Arzı Mev‘ud hayali ile sarhoş olmuş Yahudiler tarihten tamamen silinmek üzere çok tehlikeli bir tuzağın içine doğru çekilmekteler. Bu tuzak onları her gün biraz daha değişmez sona yaklaştıracak. Ama bu defa kendilerini Almanların fırınlarından kurtardıkları gibi kurtaramayacaklar. Çünkü Yahudiler üzerinde oynanan oyun çok çetin olacak. Bunu da maalesef çok güvendikleri Batı’lı dostları yapacaklar...

Bunun nedeni de Yahudilerin bir “peygamber katili” olarak bilinmeleri. İçlerinde besleyip büyüttükleri kinlerinin intikamını alabilmek için uygun bir zamanı kollayan Hristiyanlar tetikte bekliyor.

Öncelikle kendi içlerinden ürettikleri güya günah keçisi Siyonistlerden farklı bir dünya görüşüne sahipmişler gibi Yahudileri masum gösterme aldatmacasını bir kenara bırakıp hakikatlerle yüzleşmenin zamanıdır. Bunu yapmazsak hem Yahudilerin kurguladıkları oyuna gelmiş, hem de Hıristiyanların ulaşmak istediği nihai hedefin geçekleşmesine yardımcı olmuş oluruz...

Orta yolu bulmak, sağlıklı bir duruş sergilemek biz Müslümanların görevi olmalı. Daha doğrusu, doğrunun yanında, kendi menfaatlerimiz zarar görme pahasına bile olsa, yer alabilme erdemini daima muhafaza etmeliyiz.

Kendilerini “üstün ırk” yalanı ile kandıran bu peygamberler katili millet er ya da geç kendi cehennemlerini yaratacaklar. Kendi cehennemlerini yaratırken masum insanların da bu cehennemden nasiplerini alması kaçınılmaz görünüyor. Gittikleri her yeri kısa sürede yaşanılmaz kılan, içinde bulundukları toplumu vampirler gibi emen, insanın canına yavaş yavaş kasteden keneler gibi can düşmanı bu varlıklar şimdi de Amerikan toplumunun baş düşmanı haline gelmişler.

Şimdi Trump’ın bütün Müslümanları, buna gayri-Müslimler de dâhil, karşısına alma pahasına Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdığını ilan etmesi gizli sırrın ifşasından başka bir şey değildir. Asıl amaç Yahudilerin başının ezilmesidir...

Her ne kadar çok fazla bu gerçeği dile getirmeseler de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki siyasi ve dinsel çatışmaların temelinde bu vardır. Evanjelik Hristiyanların kıyameti çabuklaştırmalarına yönelik Yahudileri kullanma çabaları artık bir sır değil.

Avrupa olduğu gibi şimdi de Amerika Birleşik Devletleri Siyonistler’den kurtulmak istiyor. Siyonistlerden kurtulmanın yolu onlarla doğrudan savaşmakla olmayacağını Almanya örneğinden biliyorlar. Almanya’nın Yahudilere uyguladığı soykırım onların daha da güçlenmelerini ve dünyanın başına daha çok bela olmalarını sağladı. Bu soykırım onların şeytanlıklarını engelleyemedi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin dünya siyasetinde etkin olmasının nedeni, Osmanlı Devleti’nin deha Sultanı II. Abdülhamid Han’ın siyasetini çok iyi tetkik edip, öğrenmiş olmaları. Kuruluşundan beri özellikle de II. Dünya Savaşı’ndan sonra bu siyasete ağırlık vermişlerdir. Siyaset aynı olsa da niyetler tamamen farklı olduğu için birinden merhamet, adalet ve huzur, diğerinden zulüm, kan ve gözyaşı doğmuş. Şimdi konumuz bu olmadığı için detaylara girmemize gerek yok...

ABD’nin niyeti bozuk olduğu için siyaseti de zulüm, kan ve gözyaşı ile beslenmekte. Bu yüzden Almanya tecrübesini de çok iyi analiz etmiş olma ihtimali onların düşmanı düşmana kırdırma siyasetini uygulamaya yöneltmiştir. ABD bir İslam düşmanı devlettir. Her ne kadar İsrail ve Yahudiler dostları gibi görünse de hakikatte onlar da ABD’lilerin düşmanlarıdır. Bu Siyonist Yahudilerin yaptığı çirkeflikler o raddeye geldi ki artık daha fazla tahammül gösterilmesi mümkün gözükmemektedir.

Almanya’nın başını çektiği bütün Avrupa devletlerinin bir zamanlar Yahudileri fırınlarda yakıp, yok etme kin ve nefretleri aynı şekilde ABD için de geçerlidir. Aynı kin ne nefreti şimdi de ABD’liler duyuyor. Aynı kin ve nefretle Siyonist Yahudilerin yok edilmesi gerektiğine kendilerini inandırmış durumdalar. Ama bu sefer Avrupalıların yaptığı gibi açıktan değil dolaylı olarak bunu yapmak istiyorlar.

Amerikan Gizli İstihbaratı CIA bunu önceden planlamış ve yavaş yavaş uygulamaya koymaktadır. Bunun için de Trump çok ideal bir piyondur. CIA bir taşla iki kuş vurmanın çalışmaları içindedir. Yahudileri Müslümanlarla çatıştırıp, hem kendilerinin kanını emen Siyonistlerden, hem de dünyayı kontrol etmede tek engel olarak gördükleri Müslümanların direncinden kurtulmayı planlamaktadır.

Öyle ise ey Yahudiler aklınızı başınıza alın ve oyuna gelmeyin!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ahmet turan 2018-06-13 00:50:23

Yahudilerin Allah bin belasini versin amin yahudilere acimayin yahudilerin cani mali bize helaldir onlar filustin topraklarini zorla aldigi gibi yahudilere inanmayin dikatli olun oyunlarina gelmeyin yahudi mallarina ambargo koyun almayin marketlerde magazalarda ok insAllah