Amerika, ilk kanı 27 Mayıs kahpeliğinden sonra, Menderes ve arkadaşlarını asarak döktü! Daha sonra geniş çaplı devam etmesi 15 Ağustos 1984 tarihinde PKK’ya Eruh ve Şemdinli baskınlarını yaptırması ile başladı. O baskınlar sırasında her iki ilçe kısa süreliğine Amerika/PKK'nın denetimine geçmişti. O zamanlar vatansever Kürt kardeşlerimiz sanıyordu ki; kendileri için meydana çıkmış, hak ve hukuk arayan bir örgüt. Oysa ikiz kuleler nasıl Amerika tarafından Müslümanlara hırlamak ve kan kusturmak için yıkılmış ve terör örgütü uydurması yapılmıştı. Aynı şekilde Amerika ve Siyonistler, Kürt haklarını koruma numarası ile Türkiye’yi parçalamak ve İsrail o çirkin rüyasını gerçekleştirsin diye PKK kurulmuş bir terör örgütüdür. Bütün bunlar yetmemiş gibi birde FETÖ alçaklarını kullanarak 15 Temmuz’da kan dökmüştür. Ve 15 Temmuz’da muhteşem bir diriliş destanına dönüşmüştür.

PKK’nın tuttuğu silahın, nişan alıcısı Amerika’dır ve onun beyni ise Siyonizm’dir. Anadolu ve Ortadoğu’da Müslüman kanı döken katilin Amerika olduğuna ve terör örgütlerinin büyük bir yalan ve kukla olduklarına Müslümanların iyice kanaat etmesi, gözünü açması ve liderlerinde hiç çekinmeden; ey Amerika sen katilsin diye haykırması lazımdır! Eğer Müslümanlar bütün örgütlerin büyük bir plan dâhilinde Amerika ve Siyonist akıl tarafından kurulduğunu ve sadece Müslüman topraklarında hadise çıkartarak, hem Müslümanların uyanışına engel olmak, hem de yer altı zenginliklerini ketem pereye getirerek, kapatmalarını sağlamak olduğunu anlar ve artık dağınıklık bize yeter diye ciddi bir kararlılık gösterir isek en azından Amerika bu denli alçaklık yapamaz, yaparken düşünür…

İkiz kuleler oyunu ile binlerce kendi insanını katleden Amerika’ya güven olmayacağını bütün Müslümanların ve özellikle Arap liderlerinin bilmesi lazım. Yeniden İslam Âleminin toparlanması ve tek ses haline gelmesi için, bir defa çirkin seslerin tanınması ve kulakların onlara kapanması lazım. Lider olması cihetinden dolayı Türkiye’de her insanın en büyük vatandaşlık görevi çirkin seslere kulak tıkayıp, gözünü Amerika, İsrail ve kanlı batı için en azami şekilde açması şarttır. Başka ülkelerdeki uyuma elbet zararlıdır ama bizim milletimizin uyku hali felce götürecek tehlikedir. El Kaide, PKK/PYD, DEAŞ, FETÖ ve bütün eli kanlı alçak örgütler, Amerika ve Siyonizm tarafından finanse edilerek kurulmuş ve sade ve sadece Müslüman kanı dökmüş olduklarını samimi olarak görmez isek; Amerika’nın baş katilliğini gizlemiş oluruz. Amerika baş katil ve örgütler ise onun tetikçisidir. Şimdi soruyorum; ne zamana kadar Amerika ve Siyonizm Müslüman kıyımı yapmaya, topraklarını talan etmeye devam etsin? Eğer uyanmaz-tanımaz ve birlik olunmaz ise Amerika’ya şu denilmiş olur: Kardeşim şimdiye kadar kurduğun örgütler ve döktüğün kanımız bizi hiç kesmedi! Daha eli kanlı yeni örgütler kur ki bizi iyice darmadağın etsin, birbirimize düşürsün ve topraklarımızda senin ve İsrail’in kullanımına daha uygun hale gelsin… Yok, eğer bunu demek istemiyorsan…

Bizim bize güvenmemizden ve birlik olmamızdan başka çare, yol yok! Bugün PKK/PYD/FETÖ var onu kullanırlar, yarın başka türlü yollarla ya da örgütlerle hainlik yaparlar... Hem içerde bir olacağız, hem de dışarıda bir olarak, bu oyunlara özellikle Amerika ve Siyonizm alçaklığına son vereceğiz… Elimizdeki tüm imkânları, özellikle sosyal medyayı alçakların oyunlarını ortaya koymak için kullanacağız... Her imanlı ve vatansever sosyal medya kullanıcısının birlik ve beraberliği arttıran paylaşımları cephede kâfire sıkılmış kurşun gibidir… Öyle paylaşımlar ve yorumlar yapacağız ki; Amerika ve Siyonizm alçaklığı ve batının oyunlarını kendi vicdanlı vatandaşları tarafından bile bilinsin ve lanet edilsin ve en ufak bir sempati bu alçaklar için kalmasın.  Bunları yaparken onlar gibi yalancı paylaşımlara hiç gerek yok; zaten yeterince pislik içindeler ve fazlasıyla kahpelikleri var.

Son söz: Eğer içeride ve dışarıda tek ses olamaz isek Amerika’nın yardımı ile topraklarımızın büyük bir kısmı İsrail olur ve bizi kıldığımız namazlar, attığımız sloganlar kurtarmaz! Ama hiç şüphemiz yok ki; bu oyunları küffar beceremeyecek ve biz yeniden tarih sahnesinde şerefle yerimizi alacağız… Bizim yok edici nükleer gücümüz birlik olmaktır. Eğer bir olursak zaten her güç bizimdir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hüseyin Zavalsız 2018-02-20 00:29:16

Yazarımıza tamamen katılıyorum kalemine ve gönlüne sağlık Bizler Tabii ki boş durmayacağız oynanan oyunları görüyoruz Allah'ın izniyle bu oyunları onların başına geçireceğiz en basiti ABD'nin ve İsrail'in Birleşmiş Milletler genel kurulunda Kudüs meselesinde yemiş olduğu şamardan dolayı Cumhurbaşkanımızın onlar Osmanlı tokadını yememişler demesinden sonra şamarı yedik Tokadı yemeyelim bari düşüncesiyle koşarak ülkemize geldi yetkilileri hamdolsun başta Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz geri adım atmadan taleplerimizi kendilerine ilettiler Dışişleri bakanımızın dediği gibi gereğini yaparız Afrin operasyonunda Türkiye kenetlenmiş tir Cumhurbaşkanımızın kararlarında Bizler Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin yanındayız sadece Kılıçdaroğlu ve çevresindekiler gelişmelere anlamamakta Ama halk her şeyin farkında. Tüm Türkiye biliyor ki ABD terörü destekleyen bir ülkedir artık bunu bilmeyen yok Sadece dünya devletlerinde Bir Tek Türkiye Cumhuriyeti lideri Sayın Erdoğan bunu dile getirmektedir gün gelir Allah'ın izniyle ABD Terör devleti damgasını yer israil ile beraber Allah'ım zeytin dalı operasyonunu Muzaffer eyle Allah'ım askerlerimizi korusun islam ülkelerine birlik ve beraberlik nasip etsin amin

Avatar
eyüp otman bursa 2018-02-20 13:48:45

editöre not: "müslümanları horlamak" olması gereken kelime hırlamak olarak çıkmış tashihinin yapılması temennilerimle. muhabbetler.