Avokadolu sağuk sandviç nasıl yapılır? Sandviç sabahları işe yetişenlerin, hatta çoğu zaman öğlen yemeklerimizin de pratik bir çözümü. Birçok damak tadına göre sandviç çeşitleri mümkün. Sandviç damak tatlarımıza göre de skalasını genişletmekte. Bu skalanın özgün bir örneğinin tarifini vererek lezzetlerinize lezzet katıyoruz. Kahvaltılarda popülerliğine popülerlik katan avokado da sunumlardaki çeşitliliğini arttırıyor. Gerek tadıyla gerekse faydal

Güncelleme: 08.08.2018 15:01

Avokadolu sağuk sandviç nasıl yapılır? Sandviç sabahları işe yetişenlerin, hatta çoğu zaman öğlen yemeklerimizin de pratik bir çözümü. Birçok damak tadına göre sandviç çeşitleri mümkün. Sandviç damak tatlarımıza göre de skalasını genişletmekte. Bu skalanın özgün bir örneğinin tarifini vererek lezzetlerinize lezzet katıyoruz. Kahvaltılarda popülerliğine popülerlik katan avokado da sunumlardaki çeşitliliğini arttırıyor. Gerek tadıyla gerekse faydal

Avakadolu sağuk sandviç nasıl yapılır? Sandviç sabahları işe yetişenlerin, hatta çoğu zaman öğlen yemeklerimizin de pratik bir çözümü. Birçok damak tadına göre sandviç çeşitleri mümkün. Sandviç damak tatlarımıza göre de skalasını genişletmekte. Bu skalanın özgün bir örneğinin tarifini vererek lezzetlerinize lezzet katıyoruz. Kahvaltılarda popülerliğine popülerlik katan avokado da sunumlardaki çeşitliliğini arttırıyor. Gerek tadıyla gerekse faydalarıyla tercih edilen avokado, sandviç sunumuyla da farklı lezzetlere açık olan kişilerin  dikkatini çekiyor. Organik yaşamı ve yeşili hayatının bir çok noktasına taşıyarak sağlıklı hayatı yaşam tarzı edinenlere özelikle hitap edeceğini düşündüğümüz avokadolu sandviçin  tarifi çok kolay.

Avokadolu sandviç tarifi için malzemeler

2 dilim tost ekmeği

4 dilim haşlanmış pancar

2 ince dilim avokado

2 yemek kaşığı krem peynir

3 dal roka

2 dal taze nane

2 dal taze fesleğen

Avokadolu sandviç Nasıl Yapılır

Nane ve fesleğeni kıyıp krem peynirle karıştırın. Ekmek diliminin üzerine taze otlu krem peynirini sürün. Pancar dilimleri, avokado dilimleri ve roka yapraklarını sırasıyla dizin. Diğer ekmek parçasını üzerine yerleştirin. Servis yapın.

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Pompeo'dan yaptırım açıklaması!
Rusya'dan 'YPG koridoru' açıklaması!
Konsoloslukta arama başlatıldı!
Suudi Arabistan konsolosu görevden alındı
Siyonistlerin yeni hizmetkarı!
Dünyada sadece o ilimizde var!
İran ve Rusya'yı çok kızdıracak hamle
Bakan Varank müjdeyi verdi! 81 ile...
AB bildiğiniz gibi değil! Halkın yüzde 22'si...
Başkan Erdoğan sahaya iniyor! İşte kadro...
Cezalarının gerekçesi açıklandı!
Meteoroloji uyardı! Geliyor...
Ukrayna'da patlama! Ölü ve yaralılar var
ABD medyası Trump'ın planını ifşa etti!
'İslam karşıtlığı özünde bir nefret suçudur'

Trafiğin yoğunluğuna muhteşem çözüm

San Franciscoda Golden Gate köprüsünde, trafiğin yoğun olduğu vakitte şeritleri değiştiriyorlar...

Bilimin hayatımızdaki önemi

Parkinson hastası amcanın beyin pili kapalı ve açıkken kayıt edilen görüntüleri..Bilimin ne kadar müthiş bir şey olduğunu ve hayatımızda ne kadar büyük yeri olduğunun ispatı.

Baba güven demek!

Sakatlanan oğlunun kolundan tutup bitiş çizgisine ulaşmasını sağlayan baba. 1992 Olimpiyatları Derek Redmond

Bugatti hız testi

Bir Bugatti'nin motorunu test etmek istiyorsanız, yolu tamamen boşaltmanız gerekir.

Atla drift yapılır mı?

Atla drift yapan kovboy.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Ben sana özgürlüğü veriyorum, sen de bana özgünlüğü ver çocuk!

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenler ve onların kalpten verdikleri emek… Takdire şayan, idealist bir öğretmen olan Emel Arığ Işık ile Türkiye'de yaygınlığı her geçen sene artan okul öncesi eğitimi konuştuk. Meslekte çocukların basmakalıp etkinliklerle değil; hayal dünyasını harekete geçirecek faaliyetlere yönlendirilmesinin öneminden sıkça bahseden Emel Hanım, başarının sanattan ve bilimden geçtiğini ve en büyük datanın, verinin içimizde olduğunu söyledi.

Ses kaydı gündeme bomba gibi düştü

Cemal Kaşıkçı'nın işkenceyle öldürüldüğüne dair ses kayıtları ortaya cıktı. Ses kaydında Başkonsolos Muhammed Uteybi, “Bu olayı dışarıda yapın. Benim başımı belaya sokacaksınız” ve “Yaşamak istiyorsan sus!” gibi sözler söylüyor.

Erken emeklilik tartışmalarına noktayı koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada erken emeklilik konusuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Olayı aydınlatacak ses kaydı ortaya çıktı!

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması olayı ile ilgili Türk polisinin elinde 11 dakikalık ses kaydının olduğu iddia edildi. Ses kayıtlarını değerlendiren güvenlik kaynakları, Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girdikten kısa bir süre sonra saldırıya maruz kaldığını belirtiyor.

Bu kategorideki diğer haberler