YAZARLAR

Tüm Yazıları Ali Akben

Paçavra Pravda

15.02.2020 00:01

 

 

Kendileri çalıp kendileri oynuyor. Yok Cumhuriyet düşmanları, yok şeriatın ayak sesleri vs savcıları göreve davet etmeler... Daha neler neler...

Be kardeşim sizin ne mal olduğunuzu bu millet biliyor. Cumhuriyet mitinglerini, ordu göreve höykürmelerini ve hatta din düşmanlığınızı. Bu gerçeklikten olsa gerek zaten her geçen gün küçüldükçe küçülüyorsunuz. Bu hızla devam ederse küçülmeniz zaten bir süre sonra yok olup gideceksiniz.

Sizin geçmişinizde milletin hayrına bir eyleminiz olmadığı gibi onun kutsalına açık savaşlarınız da hala hafızlarda. Bir tanesini örnekleyerek yeter artık yetsin artık silkinin bu milletin yakasından diyeceğim.

Adına hiç yakışmayan bu gazete müsveddesi objektif (!)duyarlı ve dürüst (!) gazetecilik adına millet aleyhine ne bulursa mal bulmuş mağribe gibi manşetine taşır.

Malumunuzdur ama hatırlatmakta yarar var. Keçisi çalınan hocayı keçi hırsızı yapan kafa sizin kesimde halen mevcut.. Hak hukuk adalet hak getire.

Mağdur hoca çalınan keçisine mi yansın yoksa bu haberle kendine hiç yakışmayan hırsızlık yaftası ile lekelenmesine mi?

Dostlar bu olay hikaye falan değil. Günümüzde bilgiye ulaşmak kadar kolay bir şey yok.  Araştırın ve detaylarına vakıf olun.  Aynı şekilde bu paçavradan birlik ve bütünlüğümüze helal getirebilecek başka asparagaslara da göz atın.

Ülkemiz insanı her zamankinden daha fazla dikkatli olmalı. Her işittiğine, hatta gördüğüne ihtiyatla bakmalı. Malum kendisi soysuz bir medya ve onun oluklarından akan kir pas ve pislik azalarak da olsa devam ediyor.

Tayyip düşmanlığı

Adam kılıklı bir yaratık ortamı boş bulmuş konuştukça konuşuyor. Düşmanlığında bir kalitesi seviyesi hatta saygınlığı olmalıdır diye düşünenlerdenim.  Tayyip gitsin de nasıl giderse gitsin. hatta ülke batacak ve ancak öyle gider ise ülke batsın diyen o kadar çok andavallı var aramızda. Allah Allah bu nasıl bir savrulma böyle. Ülkemizin kalkınmasından gelişmesinden rahatsız olan azgın azınlık bir güruh aktardıklarımdan daha şedit ve düşmanca hal ve tavır içesinde.

Ülke bölünmüş ekonomik krize girmiş askeri vesayet yıllarına doğru gerilemiş bu kafadakiler için hiç önemi yok Varsa yoksa Tayyip düşmanlığı.

Suudlara  inanmak(!)

Allah birdir sözü dışında hiç bir inandırıcılığı ve güvenilirliği olmayan bu bedevilerin yediği herzeler de mide bulandırıcı. Hadimül harameyn miş Kurban olsunlar bu sıfata.

Mesela Kaşıkçı cinayeti ile ilgili verdikleri idam kararının hiç bir hükmü ve kıymeti harbiyesi yoktur. Zaten idam midam da etmeyecekler. Gavurla yatıp kalka kalka gavurlaşıp insanlıktan çıkmış bu güruh er geç İslam ümmetine reva gördükleri eziyet ve cefanın bedelini ödeyecek. Tıpkı ağababaları gibi.

Bu acımasızlık ve insanlıktan nasipsizlik böyle devam ederse bu ülkede yaşayan samimi Müslümanlar kurunun yanında yanacaklar. Çünkü konuşmak iki kelimede olsa muhalefet etmek bu ülkede kodese tıkılman için kafi.

Cinayetin baş sorumlular serbest. Üç beş garip gureba ise şimdilik tutuklu. Ben şahsen onlarında tutuklu olduklarına inanmıyorum. İnandırıcı olmak ne büyük bir bahtiyarlık. Sözü senet olan insanlar olmak dileği ile.

Sağlık ve mutluluk dikeklerimle.

 

 

 

 

Son Haberler

 • 1

  Koronavirüs Avrupa'da bir ülkeye daha sıçradı

 • 2

  Malatya ve Elazığ için 126,5 milyon lira nakdi yardım

 • 3

  Pompeo'dan çarpıcı İdlib açıklaması: Türkiye ile çalışıyoruz

 • 4

  Dünya şokta: Nefes almayan bir canlı keşfedildi

 • 5

  Halk Bankası'ndan flaş karar: ABD'deki davayı...

Günün Manşetleri

BM'den son dakika Libya açıklaması: İlk tur yarın Cenevre'de
Bakan Koca'dan koronavirüs açıklaması!
Başkan Erdoğan: Karabağ, Azerbaycan kadar bizim de meselemizdir
Trump'tan flaş koronavirüs açıklaması!
İran'ın 11 eyaletinde halka 'sokağa çıkmayın' çağrısı
Esed okullara misket bombasıyla saldırdı: Ölü ve yaralılar var
İstanbul için fırtına uyarısı
Fransız askerlerine Türk bayrağı sürprizi
İHH'dan İdlib'deki ailelere yardım eli
Mağaraya sığınan İdlibli aile sırtlanlara karşı nöbet tutuyor