Ankara'da 16-17 Kasım tarihleri arasında düzenlemesi planlanan etkinlik skandalı ortaya çıktı. Almanya Büyükelçiliği sponsorluğunda hazırlanan LGBTİ Film Günleri etkinliğine halktan büyük tepki geldi.

Güncelleme: 15.11.2017 11:53

Ankara'da 16-17 Kasım tarihleri arasında düzenlemesi planlanan etkinlik skandalı ortaya çıktı. Almanya Büyükelçiliği sponsorluğunda hazırlanan LGBTİ Film Günleri etkinliğine halktan büyük tepki geldi.

Uğur BİRDAL/Milatgazetesi.com

16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenmesi planlanan LGBTİ film günleri etkinliğinde Almanya Büyükelçiliği'nin desteği olduğu ortaya çıktı. Sapıklığın alenen reklamı olarak algılanan skandal etkinliğin bir an önce iptal edilmesi için kampanya başlatıldı.

ALMANYA SEFERBER OLDU

Teröre ve her türlü sapkınlığa desteği ile bilinen Almanya bu sefer ülkemizde düzenlenmesi planlan etkinlik için seferber oldu. Mülteciler için kılını kıpırdatmayan Almanya, desteklediği LGBTİ konulu Alman yapımı filmlerin ülkemizde gösterimi ile halka 'sapkın' düşünceleri dayatmak istiyor. Almanya Büyükelçiliği'nin desteği ile ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikte 4 Alman yapımı 'sapkın film' gösterime sunulacak.

ETKİNLİKTE 4 ALMAN FİLMİ BULUNUYOR

Etkinlikte gösterilmesi planlanan Kabuğunu Kırmak adlı Alman yapımı filmde 17 yaşındaki bir çocuğun erkek arkadaşını öpmek isteyip reddedilme hikayesinden yola çıkılarak işlenen eşcinsel film en fazla tepki alan film oldu. Gösterilmesi planlanan diğer filmler ise şöyle: Adı Konmamış, Dördümüzün çocuğu oluyor ve Romeolar.

ETKİNLİK İPTAL EDİLDİ

Toplum tarafından tepkiyle karşılanan skandalı Milat Gazetesi gündeme getirdi. Yetkili kaynaklardan alınan biligiye göre 16-17 Kasım tarihlerinde yapılması planlanan LGBTİ Film Günleri etkinliğinin iptal edildiği öğrenildi.

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Türkiye'ye yatırımları 20 milyar dolara çıkacak!
Soylu'dan Kaşıkçı açıklaması!
Erdoğan - Pompeo zirvesi başladı
FETÖ'ye dev operasyon
Dunford'dan Türkiye'yi oyalama taktiği
İşte Kaşıkçı'yı öldüren infaz timi
Ses kaydı gündeme bomba gibi düştü
Hatipoğlu başkan adayı olacak mı?
Yolcu otobüsü şarompole devrildi!
İsrail kaşla göz arasında vuruyor
IMF'den Suudi Arabistan'a soğuk duş
Ermenistan'da 'istifa' depremi
Trump, cinayeti paraya çevirecek!..
Bir ülke daha dolardan vazgeçti!
Trump'a göre o kurum 'kafayı yedi'

Düzensiz göçmenleri taşıyan minibüs devrildi

Kayseri'de düzensiz göçmenleri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.

Savunma sanayinde üretim yapan firmalar ürünlerini sergiledi

"Nusret-2018 Davet Tatbikatı" kapsamında savunma sanayinde üretim yapan firmalar ürünlerini sergiledi.

Afrinli çocuklara topaç

Kastamonulu ahşap ustası Mustafa Alt, Suriye'nin Afrin ilçesindeki çocuklar için yaptığı topaçları, İHH vasıtasıyla dağıttı.

Evde lunapark!

Süper babaların süper eğlenceli vakit geçiren çocukları olur

Droneların uçaklara çarptığındaki etkisi!

Ohio Üniversitesi'ndeki bilim insanları, droneların uçaklara çarptığındaki etkisini öğrenmek istediler ve çok fazla hasar bırakabileceklerini keşfettiler.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Ben sana özgürlüğü veriyorum, sen de bana özgünlüğü ver çocuk!

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenler ve onların kalpten verdikleri emek… Takdire şayan, idealist bir öğretmen olan Emel Arığ Işık ile Türkiye'de yaygınlığı her geçen sene artan okul öncesi eğitimi konuştuk. Meslekte çocukların basmakalıp etkinliklerle değil; hayal dünyasını harekete geçirecek faaliyetlere yönlendirilmesinin öneminden sıkça bahseden Emel Hanım, başarının sanattan ve bilimden geçtiğini ve en büyük datanın, verinin içimizde olduğunu söyledi.

Erken emeklilik tartışmalarına noktayı koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada erken emeklilik konusuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Ses kaydı gündeme bomba gibi düştü

Cemal Kaşıkçı'nın işkenceyle öldürüldüğüne dair ses kayıtları ortaya cıktı. Ses kaydında Başkonsolos Muhammed Uteybi, “Bu olayı dışarıda yapın. Benim başımı belaya sokacaksınız” ve “Yaşamak istiyorsan sus!” gibi sözler söylüyor.

Olayı aydınlatacak ses kaydı ortaya çıktı!

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması olayı ile ilgili Türk polisinin elinde 11 dakikalık ses kaydının olduğu iddia edildi. Ses kayıtlarını değerlendiren güvenlik kaynakları, Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girdikten kısa bir süre sonra saldırıya maruz kaldığını belirtiyor.

Bu kategorideki diğer haberler