Suriye'ye operasyon konusunda düzenlenen toplantılardan bir sonuç alamayan ABD'de CNBC kanalında isim vermeden konuşan bir kaynak, ABD'nin Suriye ile ilgili kararını açıkladı.

Güncelleme: 13.04.2018 11:37

Suriye'ye operasyon konusunda düzenlenen toplantılardan bir sonuç alamayan ABD'de CNBC kanalında isim vermeden konuşan bir kaynak, ABD'nin Suriye ile ilgili kararını açıkladı.

İsim vermeden konuşan kaynağa göre ABD, Suriye'de muhtemel 8 hedefe saldıracak. Kaynak, bu hedeflerin arasında iki Suriye hava üssü, bir araştıma merkezi olduğunu ileri sürdü.

Bu planı açıklayan kaynak aynı zamanda ABD'nin Rusya kontrolündeki hava sahasına saldırı yapmayacağını düşünerek Suriye ordusunun ciddi anlamda mühimmat ve silah konumlandırdığını söyledi.

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

İstanbul 18 Eylül trafiğe kapatılacak yollar hangileri?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Lokomotiv Moskova maçı nedeni ile İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbullular 18 Eylül akşamı trafiğe kapatılacak olan yolların hangileri olduğunu araştırıyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

Bu kategorideki diğer haberler