Millet için hayırlı idealleri, heyecanı, aşkı, projesi olmayan cansız-fersiz Kılıçdaroğlu sadece HDP için kuvvet şurubu içerek, mendil açtı yani oy istedi. Bu nasıl liderliktir, siyaset adamlığıdır? Zerre kadar başkanlık için ümit ve istek taşımayıp, sadece çocuk katili PKK partisi HDP’nin meclise girmesi için diktatörlük edip, CHP’li seçmeninin bile vicdanını sızlatarak oy istedi ve bunda da muvaffakta oldu. Kılıçdaroğlu, gel buraya Muharrem diyerek, tehlikeli gördüğü rakibini postalayarak, rahat hareket alanı sağladı, CHP’nin oyunu düşürerek PKK’lıları meclise soktu…

Evet, Kılıçdaroğlu seçmeninin önüne mendil açtı ve başınızın, gözünüzün sadakası olsun her evden HDP için bir kurban - oy istiyorum dedi. Sonuç: Türk askerini ve masum insanlarımızı şehit eden PKK’nın HDP’si imanlı Kürt kardeşlerimin önüne koyduğu bariyerleri aşarak, milletin meclisine bir virüs gibi tekrar girdi. Geçmişte de aynı zihniyetle meclise girip, içimizde ur ve sıkıntı olmuştu. Şimdi Kılıçdaroğlu rahat, HDP rahat... Benim adım Kemal diyerek, Yasin Börü’nün kafasını ezen partiyi meclise sokturduğu için. Hakkını teslim edelim; Muharremi cumhurbaşkanı yapamadı, zaten öyle bir derdi de yoktu ama HDP’yi meclise soktu. Kısaca; Kılıçdaroğlu iyi salladı... Sadece Kılıçdaroğlu HDP için çalışmadı. Büyük muhalefet FETÖ, orijinal solcu Karamollaoğlu, yetmedi patates soğan bile çalıştı. Sırf Erdoğan gitsin diye patates ve soğanı çapulcu ettiler… Yiyeceğinde hayırlısı… Şimdi o patates ve soğan inşallah stoklarda çürüsün! Yemesek de olur! Fakat dikkat edin; geçmişte nasıl var olan ürünü stoklarda tutarak, halkın yılmasını ve kargaşa çıkmasını sağlayıp, darbecilerin önünü açıyordular, aynı şekilde genlerinde olan ve Allah’ın yasakladığı bu stokçuluğu uyguladılar birkaç puan Ak Partinin oylarının düşmesine sebep oldular... Buradan şu dersi de çıkarmak lazım: Mide yüzünden-yiyecek yüzünden nefis çapulculuk edip, insanın kanaat ve iradesine baskı uygulattırıp, yanlış karar aldırabiliyor. Şimdi devletin o stokçulara gereken dersi vermesi lazım. Mesela onları bir araya toplayıp kahvaltı dahil 365 gün patates ve soğanı yedirmesi lazım. Ürünleri stoklayıp halkı panikleten o çirkin ruhlu stokçunun dağda askerimize kurşun sıkan alçak PKK’lıdan hiçbir farkı yoktur!

Ve Erdoğan bütün hile ve oyunları ezerek tekrar zirveye oturur.

Bütün oynanan oyunlara rağmen, zaferle neticelenen 24 Haziran seçimlerinin tek galibi Erdoğan’dır; itirazsız bir zafer elde etmiştir! Küçük galibi ise Kılıçdaroğlu’dur; CHP’nin oylarını düşürerek HDP’yi barajdan çekip çıkardı. Erdoğan’ın mutlak zaferi ile aslında kaybeden haçlılar, küresel domuzlar olmuştur… Dolar oyunu, çirkin algı operasyonları, üretilen yalanlar ve bir kısım insanları inandırdıkları diktatör numarası tutmadı ve bundan sonrada tutmayacak!

Ah Erdoğan’ı karalamak ve verdiği hizmetten alaşağı etmek isteyen içimizdeki yabancı cisimler: Yine dik oturdunuz! Artık kadehlerinizi attığınız iftiralar, karamalar ve geri tepen diktatör yalanlarınız için kaldırırsınız! Hiç yiğitçe savaşmadınız! Ulan bir de uçan-kaçan mürekkep yalanı uydurdunuz… Siz ne yaparsanız yapınız bu toprakların şuurlu evlatları şefkatli ve gece gündüz çalışan sanki başka bir boyutta yaşayan uyumak, yemek ve içmek ihtiyacını kendi iradesi emrine veren Erdoğan’ı tekrar zirveye oturttu, üstelik artan oy ile. Evet çok hile yaptınız küresel alçakların yardımı ile…

Zındıklar, Erdoğan’a tuzak kurdukça, alçakça vurdukça Erdoğan aşk ile şevk ile hizmet ederek büyüdü… 7 Şubat 2012'de MİT krizi ile Erdoğan’ı sağır etmek, elini ayağını bağlamak istediler olmadı… Gezi Olayları ile Erdoğan’la beraber Türkiye’yi cayır cayır yakmak istediler olmadı... Kardinal hocaya 17/25 Aralık kara büyüsü yaptırıp, küresel beddua ettirdiler olmadı… Ocağına incir ağacı dikmek istediler yine olmadı! Hendekler, Kobani olayları 6-8 Ekim'de Demirtaş’ın çocuk kafası ezdirmesi ve katlettirdiği onlarca insanlar yine olmadı… Küresel pislikler ve içerdeki enikleri doları alçaltıp, yükselttiler olmadı, bir sürü iftiralar attılar olmadı da olmadı… Sonunda mutfak malzemelerinin başoyuncusu Patates ve soğanı yoldan çıkarıp, terörist ettiler, depolara yığdılar… Millet bunun karşılığında % 52,6 ile Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçerek, ben öyle şerefsiz patates ve soğanı yemem dedi. Allah vatana millete hayırlı etsin. Stokçuları, iftira edenleri ve utanmadan her hileye başvuranları kim olursa olsun kahretsin!

Son söz: Patates ve soğanı çapulcu ettiler ama Reis ezdi geçti ve püresini yaptı…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
malatyalı 2018-06-27 11:45:34

son söz: patates ve soğanı çapulcu ettiler ama reis ezdi geçti ve püresini yaptı
bu yazının altına bundan daha güzel söz olamazdı yüregi güzel insan yüregine kalemıne sağlık