MHP lideri Devlet Bahçeli, Antalya'da konuştu. Bahçeli buraki konuşmasında CHP liderine tepki göstererek "Kızıl elma desek kilosunun ne kadar olduğunu, nerede satıldığını sorarlar" dedi.

Güncelleme: 11.02.2018 13:27

MHP lideri Devlet Bahçeli, Antalya'da konuştu. Bahçeli buraki konuşmasında CHP liderine tepki göstererek "Kızıl elma desek kilosunun ne kadar olduğunu, nerede satıldığını sorarlar" dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Antalya'da partisinin İl ve İlçe Başkanları toplantısında konuştu.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle:

Suriye'nin kuzeyine yuvalanmış hainler bulundukları alandan teker teker atılmazsa vatan tehlikede, beka ateş altındadır. Zeytin Dalı Harekatı sahaya milli duruşun yansımasıdır. Nereye kadar gidiyorsa oraya kadar gidilmelidir.

PKK/PYD küstahlığının bedelini ödeyecek, hainlere kahraman diyen ABD ile müttefiklik nasıl sürdürülecektir? Siyaset yerine silah konuşursa olacakların sonunu düşünen var mı?

"Afrin mutlaka teröristlerden temizlenmelidir"

Afrin mutlaka teröristlerden temizlenmelidir. ABD'nin gözetiminde Münbiç'te Afrin'e terörist kaydırdığı medyaya yansımıştır.

CHP lideri Kılıçdaroğlu ne derse desin Afrin'e mutlaka girilmeli tepeden tırnağa terörden arındırılmalıdır. Unutulmasında ki Münbiç'te PKK/PYD olduğu sürece terör koridoru sonlanmayacaktır.

CHP Genel Başkanının ağzından PYD'nin terör örgütü olduğunu söylediğini duyanınız oldu mu? Alın PKK'yı vurun CHP'ye.

'Kızıl elma' desek kilosunun ne kadar olduğunu, nerede satıldığını sorarlar. İlahi kelimatullah desek yüzümüze saf saf değil bön bön bakarlar. Bunlar ancak falanımıza filan olurlar. Bekamıza İstiklal haklarımıza Allah'ın izniyle leke düşürmeyeceğiz.

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

İstanbul 18 Eylül trafiğe kapatılacak yollar hangileri?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Lokomotiv Moskova maçı nedeni ile İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbullular 18 Eylül akşamı trafiğe kapatılacak olan yolların hangileri olduğunu araştırıyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

Bu kategorideki diğer haberler