Daha birkaç ay önce Kadir Topbaş'ın damadı, şimdi ise, Bülent Arıç'ın damadı! Aynı suçlamalarla gözaltına alınıp, üç beşgün sonra çeşitli sebeplerle tahliye edildiler. Bu işin hukuki gerekçeleri ve teknik izahatı, kanunlar muhacaresinde bir savunması belki vardır, ben onu bilemem. Zira hukukçu değilim! Kamuoyuda bunu bilemez ve çok ta umurunda değil! Zira Fetö terör örgütünün bu ülkeye ne menem bir ihanette bulunduğunu ve sadece ülkenin değil, İslam coğrafyasının da parçalanması için Siyonistlerle, haçlılarla ve aklınıza islam düşmanı kim gelirse sayabileceğiniz, hepsiyle işbirliği yaptığını ayn-el yakiyn müşahade ettik.

20 küsur yılını sinsice devlet içerisine sızarak, her türlü iğrenç takiyyeyi yaparak, çakallarına her işreti yapmalarını mübah görüp salıklayarak ve son 3-5 yılında ise ihanetini alanen ve açıktan yaparak, darbe yapmaya kadar vardıran bu ihanet şebekesiyle mücadelede halen belli bir noktaya gelinemedi!

Darbecilerin tutuklandığının üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen, yargıda kesinleşmiş bir tane hükmün olmaması hakikaten anlaşılamaz! Yargı süreçleri adeta şova döndürülüyor! Her türlü suç görüntüleri, suç aletleri ve tüm deliller göz önünde olduğu halde, Mahkeme heyeti ve Türk kamuoyuyla dalga geçer gibi inkar yolunda ısrar eden bu alçakların suçlarını itiraf etmeleri çok mu önemli! Cezaları bir an önce neden verilemiyor?
Hainler bu taktikle hem Mahkemeyi ve hem de kamuoyunu oyalama taktiği güderek "Sulandırma" yöntemini kullanıyorlar. Tam da bu süreçte, kamuoyunun hiç tanımadığı, Kavurmacı ve Yeter gibi isimler gözaltına alınarak bir anda halkın gündemine taşınıyor. Ne ki, üç beş gün sonra tahliye edilmesi kamuoyunda AK Parti hükümeti ve yargıya olan güvenin dolaylı olarak yıpranmasına sebep oluyor.

Bu icraatlar ile ilgili kamuoyunda yapılan bir kaç yorumdan iki tanesi çok önemli soru işaretlerini beraberinde taşıyor.

1- Bu tutuklama ve salıverme işlemleri yapılırken, AK Parti hükümeti ve yargının güven kaybı yaşayacağı hiç mi hesap edilemiyor?
2-Tutuklanan kişilerin kayınpederlerinin AK Parti içerisinde siyaseten nüfuzlu kimseler olmasından dolayı mı serbest bırakılıyorlar!

Her ikisininde doğru olmamasını umarak, söylenenlerin doğruluğu durumunda her iki şıkkında, ülkemizin geleceği ve "Adalet"in tecellisi bakımından bir fecaat olacağı aşikardır. Tutuklamalar ve salıvermelerin zamanlaması da çok manidardır. Özellikle, Fetö çatı davalarının görüldüğü ve Fetöcü darbecilerin tek merkezden talimat alarak yaptıkları savunmalarını tamamıyla "Sulandırma" stratejisine dayandırdıkları günlerde, kamuoyu vicdanında adalet namına teessür ve te'sir bırakacak ve hainlerin sulandırma gayretlerine istemeden de olsa katkı sunacak, tabiri yerindeyse "Ekmeğine yağ sürecek, Damat" hadiselerinin bir biri ardına gerçekleşmesi de bir başka konudur.

Kanunların mantığını bilmeyen ve teknik olarak ne anlama geldiği hususunda hiç bir fikri olmayan vatandaşın sorusu gayet açık,sarih ve anlaşılır! "Suçsuz ise neden tutukladınız? Suçluysa neden bıraktınız?" Bu sualin cevabını yetkili makamlar ve özellikle yargı kamuoyuna vermelidir. 15 Temmuz gecesi canını vererek, hayatını hiçe sayıp, kendisini tankların önüne atanlar ve vatanın bağımsızlığı için herşeyini geride bırakıp, ölmeyi göze alanlar, bu cani örgütün bir an önce cezalandırılmasını beklemektedir. Yargı süreci uzadıkça ve bu tür olaylar yaşandıkça, vatandaşın yargıya olan güveni azalmaktadır. Acaba hainlerin ve hala var olduğuna inanılan hücrelerdeki kriptoların istediği şey de tam olarak bu mudur?

Cumhurbaşkanımızın samimi çabaları ve hususi gayretleri halkımızın manevi dinamiklerini ayakta tutuyor ve tutmaya devam edecektir. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bu millet Başkan Erdoğan'a sonuna kadar inanıyor, güveniyor ve güvenmeye devam edeceklerdir. Ve fakat, bu kutlu liderin davasına halel getirmeye hiç kimsenin hakkı da, haddi de yoktur, olamaz! Devlet içerisinde görevi, mevkisi ve makamı her ne olursa olsun! Cumhurbaşkanımızın davasına, vatana ve millete tezgah açmaya, kumpas kurmaya çalışan herkes, cezasını er ya da geç görecektir! Bu millet 15 Temmuz'da ihaneti hak ettiği lağım çukuruna gömdü! Reisimiz ve liderimiz, alemi islamın umudu Recep Tayyip Erdoğan, inlerine gireceğiz dedi ve girdi!

Şimdi hal böyle iken, her kim ki, bu katil sürüsünü sürüldükleri "İn"lerden çıkartmaya çalışır, açıktan ya da gizliden bu alçaklar namına kirli tuzaklar kurar veya bunlara alet olursa, bilsin ki, Reisin gazabından ve bu milletin lanetinden asla kurtulamayacaktır!

Demem o ki, Alçak Fetö'nün hain kuklaları! Attığınız her adım, yapacağınız her hamle ve kuracağınız her tuzak size aynıyla geri dönecektir. Başkan Erdoğan'ın arkasında Milyarlık İslam alemi var! Her şeyden öte Allah var Allah!
Açıktasınız ve sizi çok iyi tanıyoruz! İstediğiniz kadar takiyye yapın ve istediğiniz kadar kendinizi saklayın! Her tarafınızı gizleseniz de "Arkanız" açıkta kalıyor bunu bilesiniz. Mert olun biraz mert! Alçaklar!

Bu vatan sizleri en yüksek makamlarda oturttu, ünvan verdi, şan verdi, rütbe verdi size. Kiminizi Vali, kiminizi Paşa yaptı! Bre namussuzlar! Haçlı efendileriniz size bu vatanın vermediği ne verdi de ihanet ettiniz? Farkındamısınız? Yüce Allah sizi zelil etti! Alçakların sonu hep böyledir işte.
Dün şanlı şerefli Generaller, Valiler ve bürokratlar idiniz. Bakın bugün ne hale geldiniz! Her biriniz şerefsiz bir vatan haininden başka hiç bir şey değilsiniz! Ne adına? Kim adına? Siz ne beyinsiz bir taifesiniz yahu!

Hülasa, sözün özü şu ki, Başkan Erdoğan'a yürekten bağlı ve Fetö konusunda samimi olan tüm Yargı, istihbarat ve Devlet yetkililerimizden kamuoyu adına ricam, çok dikkatli ve sorgulayıcı olmalarıdır. Bu işin sulandırmaya gelecek tarafı yoktur. Vatanımız ve bölgemiz bir beka savaşı verirken, içimizde hala hainler var ise bir an önce deşifre edilmeli ve en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Vesselam

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.