AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın seçim çalışmalarına katılarak esnaf ziyeretinde bulunan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Kandil'e yapılması muhtemel operasyonla ilgili açıklama yaptı.

Güncelleme: 11.06.2018 09:48

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın seçim çalışmalarına katılarak esnaf ziyeretinde bulunan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Kandil'e yapılması muhtemel operasyonla ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan'dan  seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Beylerbeyi'nde esnaf ziyaretinde bulunan Bakan Canikli, bir döner ustasıyla yaptığı konuşmada ustanın, "isteğimiz, Kandili'i temizlemeniz" sözlerine, "inşallah onu da yapacapız" karşılığını verdi.

2002'DEN ÖNCE ÜLKEDE ANARŞİ KOL GEZİYORDU

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Okan Altıparmak'ın ailesini ziyaret eden Bakan Canikli, 24 Haziran'ın eski Türkiye'yi isteyenle, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini isteyenlerin bir kavgası olduğunu söyledi. Giresunlar Federasyonu iftarına katılan Bakan Canikli, 2002 yılında önce parlamenter sistem olduğu için ülkede anarşinin kol gezdiğini ve başa gelen iktidarların ömürlerinin 16 ayı geçmediği için ekonomik krizlerin olduğunu hatırlattı.

TÜRKİYE'Yİ KAVGAYA SÜRÜKLEMEK İSTİYORLAR

Bakan Canikli, 2002 sonrası Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi fiili olarak yapıldığı için 16 yıldır istikrar ve huzurun olduğunu vurguladı. Birilerinin Türkiye'yi ısrarla kavgaya götürmek istediğini dile getiren Bakan Canikli, "Hepsi söz birliği etmişcesine Türkiye'yi büyüten ve kalkındıran, vatandaşın hayatını kolaylaştıran tüm projeleri durduracaklarını taahhüt ediyorlar. Hepsinin ortak özelliği 'yakacağız, kapatacağız, bozacağız' söylemleri" diye konuştu.

İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Siyonistler fitne için bakın ne yapıyor!
Star Rafinerisi açılışı gerçekleştirildi
En büyük önceliğimiz haline geldi!
Konut satışında Cumhuriyet rekoru!
Japon uzman uyardı! İstanbul depremi...
Kaşıkçı'nın nerede öldürüldüğü tespit edildi!
'Göç'ün sebepleri 'göçmenleri' konuşacak!
Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!
Floyd kabul etti! Khabib 'en iyi' olmak istiyor
BDDK'dan bankalara fren! Zorla...
Barzani gözünü Türkiye'ye dikti!
Yerli üretimle düşmanı titretecek 'Atak'
MEB'den 'andımız' açıklaması!
Dünyanın tüccarları bu toplantıda buluştu!
İstanbul-Kiev arasındaki krizde karar verildi!

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Büyük cesaret!

Eğer uçağı kaçırırsanız, yapmanız gereken yüksek bir yere çıkıp uçağın kapısını hedeflemek...

TSK'nın yeni canavarı ASELPOD...

Hava Kuvvetlerimizin envanterine giren ve ihracatını da gerçekleştirdiğimiz ASELPOD...

Gagauz Özerk Yeri'nde Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gagauz Özerk Yeri'nde halka hitabından önce kent meydanını dolduran çok sayıda Gagauz, sevgi gösterilerinde bulundu.

Nereye gitti şimdi bu?

Rakunlar bir şeyi yemeden önce yıkamak isterlermiş. Bu rakuna da pamuk şeker vermişler

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Tutuklanan sosyal medya fenomeninden rezil ifade

Sapkın videoların sahibi Gaga Bulut lakaplı şahıs, "İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var" dedi.

İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri...

Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!

Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın Twitter geçmişi, hiçbir delile gerek kalmadan Suudi Arabistan tarafından neden ortadan kaldırıldığını gösterir nitelikte. Adeta 'sürgün hayatı' yaşayan Kaşıkçı ile ilgili İngiliz gazeteci David Hirst de "Twitter yorumlarına bakan herkes (Kaşıkçı'nın) neden susturulmak istendiğini açıkça görür" ifadelerini kullanmıştı.

Danıştay'dan 'andımız' kararı

Türk Eğitim-Sen tarafınan Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğinin 12. maddesi gereğince 'öğrenci andı'nı yürürlükten kaldıran düzenlemenin iptali için Danıştay'da dava açtı.

Bu kategorideki diğer haberler