Survivor All Star'a yeni bir isim katıldı. Geçtiğimiz dönemlerde Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Dikmen kimdir? İşte Yiğit Dikmen hakkında ayrıntılı bilgiler...

Güncelleme: 13.03.2018 12:32

Survivor All Star'a yeni bir isim katıldı. Geçtiğimiz dönemlerde Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Dikmen kimdir? İşte Yiğit Dikmen hakkında ayrıntılı bilgiler...

Survivor All Star'a yeni bir isim katıldı. Geçtiğimiz dönemlerde Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Dikmen, performansı merak edilen isimler arasında. Peki Survıvor'ın yeni yarışmacısı Yiğit Dikmen kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Hangi takımda yarışacak? Merak edilen sorunun cevapları detayları ile haberimizde...

Acun Ilıcalı akşam saatlerinde 4 yarışmacının Survivor 2018'e katıldığını duyurdu. Yeni yarışmacılar, Elif Şadoğlu, Mustafa Kemal Kurt, Batuhan Buğra Eruygun ve Yiğit Dikmen oldu.

YİĞİT DİKMEN KİMDİR? 
Yiğit Dikmen kimdir, Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de "Crossfit" ile uğraşmaktadır. Türkiye'nin ilk Crossfit'cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, "Güzel Günler Göreceğiz" sinema filminde ve "Ağır Roman Yeni Dünya"ile "Cinayet" dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de "gönüllüler" takımında yarışmıştı.

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Bu kategorideki diğer haberler