Anlayışsız, merhametsiz, vatansız, ahlaksız ve ruhsuz...

Taşkafa, 15 Temmuz 2016'da Marmaris'te Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a suikast girişiminde bulunmuştu. 250 vatandaşımızı şehit etti, binlercesini yaraladı.

Norveç'te NATO tatbikatında Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü   ve on ikinci  Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı  düşman unsurlar olarak gösterdi. Yanlışlık değil. Bunu fiilen de yaptılar. Darbeleri  NATO'nun planladığını herkes biliyor. 15 Temmuz'da bunu  bir kere daha denediler.  Darbeciler, bildirilerinde  NATO'ya bağlı kalacaklarını vurguladılar.

15 Temmuz'da darbeye karışan yüzlerce FETÖ'cü alçak, NATO'ya sığındı ve onun koruması altında ihanetlerine devam ediyor.

NATO'nun elemanları, 1970'lerde de terör ve anarşinin azgınlaşmasında rol aldılar.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı da yapan Burhan Özfatura, 1990'lı yıllarda bir Avrupa ülkesinde NATO'da çalışmış ajanla otelde karşılaşır. Ajan bekârdır. 1970'li yıllarda  Türkiye'nin doğusunda NATO görevlisi olarak çalıştığını, kan davalarını körüklediklerini, sonra bunları siyasete eklemlediklerini, yüzlerce  çocuğun ölümüne sebep olduklarını, ettiklerinin  bir gün kendi başına gelebileceğinden korktuğunu bu yüzden evlenemediğini açıklar.

Anarşi/terör NATO'nun kanatları altında.

Ocak 1991'de Irak'ı işgal ettikten sonra, ülkenin kuzeyini uçuşa yasak bölge ilan edip buraya Çekiç Güç adı altında askeri birlik kurdular. PKK terör örgütü bu Çekiç Güç'ün himayesinde palazlandı, binlercesinin canına kıydı. Türkiye'nin siyasi, sosyal ve ekonomik istikrarına saldırdı. Türkiye'nin terörle mücadele maliyetinin 1trilyon 500 milyar dolar olduğu, 2016 ihracat gelirinin 140 milyar dolar olduğu düşünülürse mücadelenin önemi, büyüklüğü daha iyi anlaşılacaktır. Manevi kayıpları ise  elbette hiçbir ölçüye  sığmaz.

NATO'daki ' müttefiklerimiz', 15 Temmuz'da FETÖ'ye havada ikmal yaptılar. Tutuklanan  FETÖ mensuplarına " Onlar bizim DEAŞ'a karşı mücadele ettiğimiz arkadaşlarımız." diyerek sahip çıktılar, hainlere sığınma hakkı verdiler.

Darbeler başarılı olursa devrim, başarısız olunca senaryo/ tiyatro olarak tanıtıldı.

Norveç'teki kepazeliğe biraz kayıtsız kalınsa yerli uşakları devreye girip Gezi benzeri  darbe eylemlerine başlayacaklar. Tepki sert olunca geri basıp özür dilediler.

DEAŞ  ve İran bahanesiyle bizim de içinde bulunduğumuz bölgeyi işgale zemin hazırlıyorlar. 15 Temmuz'da yapamadıklarını ısrarla gerçekleştirme peşindeler. Türkiye'nin işgali ile bölgenin işgalinin kolaylaşacağını çok iyi biliuorlar. İşgal planı, 2013'te Gezi kalkışmasının bastırılmasıyla bozuldu. 17-25 Aralık'ta tekrar denediler; olmadı. MİT Tırları üzerinden DEAŞ yandaşı göstermeye çalıştılar; olmadı. 7 Haziran 2015'te terör ittifakıyla  hendek- çukur yöntemiyle  15 Temmuz 2016'da FETÖ aparatıyla denediler ; olmadı.

15 Temmuz,  hem Türkiye hem de bölge tarihi açısından dönüm noktasıdır. Fırat Kalkanı ve İdlib operasyonu şer ittifakını onulmaz derecede bozdu, onların belini kırdı.

Norveç saldırısıyla Orta Doğu'daki hadiseler, ABD'nin silah yüklü binlerce tırı bölgeye, özellikle Rakka'ya  göndermesi, ABD'de tutklu işadamı  Rıza Sarraf üzerinden Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırı hazırlıkları, Lübnan Başbakanı Saad Hariri'nin istifaya zorlanması, İran- Suudi Arabistan savaşı çıkarmaya dönük faaliyetler,bir planın ürünü;  tesadüfî değil.

FETÖ benzeri yapılanma Suudi Arabistan üzerinden sürdürülmek isteniyor. 'Ilımlı İslam' bunun bir sonucu. "Haçlılar sizin canınıza, malınıza, ırzınıza zarar vermemiştir, vermez."diyen FETÖ elebaşıyla, "İsrail ile savaşmak caiz değildir."diyen şeyh ve ulema bozuntusu  Abdülaziz Al-i Şeyh ve camilerde İsrail aleyhinde hutbe verilmesini yasaklayan  Bahreyn Kralı Hemad Bin İsa Al-i Halife aynı merkezden yönetilen kuklalar, Taşkafalar.

Norveç'teki saldırganlarla Türkiye'de terör örgütleriyle işbirliği yapanlar ve  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'katil', 'diktatör' diyenler arasında hiçbir fark yok.

Taşkafa, her yerde Taşkafa...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.