Hanife yine gündeme gelmek için...

Bayhan ile yeterince gündeme gelen bir barışan bir küsen eş adayı Hanife bu kez de yeni aşkı Serkan ile anlaşamıyor. Serkan ve Hanife'den Şok Ayrılık Kararı yine televizyon magazinin konusu oldu. Bayhan ile yeterince gündeme gelen bir barışan bir küsen eş adayı Hanife bu kez de yeni aşkı Serkan ile anlaşamıyor. Serkan ve Hanife'den Şok Ayrılık Kararı yine televizyon magazinin konusu oldu. İşte o kararın sebepleri ve karar anının görüntüleri..

Hanife yine gündeme gelmek için...
Tarih: 01.12.2016 10:11:38

İşte o kararın sebepleri ve karar anının görüntüleri..  Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal'la” programına (bugün) Serkan ve Hanife'nin şok ayrılık kararı damga vurdu.
 
Hanife ve Serkan, canlı yayına birlikte çıktılar. Hanife; “Yine hasret rüzgarları çok erken esti. Hayırlısı böyleymiş. Angelina'nın duyguları önemli benim için.. Aşk acısı çekmiş olan bir kadın olarak söylüyorum ben, Angelina'nın mutsuzluğunun üzerine bir mutluluk kuramam. Biz Serkan'la olmayız.
 
hanife serkan ayrılıyor ile ilgili görsel sonucu
Ben Serkan'a inanmıyorum, Angelina'ya inanıyorum” sözleriyle ayrılık kararını açıkladı. Serkan ise; “Hanife, çok düzgün bir insan. Ben onu kazanmak için elimden geleni yaptım. Kararına saygı duyuyorum” dedi. Angelina ise; “Hanife, benim arkadaşım. Onun üzülmesini istemediğim için Serkan'la daha önceden tanıştığımızı, görüştüğümüzü açıkladım” dedi.

Etiketler: