AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sarf ettiği "diktatör" sözüne "Kılıçdaroğlu bir diktatör arıyorsa önce aynaya baksın" diyerek yanıt verdi.

Güncelleme: 11.03.2018 16:38

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sarf ettiği "diktatör" sözüne "Kılıçdaroğlu bir diktatör arıyorsa önce aynaya baksın" diyerek yanıt verdi.

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin 19. Olağanüstü Tüzük Kurultayında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sarfettiği "diktatör" sözüne yanıt verdi.

"Sözde demokrat Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisinden izin alınmadan televizyona çıkan milletvekillerine kapıyı gösterebilmektedir." diyen İnceöz, "Kılıçdaroğlu bir diktatör arıyorsa önce aynaya baksın." ifadesini kullandı.

İlknur İnceöz, CHP Kurultayı'nda yol arkadaşlarını çocuk gibi azarlayan, ayar veren, partiden atmakla tehdit eden Kılıçdaroğlu'nun "adalet", "çok seslilik", "demokrasi" söylemlerinin artık siyaseten anlamını yitirdiğini dile getirdi.

"Kılıçdaroğlu'nu, Cumhurbaşkanımızdan özür dilemeye davet ediyoruz"

AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz, şu değerlendirmede bulundu:

"Özde değil sözde demokrat Kılıçdaroğlu, bir taraftan kendisinden izin almadan televizyonlara çıkan CHP'lileri partiden atmakla tehdit ederken, diğer taraftan milli, manevi değerlere hakaret edenleri, terörist cenazesine katılanları, terör örgütlerine destek verenleri, küfürbazları CHP'nin merkezine yerleştirmektedir. Türkiye'de iç savaş çıkartmaya çalışan, güvenlik güçlerimize roket, mermi yağdıran teröristlere 'arkadaşlar' diye seslenebilen, bu milletin milli manevi tüm duygularına hakaret eden siyasetçileri parti meclisinde el üstünde tutan, 15 Temmuz hain darbe girişimini kahve içerek izleyen Kılıçdaroğlu, milletin bağrına bastığı genel başkanımıza 'diktatör' diyerek yine bu aziz milletimize hakaret etmiştir. 

İnceöz, ülke sınırlarını terör örgütleri ve teröristten temizleyen Mehmetçik'in başkomutanına 'diktatör' demenin, milli birlik ve beraberlik havasını bozmaya matuf bir söylem olduğunu vurgulayarak, "Bu dili ve söylemi kesinlikle reddediyor, Kılıçdaroğlu'nu, bu milletin oyları ile seçilen Sayın Cumhurbaşkanımızdan özür dilemeye davet ediyoruz." diye konuştu.

Bu besinleri sakın buzdolabına koymayın!
Yerel seçim anketinden bomba sonuç!
Dünyanın en gizemli üssü!
Türkiye'nin en çok satan lüks otomobilleri
Uyuyan güzelin sırrı çözüldü
Almanya ile yeni dönem
 İdlib'de sınırlar belirlendi
Yarın İstanbul'da ulaşım yüzde 50 indirimli
Her yerde aday çıkartacağız!
ABD'de 3'lü gövde gösterisi
Her an savaş çıkabilir!
Yandex'le Hepsiburada'dan dev anlaşma!
Türkiye'den dengeleri değiştirecek hamle!
Oktar 'tek tip kedicik' seviyormuş!
Dükkanlar 800 yıllık dua ile açıldı! Bereket olsun...
FETÖ'yü koruyan Almanya DİTİB'i hedefe koydu!
Türkiye'nin EURO 2024 adaylık dosyası açıklandı!
Türk Yıldızları ve THY nefes kesti!
Lavrov'dan İdlib açıklaması! Türkiye ve Rusya...
O ülkenin Cumhurbaşkanı adayı sahte peygamber çıktı!
Teröristbaşından İran'a tehdit: Tüm gücümüzle...
Ortadoğu'yu talan edenlerden İran'a suçlama!
Trump emir verdi! Rusya'ya yeni yaptırımlar...

ABD'nin YPG/PKK bölgesine askeri sevkiyatları sürüyor

ABD'nin YPG/PKK bölgesine askeri sevkiyatları sürüyor

ABD, Suriye'de terör örgütü YPG/PKK işgalindeki bölgelere silah, mühimmat ve askeri malzeme sevkiyatına devam ediyor.

YBŞ'li teröristler görüntülendi

Irak'ta terör örgütü PKK'ya bağlı YBŞ (Şengal Savunma Birlikleri) militanları Musul vilayetinin Sincar ilçesinde görüntülendi.

Gökyüzünde muazzam gösteri

TEKNOFEST İstanbul'un ilk gün etkinlikler kapsamında iki Atak taaruz helikopteri alçak uçuş yaparak yöresel harman dalı oyunu figürleriyle festival alanında gösteri yaptı.

Park halindeki arabaya ayı girdi

Kuzey Karolina'da bir ayı park halindeki arabaya girdi. Sürücü koşarak kaçmak zorunda kaldı.

Çok Okunanlar

Erdoğan, Suudi Arabistan'a meydan okudu

Jonathan Ferziger ve Fadwa Hodali Bloomberg'de “Erdoğan, Doğu Kudüs'ün her yerinde” başlıklı enteresan bir yazı yayınladı.

Maliye okulları ses getirecek

Ankara önemli bir tarih olaya ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin önemli eğitim kurumlarından olan Maliye Okulu ülkeye mal olmuş birçok kişi kazandırmıştı. Maliye Okulları tarihi anlamak ve anlatmak adına “Maliye Okulu adı yuvasına dönüyor. Asırlık anılar yeniden canlanıyor” sloganı ile okulun bahçesine “Anı Plaketi” çakılacak.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Türkiye AB'ye küçük dilini yutturdu: Bu inanılmaz bir şey!

AB)Türkiye Delegasyonu Başkan Yardımcısı Vinals, 600 binden fazla Suriyeli çocuğun Türkiye'de okula gittiğini belirterek, "Bu inanılmaz bir başarı. dedi.

ABD ordusu zor durumda!

Dünyayı, icra ettiği kanlı operasyonlar ve kirli politikalarla kan gölüne çeviren ABD'nin ordusu zor durumda. ABD Hava Kuvvetleri'nin görev yoğunluğu, teknik sorunlar ve yetişmiş personel eksikliği nedeniyle gelecekteki olası çatışmaların koşullarını karşılamadığı belirtildi.

Bu kategorideki diğer haberler