"İslam terakkiye( gelişme, ilerleme) manidir." diyerek saldırıya geçtiler. Bunun devamında ise tarihî, kültürel ve toplumsal değerler tahkir edildi. "Biz adam olmayız. Bizi ancak Batı adam edebilir." yalanı üzerine yeni bir ulus yaratmaya giriştiler. Sahte kahramanların arzı endam ettiği bir döneme geçtiler.Önce zihinler işgal edildi. Şimdi,  Noel'i 'kutlayan' Müslümanlar, çağdaşlık adı altında köleliğe razılar.

"Haçlılar, sizin mallarınıza, canlarınıza, namusunuza zarar vermemiştir, vermez" diyen FETÖ elebaşıyla "İsrail'le savaşmak caiz değildir." diyen Suudi Arabistan şeyhi Batı uşaklığının en çarpıcı örnekleri.

Darbeler aparatı yetersiz kalınca terörü, anarşiyi savaşı devreye soktular. İttihat- Terakki'den,15 Temmuz 2016 Yurtta Sulh Konseyine kadar tüm darbeler,  özelde Türkiye'nin genelde ise İslam dünyasının kuşatılması, işgal edilmesi sürecidir.

Kıbrıs, Yunanistan'a ilhak edilmek istenirken  6/7 Eylül 1955 olayları ve 27 Mayıs 1960 darbesi tesadüf değil.

1985'te Bulgaristan'da Türkler adları değiştirilerek asimile edilmek istenirken Türkiye'de de  1984'te bölücü terörü devreye soktular. 1989'da Rusya Azerbaycan'ı işgal ettiğinde 0cak 1990'da Muammer Aksoy'un, Çetin Emeç'in, Bahriye Üçok'un, Turan Dursun'un katledilmeleri birlikte düşünülmüş.

6 Aralık 2017'de ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesi bir anda olmadı.

Rakka'ya binlerce tır silah gönderdiler. ABD'nin DEAŞ'la  Mücadele Özel Temsilcisi Brett McGurk, ABD askerlerinin çatışama alanlarına gönderilmeyeceğini,  6 Haziran 2017'de Rakka'yı ele geçirmek için PKK/PYD'yi  kara gücü olarak kullandığını açıkladı .Aynı gün, Suudi Arabistan, Mısır, BAE  ve Bahreyn de  Katar'ı Hamas'a, Dünya Müslüman Alimler Birliği'ne, Müslüman Kardeşler'e  (İHVAN) (onların ifadesiyle  'teröre') destek vermekle suçlayıp ambargo uygulamaya başladılar.Buradan Türkiye'yi de bu örgütlere yardım ettiğinden teröre destek veren ülke konumun sokacaklardı. Diğer bir ifadeyle 1 ve 19 Ocak 2014'te MİT TIRLARI'na yaptıkları saldırıda elde edemedikleri neticeye ulaşmak istemişlerdi.

Bir başka  ilginç durum da bundan yedi gün sonra 15 Haziran 2017'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Katar'a isnat edilen suçları onaylayıp hatta RABİA işaretini terör simgesi sayıp ' adalet yürüyüşü'ne başlamasıdır.

Kuşatma ve karatma devam ediyor.

DEAŞ'lı on bin teröristi Afganistan'a kaydırarak Pakistan ve İran'ı kuşatıyorlar.

Kudüs'le ilgili 13Aralık 2017'de İslam İşbirliği Teşkilatının Türkiye'nin başkanlığında  İstanbul'da olağanüstü toplatıda aldığı kararıyla  21 Aralık 2017'de BM Genel Kurulunun dokuza karşı  yüz yirmi sekiz ülkenin Kudüs'ün İsrail'in başkenti olamayacağına, dair kararını; kimileri, Medine savunasının kahramanı Fahrettin Paşa ve onu şahsında Osmanlı'yı işgalci ve hırsız olmakla, kimileri de Miraç mucizesini inkâr etmekle kimileri de 15 Temmuz cuntasını masum göstererek perdelemeye çalışıyor.

Yurtta Sulh Konseyi  faal...

Pensilvanya ile  Kandil'i  birleştirdiler:  'Pensilvanya- Kandil Konseyi' (Yeni PKK)

Pensilvanya- Kandil Konseyi toplumun sinir uçlarıyla oynuyor.

Kemalist- FETÖ'cülere, göre 15 Temmuz darbecileri 'tiyatrocu', bölücü teröristler  de 'piknikçi'...

Sanki, 15 Temmuz hiç yaşanmamış, Yurtta Sulh Konseyi yokmuş." Ağaca çıktı, balta kesti, suya düştü, inek içti, dağa kaçtı, yandı bitti, kül oldu..." havasındalar.

Cumhuriyet Savcıları, 1 ve 19  Ocak 2014'te MİT Tırlarına yapılan saldırıların kasetlerini basında yayınlanmadan seyrettiğini açıklayan ve15 Temmuz'da havaalanından ışıldaklılar eşliğinde evine sıvışan Kemal Kılıçdaroğlu'nun niçin ifadesine başvurmuyorlar?  

17-25 Aralık darbe girişimi sürecinde meclis grubunda dinlettiği kumpas kasetlerini nereden, nasıl temin etti?

" 696 sayılı KHK ile 15 Temmuz kahramanları üzerine operasyona, teröriste, haine  onur bahşetmeye yeltenenlerin , 15 Temmuz'da ekran karşısında çayını kahvesini yudumlayarak halkın katledilişini seyredenlerin  hevesleri kursaklarında kalmaya mahkum.

Şehit Ömer Halisdemir'le  hain Semih Terzi'yi bir tutmak; kuşatma/karartmadır...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner623

banner624