Yav he he!...Fettocular ve elebaşları mağdur… Öyle mağdur, öyle mağdurlar ki…

Sade ve sadece Fettocular mağdur; Allah adına himmet toplayıp, şerli merkezlere şeytanın emrine teslim edememekten dolayı, ezandan “eşhedüenneMuhammedenresulullah”ı çıkaramamaktan dolayı, zina edin ama zevk almayın diyerek yeniden makam sahiplerini ve zeki gençleri avlayamamaktan dolayı mağdurlar… Şantajları, montajları netice vermediği için, devletin yakasından tutup, küffar önünde diz çöktüremedikleri için, şarlatanın bedduaları tutmadığı için çok pis şekilde mağdurlar…

Hz. Cebrail’e ve Hz. Peygamber’e posta koyan FETÖ’nün 15 Temmuz ihanet girişimiyle dandik mehdiliğini resmi olarak dünyaya ilan edememekten dolayı çok kötü fena şekilde mağdurlar… Porno kasetle koltuk yeniledikleri CHP devletin başına geçemediği, emellerine ulaşamadıkları için mağdurlar… İçerde ve sınırımızda betonun en kallavisi ile hazırlanmış kuyulardan ve tünellerden 15 Temmuz’da itleri şehirlerimize salamadıkları için mağdurlar… Anadolu’nun bir kısmını o güneydeki sevdikleri ülkeye peşkeş çekemedikleri için mağdurlar…

Ele mağdurlar, ele mağdurlar ki; umutları, planlarları, bütün alçakça girişimleri yerlerde sürünüyor… Gâvurun kucağında oturan terörist başından öyle emindiler, öyle emindiler ki; buraya gelecek ve kendilerini en iyi yerlere getirecek, Ali kıran baş kesen olacak, Osmanlının asıl torunlarının ağzından burnundan getirecektiler… İslam’ın ve tahrip edilmiş Hıristiyanlığın ve Yahudiliğin karmasıyla ortaya sadece kendilerini koruyacak, kendilerine her hususta yarayacak dandik bir din icat edip, bütün dünyayı ele geçirerek şerle idare edecektiler… Bu mağduriyete insan başını taşlara çalar! Fetto ve ruhunu ona satanlar çok ama çok derinden mağdurlar; elli yıllık planları neticesiz kaldı. Cebrail’e posta koyanı Allah, bir “uzun adam” elinden cezalandırdı!

Amerikan senatörlerine bolca hediye ettikleri milyon dolarları arttıramadıkları için, Türkiye’de insanları rahatlıkla himmet diyerek söğüşleyemedikleri için, soru çalamadıkları için, faili meçhul cinayetlerle imza atamadıkları için, himmet vermediği için devletin imkânları ile batıramadıkları iş adamları için mağdurlar…Operasyonelgücü kaybettiklerinden dolayı mağdurlar… Liyakat ve gerçek iman sahiplerinin ayağını kaydırıp, kendi hainlerini devlet kademelerine yerleştirememekten dolayı mağdurlar…

Tankın altında kalmış vatanseverler, Boğaziçi Köprüsü'ndeki keskin nişancı sniper mermilerine ezan ve bayrağa sahip çıkarken hedef olanlar mağdur değiller… Tek evladını kaybedenler, vücudunda mermi değmemiş yeri kalmayanlar mağdur değiller… İstanbul’a, Anadolu’ya haçlı ayakları değmesin, Siyonistler kutsallarımıza dokunmasın diye çıplak elle küffarın yaylım ateşine karşı duranlar hiiiç ama hiç mağdur değiller… Sadece ihanetin derinliklerinde bayrak açmış FETÖ’cüler ve elebaşları Fetto mağdur; gözün çıka dünya heee!... Siz mağdur görmemişsiniz… Siz hele bir 15 Temmuz ve PKK’dan dolayı şehit verdiklerimizin evlerine gidin ve çocuklarının, eşlerinin gözlerine bir bakın.Vatanın bağımsızlığı ve ezan ve bayrağın saltanatı için ve içinde Muhammed (sav) olan din için binler canımız olsa feda ederiz, kör testerelere razıyız ama küffarla işbirliğimi? Aslaa!Der gibi bakıyorlar...

Sizin gibi; ihanete destek vermiş olanların elinden memuriyeti ya da makamı gitmiş ya da içeri girmekten dolayı feveran etmiyorlar… Allah için, Kur’an için, Sünnet-i seniyye için yumruklarımızla haince uçan uçakları düşürüp, tanklara takla attırırız der gibi feryat ediyorlar…Siz 15 Temmuz Mağdurlarına kurban olun. Onların sayesinde haçlılara çerez olmadan, dandik bir kâinat imamına kul olmadan yaşıyorsunuz ama gerçek mağdurların sesi çıkmazken, sizin ki avaz avaz çıkıyor… Bu gürültünüz, mahşerde hakikatleri gördüğünüzde, suratınıza tokat gibi inecek!

Ne diyelim şükürler olsun ki ahiret var ve şükürler olsun ki orijinal hesap günü var! Bakalım gerçekten kim mağdurmuş! Ha elbette gerçekten mağdur olan varsa Allah yardımcısı olsun, tez zamanda hakikat ortaya çıksın ve haklarına kavuşsunlar. Mazlum olanın canının yanmasına taraftar olamayız! Zaten daima hak ortaya çıkar, devlet gereğini yapar. Eğer gereken yapılmaz ise inandığımız Allah ne Erdoğan’ın yanına, nede diğer zulüm edenlerin yanına bırakmaz!

Son söz: Mağduriyet var diye feveran edenler bilsinler ki; bu yükselen seslerde FETÖ ve hainlik peşinde olanların bir oyunu var! Allah bu ülkeyi ve Müslümanları zındıklardan korusun.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Şuayip Bişkin 2018-04-16 01:24:32

ALLAHU-EKBER
TÜM Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun
Allah CC tüm Güvenlik Güçlerimizi başarılı kılsın muhafaza Amin
Ey MüslümanTürkKürtArap AlevîSünni Kardeşim
İLAYİ KELİMETULLAH
TÜRKİSLAM ÜLKÜSÜ KIZILELMAYA İNANLAR
Ey Gerçek AK PARTİliler
Ey Gerçek Ülkücüler
Ey imanı sağlam Sosyal Demokratlar, CHP liler
Ey atası dedesi babası Yavrusu dayısı amcası canım VatanımızTürkiyemiz için ŞehitGazi olanlar.
Allah CC tüm Şehitlerimize Anne Babalarımıza Geçmişlerimize rahmet eylesin makamları cennet olsun, Gazi Yaralılara Hastalara acil şifalar versin, Amin.
Şuan ve bundan sonrası çok önemli Ey İmanı sağlam Türk Kürt Arap Alevî Sünni Kardeşim.
Koca Osmanlıyı yıkan siyonist Mason NEOCON Kapitalist Gavurların uşakları Hainler Enver Paşa ve diğerleri. Sonra pişman oldular Amma iş işten geçti
Rahmetli Atatürk zorladaolsa savaşmadan Hatayıaldı Fransızdan.Musul Kerkük içinde hazırlık yapıyordu.Hiç olmazsa MisakıMilliyi almak istedi. Çünkü Kâfirlerin oyunlarını öğrenmiş gerçekleri görmüş neler olacağını biliyordu. Ah arkam ah deriz ya. İşte o zaman Gücümüz ancak TÜRKİYEyi kurtaracak kadardı Yalnızdık
Amma Osmanlıyı yıkan siyonist Mason NEOCON lar ve uşakları Hainler, Uyanan onların oyunlarını bozan Atatürküde Menderes Özal Uğur Mumcu Bahriye Üçok Adnan Kahveci Gün Sazak Muhsin Yazıcıoğlu Çatlıyida, öldürdü.
NEOCON Kapitalist Gavurların uşakları FETÖCÜ ÇETE chdpkk DHKPC İŞİD Ypg Pyd Yalancı Kamallar Marallar, Çömezler Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız REİS RTE'nı Devlet Hocamı da defalarca zehirlediler. Amma öldüremediler ELHAMDÜLİLLAH.
Çünkü Yüce Rabbim Bu Aziz İmanı sağlam Milleti seviyor. Eğer gerçek ülkücü ve Kızıl Elmaya sahip çıkan Müminsen Devletinin Cumhur Başkanım REİS RTE ve Devlet Hocanın arkasında dur.
CUMHUR İttifakı başarılı olmazsa. Canım Vatanımız Türkiyemiz bölünür. Gücümüz de yetmez hain ABD İNG AB İSRAİL CİA Rusya Fetö Chdpkk DHKPC Hainlerine 2019 gider ona göre.
Canım Vatanımız Türkiyemiz Mısır Irak Suriyeden daha beter olur Dostlar.
Allah CC vermesin. Amin
Çünkü FETÖ Chdpkk Hainleri hala heryerde hakim Hegemonyalarını kaybetmemek için tüm numaraları yapıyor Alçaklar Hainler Onlarla gerçekten mücadele edenleri de şikayet edip yok etmeye çalışıyorlar TEDBİR Devletim REİS BinAli Devlet Hocam YOKSA tüm Devlet Dairelerini kapatmak zorunda kalırız.
2019 da AKMHP CUMHUR İTTİFAKI KAYBETSİN DİYE AK PARTİYE MHPYE OY VEREN GARİBANLARIN ÇOCUKLARINI GÖREVDEN ALIYOR İÇERİ ATIYOR KRİPTO SAVCILAR EMNİYETÇİLER.
FETÖCÜ Chdpkk Hainlerini Devletine bildirmek FARZI AYİNDİR BUDA ÇOLUK ÇOCUK TORUNLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN BİR TEDBİRdir.
Devletim REİS BinAli Devlet Hocam TEDBİR bizden, takdir Yüce Rabbimden
TEK Şansımız Kurani Bakış Peygamberi Yaşayış ile Yönetilmek ve Yönetmek ile Ümmet olmaktan Kardeş olmaktan geçer. Kurtuluş İslamda.
TEK Tarikatta Kurani Bakış Peygamberi Yaşayış ile Tarikatı Muhammediye dir. Gerisi Fasa Fiso Boş boş fasa fiso dur.
OHAL 2019 Kasım seçimine kadar devam etmelidir, Yoksa Fetö Chdpkk DHKPC Ypg Pyd KRİPTO Fetöcü Bürok Siyasi Hainleri Yezitler Selahattin Köpekler hergün sokağa çıkar yeni Geziler olur, Doğu Güneydoğuda seçim güvenliği sağlanamaz. Ona göre TEDBİR Devletim REİS BinAli Devlet Hocam
ALLAHU-EKBER
Şuayip BİŞKİN
ESK BAŞUZMAN
CUMHUR BAŞKANIM
BAŞKOMUTANIM REİS RTE
HÖH GÖNÜLLÜSÜ

banner624