Öyle efkârlıyım ki, aklıma, yüreğime, kararıma, gayretime kızıyorum;  neden Kudüs’ün özgürlüğü için can feda gayret etmiyorum?

Kıblemiz Kâbe'nin selameti için Kudüs’ün - Mescid-i Aksa’nın esaretten kurtulması ve sıkı sıkıya korunması lazım!  Zaten Ayasofya ile dengemiz bozuldu, Kudüs’te giderse yığılıp kalacağız! 

Müslüman kardeşim: Kâbe'in etrafında Allah için rahatça tavafın, hem kendin hem de Âlem-i İslam’a özgürce dua etmen için Kudüs’ün düşmemesi lazım! Efendimiz ile azda olsa hasret gidermek için gittiğin Ravza-i Mutahhara’da rahat gözyaşı dökmen için Kudüs’ün gözyaşları dinmesi lazım! Yoksa; Kudüs’ün gözyaşları engelleri yıkacak ve sel olup sağır insanlığı boğacak!

Bak din kardeşim: Şaka falan değil; Kudüs peygamber katillerinden, Allah’ın elçilerini testere ile kesenlerden kurtulamadığı sürece, öldürmeyi çok iyi bilen İsrail, gariban Filistinliyi katletmeye ayrıca tüm Müslümanları yok edene kadar tüm alçaklıklara devam edecekler… Yoksa bizim dinimiz kör olmayı, mazluma yapılan zulmü görmemeyi mi emrediyor da biz boşuna kendimizi yırtıyor, paralıyoruz? Yoksa dinimiz; ibadetini yap, kıl, tut, zekâtın ver, haccını yap, sonra bak kendi dalgana mı diyor ve bunlar bizim elimize ulaşmadı sadece siz mi biliyorsunuz?

Katledilen peygamberlerin şefaatinden mahrum kalmamak için, Mekke ve Medine’nin hatta İstanbul’un selameti için özgür ve yüzü gülen Kudüs olmalı! Testere ile Peygamber kesenlerin ayakları ve umutları Kudüs’ten tez elden kesilmez ise testereyi öp başına koy senin atomlarını bile parçalar bu köpek Siyonistler...

Kudüs’ün her karış toprağı, sokakları özgürlükle çınlamalı… Okunan ezanlar “Ohh! Ya Rab” şükürlü olmalı, ince ince ağıt ve sitem hissedilmemeli. Kudüs’ün sesinde sitem bitmez ise bir milyar 700 milyon Müslüman’ın bir gün konuşacak yüzü kalmayacak!

Kudüs’te okunan ezan ve yükselen sesler, İstanbul’daki gibi değil ya da özgürce yaşayan şehirlerde ki gibi değil. Kocaman kocaman suçluyor tüm İslam Âlemini, kocaman kocaman tokatlıyor tüm uyutulmuş âlemi! Sesindeki sitem fark edilmez ize insanı petrol petrol kustururlar!..

Kılmışsın, tutmuşsun, almışsın vermişsin senin kişisel faturan ama umumi bir fatura var; vicdan faturası, kardeşlik faturası, eğer genel olarak ödenmez ise haçlıların birlik ruhuna sahip değiliz demektir. Adamlar öyle birleşti ki; 52 millet 52 karakter ve cehaletin her tonunda ama hedefleri aynı; İslam’ı yok etmek! Onlar birleşti bizim üzerimize geldi, biz birleşip Kudüs’ü özgürleştiremiyorsak, Filistin’i ayağa kaldıramıyorsak Allah’ımıza, hilalimize bakacak yüzümüz kalır mı?

Haşa sümme haşa! Allah’tan ümidimizi kesmedik. İman etmiş olmanın delillerinden biride Allah’tan ümidi kesmemek. Allah, zerre kadar kötülüğün hesabını en ince şekilde soracaktır. Bu yüzden cehennemin varlığının cennet kadar kıymetli olduğuna inanmışız; zalimden ve kâfirden hesap sorulacağı için. O yüce kudret sahibi ki adalet sıfatı her şeyde tecelli ediyor; atomlardan yıldızlara kadar… Mutlaka ama mutlaka peygamber katledenlerin çirkin torunları İsrail’den de hem dünyada, hem de ahrette hesap soracaktır!

Bizim hüzünlerimiz Allahtan ümit kesmiş olmaktan değil; bizdeki soğuk ve kardeşi için çarpmayan yüreklerimiz için. Bizim uyuşukluğumuzdan dolayı Kudüs esaretinden kurtulmadığı içindir. Elbet Allah hesap soracak! Ya biz ne yapıyoruz? Sorulacak hesabın hızlanması için bize düşenleri yapıyor muyuz?

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.