İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Kabil'de, Afganistan Türk Görev Kuvveti Komutanlığı bünyesinde görevli jandarma ve askerlerle buluştu.

Güncelleme: 08.04.2018 10:53

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Kabil'de, Afganistan Türk Görev Kuvveti Komutanlığı bünyesinde görevli jandarma ve askerlerle buluştu.

İçişleri Bakanı Süleyman SoyluMilli Savunma Bakanı Nurettin Canikli beraberlerindeki heyet Kabil'deAfganistan Türk Görev Kuvveti Komutanlığı bünyesinde görevli jandarma ve askerlerle kahvaltıda bir araya geldi.

Soylu ve Canikli, Başbakan Binali Yıldırım'ın ziyareti öncesi Afganistan'ın başkenti Kabil'de görev yapan Türk Görev Kuvveti Komutanlığını ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Soylu ve Canikli, Türk Görev Komutanlığında görevli jandarma ve askerle kahvaltıda buluştu.

Daha sonra birliği gezerek, komutanlardan bilgi alan İçişleri Bakanı Soylu, birliğe bağlı personel ile sohbet etti.

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Bu kategorideki diğer haberler