Binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. 14-15 Nisan tarihlerinde yapılacak olan AÖF Bahar Dönemi ara sınavları için adaylar heyecanla bekliyor. AÖF sınav giriş belgeleri internet üzerinden kontrol edebilirsiniz. İşte aöf sınavı için ayrıntılı bilgiler ve aöf giriş belgesi...

Güncelleme: 10.04.2018 16:06

Binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. 14-15 Nisan tarihlerinde yapılacak olan AÖF Bahar Dönemi ara sınavları için adaylar heyecanla bekliyor. AÖF sınav giriş belgeleri internet üzerinden kontrol edebilirsiniz. İşte aöf sınavı için ayrıntılı bilgiler ve aöf giriş belgesi...

AÖF sınav yerleri dün belli oldu. 14-15 Nisan tarihlerinde yapılacak olan AÖF Bahar Dönemi ara sınavları için adaylar heyecanla bekliyor. AÖF sınav giriş belgeleri internet üzerinden temin edilecek olup adreslere postalanmayacak. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin bu hafta sonu düzenleyeceği vize sınavlarına ait, sınav giriş yerleri öğrencilerin erişimine açıldı. 14-15 Nisan tarihlerinde yapılacak olan AÖF Bahar Dönemi ara sınavları için giriş belgeleri nasıl sorgulayacağını merak eden AÖF öğrencileri, konu hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? AÖF sınav giriş yerleri nasıl ve nereden sorgulanır?

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİNİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SINAVLARI NE ZAMAN?

Açıköğretim Fakültesi ara sınavları 14-15 Nisan'da yapılacak. Sınavlar sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda gerçekleşiyor.

AÖF FİNAL SINAVI TARİHLERİ DEĞİŞTİ!

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.

Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmıştır.

Merakla beklenen AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi bünyesinde eğitim veren Açıköğretim Fakültesi'nde bu hafta sonu yapılacak sınavların, giriş yerleri duyurdu. AÖF sınav yerlerini günler öncesinde gidip görmek isteyen öğrenciler, Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanacak duyuruya odaklanmıştı. İşte AÖF sınav yerleri sorgulaması hakkında merak edilen detaylar...

SINAVDA HESAP MAKİNESİ KULLANACAK OLANLAR İÇİN UYARI GELDİ

Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, \u2026) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkan veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunmamalıdır. Aksi takdirde sınavınız ne yazık ki geçersiz sayılacaktır.  Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, \u2026) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkan veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunamaz.

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Bu kategorideki diğer haberler