiniz acılardan dolayı da ÖZÜR DİLEYİN

***

TSK; hepimizin çocuklarının askerlik yaptığı MİLLİ ordumuzdur.

TSK; Peygamber (Mehmetçik) ocağıdır.

TSK; Ertuğrul Gazi, Selahaddin Eyyubi, Fatih, Kanuni, Yavuz, Abdülhamid, Gazi Mustafa Kemal,… ordusudur.

TSK; Bütün Anadolu (Türk, Kürt, Türkmen, Yörük, Tatar, Zaza, Arap, Çerkez, Boşnak, Arnavut, Laz, Gürcü, Sırp (Sırp Müslümanlar var), Pomak, Azeri, Terekeme, Roman, Rum, Ermeni, Süryani, Yahudi, Keldani, Alevi, Sünni,…..”) halklarının ordusudur.

Kısacası, TSK; İSLAM (Anadolu) ordusudur.

Bizi; yani Anadolu’yu (Türk, Kürt, Türkmen, Yörük, Tatar, Zaza, Arap, Çerkez, Boşnak, Arnavut, Laz, Gürcü, Sırp (Sırp Müslümanlar var), Pomak, Azeri, Terekeme, Roman, Rum, Ermeni, Süryani, Yahudi, Keldani, Alevi, Sünni,…..”) asla ve asla yenemezsiniz.

***

Bizi, ABD desteği ile; Suriye’deki kardeş kavgası/savaşı gibi, Türk-Kürt savaşına sürüklemeye çalıştığınızı biliyoruz. İşbirlikçi ve ihanet içinde olduğunuzu biliyoruz. Çözüm sürecini bitirdiğinizi biliyoruz. 15 Temmuz darbesinin zeminini oluşturmak için, hendekler kazdığınızı biliyoruz. Türkiye’yi Suriye gibi bölmek, parçalamak,… istediğinizi biliyoruz. Emperyalist ABD, İsrail,… maşası olduğunuzu biliyoruz. Emperyalist ülkelerden (ABD,…) silah aldığınızı, emperyalist ülkelerden destek aldığınızı biliyoruz. Eridiğinizi, marjinalleştiğinizi ve ABD’nin sizi diriltmeye çalıştığını biliyoruz. Erdoğan’ın; emperyalizme karşı çıktığı için, BOP’u çökerttiği için,… hedefinizde olduğunu biliyoruz. İsrail’in güvenliği için nöbet tuttuğunuzu biliyoruz. İsrail’in “Gargat Ağacı” olmaya çalıştığınızı biliyoruz. ABD’nin emperyalist emelleri için savaştığınızı biliyoruz. Türk-Kürt kardeşliğinin düşmanı olduğunuzu biliyoruz. ABD Komünistleri olduğunuzu biliyoruz. IŞİD/DEAŞ ile ortak olduğunuzu biliyoruz. Eroin tüccarı olduğunuzu, eroinle, uyuşturucu ile insanları zehirlediğinizi biliyoruz. Bizim gibileri işbirlikçi olarak suçlayıp, ABD, İsrail,… gibi ülkelerle işbirlikçilik yaptığınızı biliyoruz. Demokrat olmadığınızı, faşist olduğunuzu biliyoruz. Burseya Dağı mevzilerini; Kürtlerden topladığınız haraçlarla, ESED (Halep) bölgesinde, Fransa'nın Halep'teki çimento fabrikasında, Alman mühendislerinin projeleriyle, ABD tırları ve vinçleri ile taşıyarak, yaptığınızı biliyoruz.

Şimdi bunlar (ABD, Suriye/ESED, Fransa,...) Kürtlerin dostu mu? Ve hepsinden önemlisi, İSLAM düşmanı olduğunuzu, çok iyi biliyoruz.

***

Kullanılan bir maşa olduğunuzu biliyorsunuz. Rex Tillerson’ın; Türkiye’ye, PKK’yı, (daha önce yaptıkları Barzani-Talabani çatışması gibi), 2’ye (PKK-PYD) bölüp, birbirleriyle savaştıralım teklifinde bile bulunduğunu ve ABD tarafından kullanıldığınızı biliyorsunuz. Bir devlet kuramazsınız. Barzani de sizin yüzünüzden devletleşemedi. Bunu da biliyorsunuz. Bu savaşı kazanamazsınız. Çünkü haksızsınız. Ve hepsinden önemlisi,

Kürtlerin sizi desteklemeyeceğini ve kaybedeceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

***

PKK, Kürt’tür demek, Kürtlere hakarettir. PKK, Kürtlere atılan bir iftiradır. PKK, Kürtlere sürülen en büyük lekedir.

PKK, Kürtleri temsil edecekse, ben ve bütün Kürtler, o Kürtlükten İSTİFA ediyoruz.

Kürtler; çocuklarını PKK’ya değil, PKK ile savaşan TSK’ya (asker olarak) gönderiyorlar. Bugüne kadar hiçbir Kürt, çocuğunu PKK’ya göndermemiştir, bundan sonra da göndermez.

Kürtler; ALLAH ALLAH diyen, parmaklarında zikirmatik taşıyan,… kendi çocuklarını, kendi askerlerini,… bırakıp sizleri desteklemez. Kürtler; ABD, İsrail,… maşası olanları desteklemez. Kürtler; kendi ülkeleri (Türkiye), devletleri ile savaşan hiçbir (PKK/PYD,…) gücü desteklemez.

İSLAM ordusunu, 1 buçuk milyar Müslümanın dua ettiği,… Malazgirt, Çanakkale, 15 Temmuz, Osmanlı,… Anadolu ruhuyla hareket eden bir Türkiye’yi yenemezsiniz. Vasiyetinde; anamı babamı hacca gönderin diyen bir askerin ordusunu yenemezsiniz, hiç kimse hiçbir güç de yenemez. Türkün , Kürdün milli ordusunu yenemezsiniz. Kendinize gelin. Aynı camide ibadet eden, aynı cephede birlikte savaşan; Türkü, Kürdü,… yenemezsiniz. Parmağında zikirmatikle cephede savaşan askerin ordusunu yenemezsiniz. Zerdüşt ocağı, Muhammed (S.A.V.)’in ordusunu (Mehmetçik) yenemez.

***

ÖSO, Suriye Kürtlerinin de ordusudur. PKK’ya ihtiyaç yoktur. Kürtlerin PKK’ya ihtiyacı, hiçbir zaman olmadı hiçbir zaman da olmayacaktır.

***

Kürtler; 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkenin (T.C.) vatandaşlarıdır. Kürtler zaten Akdeniz’e çıkıyorlar. Hatta Akdeniz’de; uğruna şehit ve gazi oldukları, Kıbrıs gibi bir adaları bile var. Kürtler zaten binlerce yıldır, Osmanlı ile, Piri Reis,… ile Akdeniz’deler. Kürtlerin bir terör koridoruna, Arzı Mevud İsrail koridoruna, emperyalist ABD ve işbirlikçilerinin petrol koridoruna ihtiyaçları yoktur.

***

Ne demişti, ABDullah ÖCALAN: “Sosyalizme ilk adımları attığımda, tesadüfen elime geçen Sosyalizmin Alfabesi adlı kitabı, 1969'da okuduğumda, kendi içimde şöyle dediğimi hatırlıyorum: "Muhammet kaybetti, Marks kazandı!" Evet, ABDullah ÖCALAN, ALLAH’ın sevgili Peygamberi (S.A.V.) için işte böyle demişti.

Biz de hayır diyoruz. Muhammed (S.A.V.) kaybetmedi, Marx/Marks da Zerdüşt’te kaybetti. Hz. Muhammed (S.A.V.)’in peşinden giden Kürtler kaybetmedi, Marks’ın, Zerdüşt’ün peşinden giden; ABDullah ÖCALAN ve PKK kaybetti. Komünist PKK, Kapitalist, emperyalist,… ABD’nin askerleri olarak kaybetti.

***

Bu savaşı kaybettiniz. Silahlarınızı bırakın ve teslim olun. Anadolu’ya, Türkiye’ye; Türk, Kürt,… Anadolu halklarına teslim olun.

Suriye’deki savaş bizim savaşımız değil. Bu savaş, Haçlı - Hilal savaşıdır. Elinizdeki ABD silahlarını Türkiye’ye teslim edin, bu oyunu bozun. Hayatınızda 1 kere de olsa, doğru bir iş yapın. Komünist halinizle; emperyalist, kapitalist,… Amerika’ya teslim olmuşsunuz, zorunuza gitmiyor da, Türkiye’ye teslim olduğunuzda mı zorunuza gidecek?

***

Hala çözüm süreci hiç olmamalıydı diyenler var. Çözüm süreci olmasaydı, PKK ile mücadele, Kürtlerle savaşa dönüşürdü. Çözüm sürecinde hatalar yapılmıştır ama, çözüm süreci olmasaydı, Kürtlerin PKK’ya karşı harekete geçirilmesi son derece zor olurdu. Çözüm süreci, Kürtleri bir daha kaybetmemek üzere kazanmıştır. PKK’nın bütün bahanelerini elinden almıştır. Çözüm sürecinin kazanımları, (ciddi bir hata yapılmazsa) HDP’yi de tamamen marjinalleştirecektir.

***

Eğer HDP (PKK/YPG/PYD) kongresine katılıyorsanız, Kürt Teali Cemiyeti gibi oluşumları eleştirmeye hakkınız olamaz. HDP (PKK) ile kol kola giriyorsanız, o zaman neden, Damat FERİT’e, Çerkez ETHEM’e,… hain diyorsunuz? HDP, (PKK)’yi haklı buluyorsanız, neden Şeyh Said İsyanına gerici, Kürtçü, bölücü,… ayaklanma diyorsunuz? Selahattin DEMİRTAŞ ile kol kola giriyorsanız; Çerkez ETHEM'e, Şeyh SAİD'e, Damat FERİT'e,... neden hain diyorsunuz o zaman?

***

Bugün, iktidar muhalefet ilişkisi bakımından bakarsak; AK Parti (Kuvayı Milliye-ERDOĞAN), Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK konumunda, CHP ise; Padişah Vahdettin konumunda bulunmaktadır.

***

Sürekli, BOP projesine eleştiri getirenlerin dikkatlerinden kaçan, çok önemli bir şey var. Erdoğan’ın, BOP Eş Başkanı olması, BOP’un çökmesine sebep olmuştur. BOP’un, İslam dünyasını bölmesine engel olmuştur/olacaktır. BOP’un, ABD’nin istediği yöne evirilmesine engel olmuştur. Türkiye (ERDOĞAN), BOP Projesini, Türkiye ve İslam dünyasını lehine çevirmiştir/çevirecektir.

***

NOT: Özellikle Kürt kökenli siyasetçi, STK, memur, işçi, sanatçı, gazeteci, iş adamı,… PKK’ya silah bırak çağrısı yapmalı.

Çocukları PKK’ya kaçırılan; analar, babalar,… meydanlara çıkmalı ve çocuklarını PKK’dan, ABD’den geri istemeli.

Çocuklarını ABD, İsrail,… gibi güçlerin kirli emelleri için savaşmaktan kurtarmalıdır. Bütün oyun Kürtler üzerinden, Kürtleri Türk kardeşleri ile savaştırma üzerinden oynanıyor. Kürt Halkı, büyük oyunu bozmalıdır ve bozacaktır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.