Son dakika Adana haberine göre eğitim aldığı dershaneye kurusıkı tabanca ile giden öğrenci gözaltına alındı.

Güncelleme: 08.03.2018 13:01

Son dakika Adana haberine göre eğitim aldığı dershaneye kurusıkı tabanca ile giden öğrenci gözaltına alındı.

Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesi'nde bulunan özel bir dershanede eğitim gören K.H isimli öğrencinin belinde tabanca gördüğünü iddia eden dershane yetkilileri, durumu polise haber verdi.

Dershaneye gelen polisler, K.H'nin üst aramasında tabancaya rastlamayınca çantasını aradı. Yapılan aramada bir kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Tabancayı yolda bulduğunu ve polise teslim edeceğini ileri süren K.H, gözaltına alındı.

Çok Okunanlar

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

Şehzade Orhan Osmanoğlu'ndan bomba bir yazı

2. Abdülhamit Han'ın torunu Şehzade Orhan Osmanoğlu istihbarat servisinin önemi ile ilgili çok dikkat çeken bir yazı yazdı. Osmanoğlu 'Aslanlarımız çakal avında..' başlıklı yazısında Sultan Abdülhamid Han'ın kurduğu istihbarat teşkilatını da anlattı.

Paralel manyaklık!

FETÖ örgütünden bir üsteğmen hakkındaki iddianamede mahrem liderlerinden biri şunları söyledi: “Cep telefonlarını son iki rakamlarını 99'a tamamlayacak şekilde kodlayıp kâğıda kaydederdik. Kendi cep telefonumdan asla aramazdım, evime uzak büfelerden kontörlü telefonlardan arıyordum. Birkaç kişiyi arayacağım zaman farklı büfeleri gezerdim.”

Bu kategorideki diğer haberler