Küffarın bukalemun ve kanlı maşası olan FETÖ’nün elinde bütün simgelerimiz, değerlerimiz, başka manalara - aslından uzaklaştırılması için bir takım tezgâhlara tabi tutuldu; imamı bayıltıp, karnına kirli niyetleri doldurdular, hizmeti ihanete çevirdiler, himmeti küffara yedirdiler, eğitimi çalınan sorulara teslim ettiler, takke ise kardinalin başından hiç düşmedi… Sonunda bir alet edilmedik Kayı Boyu simgesi “IYI” kalmıştı onu da itinayla yeni bir oyunun logosu haline getirdiler…

Herkes parti kurabilir. Her düşünce, legal bir yapıya dönüştürülebilir. Yeter ki bu toprakların kumaşı ve bu milletin hayrına olsun ve milletin refahı için çalışsın ve huzuru için adımlar atsın. Parti kurmuş olmak için, dışarıdan düğmeye basıldığı için parti kurmak, sadece siyasal yoldan ihanet etmek ve milletin ipini çekmektir. Zındıka Komitelerinden birileri İP’i tavsiye ederse; o sadece milletin menfaatlerini darağacına asmak olur. Millete hizmet düşüncesi olmayan, manevi değerlere hassasiyet gösteremeyen, küffarla arasına uzun ve derin mesafeler bırakamayan hangi parti olursa olsun, uyanmış bu milletimiz tarafından asla iktidara taşınmaz ve birilerine alet olmuş partiler mezarlığına gömülür. İşte bak! İyi olmayan bir partinin lideri 15 Temmuz’da kontrollü kaçmış, milletin derdiyle dertlenmemiş üstüne birde “Kontrollü Darbe” demiş. Şimdi böyle bir parti uyanmış bu millet tarafından hiç iktidar edilir mi? Bundan sonra kurulacak bir parti 15 Temmuz hakikatini göremez ise ve yapılan alçaklığa avaz avaz haykırmaz ise iyi bir parti olabilir mi ve milletin güvenini kazanıp iktidar olabilir mi?

İyi parti olabilmek için; en başta küffarla işbirliği yapmayacaksın, bu topraklara ait olacaksın ve kimsenin düdüğünü çalmayacaksın! Özellikle Amerika’nın kiralık katilleri FETÖ ve PKK’ya çok derin tüküreceksin hatta üzerlerine kusacaksın! İyi parti olabilmek için dostluğu 1 milyar 700 milyon Müslüman ile kuracaksın ve onları asla unutmayacaksın. Bizimle kırk senedir savaşan Amerika ve haçlıları çok iyi tanıyacaksın, kumpaslarını bozacaksın. Bu milletin refahı için, güvenliği için kendine rahatı ve safahatı haram edeceksin. Yoksa öyle durup dururken iyi parti olunmuyor ve milletin sevgisi kazanılmıyor! Ceddimiz gibi kendinizi hak ve hakikate hizmetkar görüp, maneviyata küs olmayacaksınız!

Bundan sonra kurulacak partilerin tek hedefi olmalı: Maddi ve manevi büyüyen ülkemizin yörüngesini küffarın menfaatine doğru çevirmemek ve 15 yılda her manada yükselen memleketimizden intikam alırcasına ayak bağı olmamak. Umarız Meral Hanım gerçekleri görür ve başta FETÖ olmak üzere bütün hain yapıların gerçek niyetini anlayıp, sadece bu millet için çalışan İYİ Parti olur. Şunu da belirtmekte fayda var. Erdoğan siyasetin çıtasını öyle yükseltti ki; nefesi kuvvetli, sevdası yüksek olamayan o sıçrayışı yapamaz. Türkiye’de ki bütün Erdoğan düşmanlarının bile tadını çıkararak kullandığı 15 yılda yapılan hizmetlerden daha iyisini yapacağına inandıramayan, güven vermeyen asla iktidar olamaz. Bununla da yetinilmez, Erdoğan’dan fazla sevilmeli sadece kendi milletimizden değil, tüm dünya Müslümanlarından ve mazlumlarından dua almalı. Eğer Erdoğan tüm tuzaklardan hem kendini hem milletimizi Allah’ın izni ile korudu ise sınırlarımız dışından üzerimize gelen sağnak sağnak dualardır... Erdoğan’ı çalıştıran yakıt mazlumların duası, güveni ve de muhabbetidir. Tüm bunlara zaten çok eskiden sahip olduğu içinde ilk seçimde tek başına iktidar olup, milleti katakulliye getiren koalisyonlardan ve köle muamelesi görmekten kurtardı. En önemlisi de; inancın prangalarını kırıp, özgürlüklerin paslanmış kapılarını sonuna kadar açtı.

Hâsılı kelam: Kurulmak istenen partilerin arkasındaki güçlerin tek isteği; Erdoğan’ın milletin yüreklerinden ve Külliye’den sökülüp atılmasını istiyorlar... 15 Temmuz alçaklığı ile bunu beceremeyen küffar, yeni oyunlara bıkmadan usanmadan devam edecektir… Bu kadirşinas millet ise bıkmadan usanmadan Erdoğan’ı sevecek ve dualarla koruma kalkanı kuramaya devam edecektir... Madem “İYİ Parti”nizi kurdunuz, bir iyilik yapın da; baştan asıl niyetinizi milletin gözbebeğine bakarak söyleyiniz. Yetmez! FETÖ’nün ihanetine lanet ediniz ve kapınızdan içeri onlardan birini asla sokmayınız! Tertemiz muhalefet yapınız ve zamanınızı Türkiye düşmanlarına, küffara ayırmak yerine 15 yılda gelinen yere, elde edilen kazanımlara alkış tutmaya ayırınız. Geriye kalan zamanda ise hiç yapılmamış hizmetler bulun ve ona odaklanın; bu millet de inanırsa… Bu arada Kayı Boyunun simgesi olan “IYI” nın yakasını da bırakınız! Sembollerin gücüne değil; dürüstlüğe, kendi gayretlerinize ve milleti inandırmanın gücüne inanınız... İyi parti olmak için başta kurucuların tertemiz ve iyi niyetli olması lazım.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner624