Dikkat edin! Şu Allahsız vatan hainlerinin yüzlerinde hiç nur kalmamış. Öyle çirkin ve öyle iticiler ki; ruhlarının alçaklığı, yüzlerini tuval olarak kullanmış ve ortaya şerefsizliğin tablosu çıkmış. İmansızlık ve vatan hainliği, onları iki ayaklı yaratık haline getirmiş. Gerçi iki ayaklı olup da, yaradılış gayesi dışına çıkmayan, çok mahlûk var. Misal olarak; kuşlar çalı çırpıdan yapmış oldukları yuvalarına yılan, çıyan girmesin diye ne dikkat kesilirler ve emek verirler... Bu alçaklar ise vatanı yılana çıyana, ejderhalara teslim etmek istiyorlar... Bu bağımlı olmuş, bağımsızlık düşmanlarının tek tapınırcasına bağlandıkları; İslam düşmanı haçlılar, cepleri, menfaatleri ve bitmek bilmeyen iştahlarıdır… Bunlar, çalışan ve anlı secdeli siyasetçi ve idareci görmek istemezler… Tembel ama din düşmanı isterler… Şimdi gelelim asıl meseleye:

İktidarda CHP ve Kılıçtaroğlu olsa idi, tüm başarısızlığına rağmen ve eskisi gibi dindarların ağzından burnundan getirmiş olsaydılar bile, bu memleketin gerçek sahipleri hiçbir zaman Amerika ile İngiliz ile kısaca tüm küffar topluluğu ile iş birliğine girip, Kılıçtaroğlu gitsin de; memleket batarsa batsın demezdiler… Bu memleketin gerçek sahipleri; NATO gelsin müdahale etsin beklentisine asla girmezlerdi… Kılıçtaroğlu İktidarda olsaydı ve AK Parti ve MHP muhalefet olsa idi tüm başarısızlıklarına rağmen Almanya ile kol kola girip, batıyla cilveleşip, Amerika elçisiyle sık sık görüşüp, yaklaşan ihtilalı görüp, ellerini ovuşturmazdı...  Ve şimdiki vatansever Allah korkusu olan hiçbir gazeteci ülkemizin sırlarını sütü bozuk küffara satıp, sonra buradan kaçıp, oralarda bir eli yağda bir eli balda yaşamazdı. CHP iktidarda olsa idi AK Partinin ve MHP’nin aldığı kararlar, attığı adımlar sadece haçlıları sevindirip, iktidarı sıkıştırmazdı. CHP iktidar olsa idi ve güzel çalışsaydı, yapılan hiçbir hizmete bu millet nankörlük yapmazdı, yapılacak olanlara “İstemeyiz” diyerek karşı çıkmazdı. Kılıçtaroğlu iktidarda olsa idi, bu millet, gece gündüz kadeh kaldırıp, ona küfür etmezdi… CHP iktidarda olsa idi ve Kılıçtaroğlu’nu tankla, uçakla, oluk oluk akan kanla devirmeye çalışanlar hakkında toplanan 85 kutu delil Amerika’ya gönderilseydi ve alçak elebaşı teslim edilsin diye girişimlerde bulunulsaydı muhalefetten hiç kimse bu delillere:” Ah! Ih! Hönk! Bunlar ıvır zıvır çöp” demezdi. Zaten bu ah, ıh durumlarını gerektiren hiçbir alçaklığı inkâr olmazdı! Bu millet, kim iktidar olursa olsun, sadece vatanın yanındadır, tam bağımsızlığın yanındadır ve bayrak ise şeref duyacağı al kefenidir!

Allah’ı sevmek demek, vatanı sevmek demektir. Şu yaşananların tümü sevgisiz yürekler yüzündendir... Şükürler olsun; bu ülkeyi her durumda, her şartta seven helal süt emmiş çocuklar var… Ve hepimiz, vatansız kalmaktansa, ölmeyi çoktan tercih yapmışız, topraklarımıza göz diken hangi gâvurun başına patlayacağımızı ise Allah bilir.

İşte farkımız: Biz vatanı karşılıksız severiz. Gerektiğinde kendi canımızı ve evladımızı gözümüzü kıpmadan feda ederiz… Biz, cebimize parayı sokanların arzu edeceği şekilde düdük çalmayız, kutsallarımızı feda etmeyiz, hele bu vatanın tek bir kum tanesini dünyaları önümüze dökseler bile haçlı köpeklerine feda etmeyiz... Biz, büyük şehirlerin, kirli ve büyük sofralarında oturup, vatan aleyhine, bilmem kimlerle yapılacak işbirliği ile gelecek paraları imkânları oturup konuşmayız... Biz, Allah ne vermişse sofrasında şükürlerle kaşıklarken, bu ülkenin dertleri akla düşünce, elimizden de kaşık düşer, yüzümüzden de tebessüm... Biz biliriz ki bu vatana gözünü diken çok alçak var ve içerde de onlara yardım eden hainler var... 15 Temmuz’dan beri bizim yediğimiz “Allah vatanımızı korusun” İçtiğimiz “Yar Rab! Hainlere fırsat verme” Kulağımız kirişte, gözümüz nerden çıkacağı belli olmayan hainler için tetikte... Sizler her şeyi kolay sattığınız gibi vatan sevgisini, bayrak sevgisini, ezan sevgisini de öyle kolay satıyorsunuz ki; satmak sizin yaşamak amacınız olmuş... Biz ise bu değerler için asırlardır varımızı yoğumuzu feda eder hale gelmişiz…

Bu milletin imanı ve Kur’an’a hizmeti gerçekten büyükmüş… Bu milletin mayası gerçekten sağlammış… Bu millet, gerçekten sahip olduğu hakikati her an gösterecek şecaatte.

15 Temmuz alçaklık girişimini bal gibi Amerika ve maşası FETÖ tarafından yapıldığını bilip, ıhlayanlar, inkâr edenler bilsinler ki asla affedilmeyecekler, hesap gününde ıhlamalarından şehitler öyle bir lezzet alacak ki…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner623

banner624