Önce baştan şunu bir belirteyim:15Temmuz'da vatanı ve namusu koruyanları 696 Sayılı KHK'da yer alan 121. Madde koruyacak. Başta FETÖ olmak üzere içimizdeki yabancılar diyorlar ki: İç savaş tehlikesi olabilir! Hayır, ne münasebet? Tam tersi Mahkemelerde görülen FETÖ davalarında sanıkların küstahça yaptıkları tehditler neticesidir bu madde. Alçaklar hala hesap sorma peşindeler. İşte o hainlerden, 15 Temmuz’da vatanı savunan sivilleri korumak için çıktı bu 121. Madde. Bunu anlamak istemeyenlerin ise yeniden girişmek istedikleri bir ihanet planları var demektir.

15 Temmuz alçaklığının meyvelerine toplayamadılar ya; 15 Temmuz ihanet girişimini neticesiz bırakan kahraman insanlarımıza öyle bir nefretle kinle bakıyorlar ki, geçte olsa ele geçecek ilk fırsatta bu vatanseverlerden hesabını en ağır şekilde sormak isterler. Yeryüzünde neticesinden emin olunup da, hayal kırıklığına uğratan hiçbir girişim, alçakları bu kadar derin üzmemiş ve alçaklara bu derece derin küfürler edilmemiştir. Sen kalk Amerika denen küresel şeytanı, çapulcuyu arkana al ve netice alama. Sonuç olarak; ihtilacılar ve onların namuslu düşünmeyenleri ve çirkin kalemleri 121. Maddeye rahatsız olacaklar.  Sadece Amiral gemisinin dümeni bozuk tayfası bile karşı çıkıyor ve malum çevreler karşı çıkıyorsa bu bile hayırlı olacağına işarettir. Diğer karşı çıkanların ise olumlu yaklaşıp, yapıcı fikir beyan etmeleri daha samimi olurdu. Onlara da vereceğimiz cevap; kardeşim vatan için mücadele edenler iç savaş çıkarmaz, vatanın zarar görmesini istemezler;  çıkarmak isteyenleri de aynı kahramanlar bertaraf eder! Siz keyfinize bakın!

Gül olsun ama dikeni gözüken olsun!

Çiçekler içinde en delikanlısı güldür. Gül derki; benim dikenim içimde değil, aha ne varsa ortada-dışımda. Hiçbir dikenimi saklamam. Bizlerde görünen dikenleri nazara alarak, dikkatlice tutarız gülleri... Bazı güllerin ise içe içe doğrudur dikenleri... Bilemezsin ne zaman batacak.

Ömrü uzun; başta gül gibi adam diyerek sevdiğimiz Abdullah Gül, durup durup diken çıkarıyor. Ey muhterem: Erdoğan’ın ve bu vatan için çırpınanların elleri yara bere içinde. Bari siz ne kadar dikeniniz var ise görünür kılın ki, elimizi, gözümüzü ve yüreğimizi yaralamadan tutmaya ve sevmeye devam etmeye çalışalım. Sürpriz dikenleriniz ortaya çıkmasın. Be Mübarek insan; çıkar şu içe doğru büyüyen ne kadar dikenin varsa; ne seni yaralasın nede bizi. O kadar yara açan insan içinde senin dikenin hançer gibi giriyor gövdemize ve ruhumuza! Ak Partinin kurucularından oldun, bakan oldun, başbakan oldun ve kadirşinas harbi dostun desteği ile Cumhurbaşkanı oldun ki biz bundan çok mutlu olmuştuk ve o zaman ben bir yazımda; Çankaya’da Gül açtı demiştim. Gel oturduğun yerde sadece bu millet için ve Erdoğan’ın yükünü hafifletmek için hayırlı mücadeleler ver. Hatta bu memlekette ayarı bozuk olanlara hakikatleri siz anlatın. Erdoğan sadece zaferlere imza atmakla uğraşsın, sadece üretsin. Siz vereceğiniz mücadele ile sadece çirkin ağızları kapatın. Nede olsa emeklisiniz. Torun sever gibi; bu milletin dertlerini ve Erdoğan’ın gayretini sevin ve hainleri susturun! Alınız yanınıza saygıdeğer yengemizi, çıkınız ülke ülke mekik dokuyarak, İslam Âleminin kardeşlik kumaşının sağlam şekilde ortaya çıkmasına katkıda bulununuz. Ele geçen fırsatlarda, muhalif hava anlamı çıkarmayacak şekilde o tebessümlü simanızla insanlara yalnızca hakikatleri 15 yılda gelinen noktaları, neler başarıldı bunları anlatınız.

Yüzü gülen, ama arada bilerek ya da bilmeyerek diken çıkaran ve çıkardığı her dikenden sadece içimizdeki yabancıların hoşnut olduğu, sevinç naraları attığı Allah’ın kulu Sayın Gül: Kardeşin Recep’i bu fırtınalı zamanda; hata 2019’a kadar kasırgaya dönecek zamanlarda yalnız koymayınız. Dikenlerinize zımpara yapınız ve ininiz meydanlara; hakikatleri anlatınız, zındıklardan gelen yaylım ateşini bertaraf ediniz ve size olan muhabbetimizi yeniden fokurtu haline getirin ki bizde diyelim: Her Recep’e Allah böyle bir gül nasip etsin. Biz seni Allah için sevdik ve sevmeğe devam etmek istiyoruz. Ama arada çıkardığınız dikenler hem kanatıyor, hem şaşkına çeviriyor. Yani kısaca; size sürpriz dikenler hiç yakışmıyor. Biz bildik görünen dikenlerinize razıyız.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hüseyin ZAVALSİZ 2017-12-27 00:25:11

Yazarımızın kalemine ve gönlüne sağlık. Ne güzelde işlemiş Gül meselesini hak veriyorum yazarımızın düşüncelerine inşAllah sayın Gül bu yazıyı okuma fırsatı olur, ne yaptığının farkına varır. Bugün Cumhurbaşkanımız in Sudan da coskulu karşılanması. Filistin meselesindeki duruşu BM deki zaferi varmı şuan başka bir örneği Liderimiz Hamdolsun nerde Mazlum var Sayın Erdoğan orda, Ümmetin davasına sahip çıkan Cumhurbaşkanımız. Sayın Gül de çıkıp destek olacağı yerde köstek olmaya çabalıyor. "Herkes kendine yakıştırdığı gibi hareket eder" Cumhurbaşkanımız i Diğer coğrafyada ki Müslümanlar anlıyor Türkiye ve sayın Erdoğan için dua etmekteler. İcimizdekiler de utanmadan sıkılmadan davalarına sahip çıkmıyorlar. Biliniz ki Halk herşeyin farkında.

Avatar
Hüseyin ZAVALSİZ 2017-12-27 13:03:52

İnternethaber yazarı Süleyman Özışık in yazısından alıntıdır,
Tek bir hamlede; İslam İşbirliği Teşkilatı, Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği gibi dünyanın üç büyük teşkilatını toplayıp, Amerika ve İsrail'in karşısına diktiği için destekliyoruz.

Bir tek hareketiyle 128 ülkeyi aynı safta buluşturduğu için, Amerika'yı köy büyüklüğündeki Togo, Mikronezya, Nauru, Palau gibi ülkelere muhtaç hale düşürdüğü için destekliyoruz.

Pakistan'da güllerle, Yunanistan'da türkülerle karşılandığı için...

Arakan'da nidalarla, Filistin'de dualarla, Sırbistan'da alkışlarla, Almanya'da al yıldızlı bayraklarla karşılandığı için...

Somali'de posterlerle, Sudan'da tekbirlerle, Tunus'ta ilahilerle, Çad'da tebriklerle karşılandığı için.

Makedonya'da halife, Kosova "Sultan oğlu Sultan" ünvanlarıyla anıldığı için...

Azerbeycan'da "Can kardeş", Bosna'da "candan öte" görüldüğü için...

Kanın oluk oluk aktığı İslam coğrafyasında "Ümmetin umudu" olarak görüldüğü için destekliyoruz.

Dahası mı...

Amerika'sından Avusturya'sına, Hollanda'sından Almanyasına, Fransa'sından İtalya'sına, İngiltere'sinden İspanya'sına, Çin'den Japonya'sına varıncaya kadar, gittiği tüm Asya ve Avrupa ülkelerinde onbinlerce Türk'ü ellerinde bayraklarla sokaklara döktüğü için destekliyoruz.

Yetmedi mi?

Dünyanın en büyük üç terör örgütünün hedefinde olduğu için, dünyanın en barbar ülkeleri tarafından düşman olarak anıldığı için...

Darbelere, vesayetlere, manşetlere boyun eğmediği, tuzaklar karşısında aslanlar gibi dik durduğu için ve sadece Allah'ın huzurunda eğildiği için...