Çankırı'da vatandaşlara hitap eden Başbakan Binali Yıldırım, 'Bu CHP'nin eskiden bir genel başkanı konuşurdu. Şimdi İki tane genel başkanı var. Ayrı tellerden aynı türküyü söylüyorlar' dedi.

Güncelleme: 12.06.2018 16:42

Çankırı'da vatandaşlara hitap eden Başbakan Binali Yıldırım, 'Bu CHP'nin eskiden bir genel başkanı konuşurdu. Şimdi İki tane genel başkanı var. Ayrı tellerden aynı türküyü söylüyorlar' dedi.

Çankırı'da vatandaşlara hitap eden Başbakan Binali Yıldırım, 'Bu CHP'nin eskiden bir genel başkanı konuşurdu. Şimdi İki tane genel başkanı var. Ayrı tellerden aynı türküyü söylüyorlar' dedi.

 Başbakan Binali Yıldırım'ın açıklamalarından satırbaşları:

"Tüm şer güçleri, terörü yok edene kadar mücadelemiz sürecek. Muhalefet adayları da söyleyecek bir şey bulamıyorlar, en iyisi yalan söyleyelim, yaptıklarını yıkalım diyorlar, bunlar yıkım ekibi. Çankırı 16 yıl boyunca bizimle beraber Türkiye'yi 3 kat büyütmek için verdiğimiz mücadelede yer aldı"

"ESKİDEN BİR GENEL BAŞKANI VARDI ŞİMDİ İKİNCİSİ DE OLDU"

"CHP'nin eskiden bir Genel Başkanı vardı konuşurdu, şimdi ikincisi de var, bu milletin yüzünü güldürecek hiçbir fikriniz yok mu, AK Parti'yi durdurualım da gerisi ne olursa olsun diyorlar. Eğer Sayın Muharrem İnce bir şeyler yapmak istiyorsa, dönsün Türkiye'nin 16 yıllık gelişimine bir baksın. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çok büyük başarılara imza attık, bugün dünyada yapılan 10 tane büyük projeden 6'sını Türkiye yapıyor? ama ne yaparlarsa yapsınlar, 2023 hedeflerimizi, gerçekleştirmemizi engelleyemeyecekler. Yarın Ovit Tünelini'de Cumhurbaşkanımız açıyor. Türkiye bir Bolu tünelini 30 yılda yapamadı, ama işte birkaç sene içerisinde hepsini yapabiliyor. Ülkemizi bölünmüş yollarla, hızlı tren hatlarıyla, yeni şehir hastaneleriyle donatıyoruz. Türkiye'de 16 yılda aldığımız mesafeyi, ulaştığımız mesafeyi muhalefet bile kabullenmede zorlanıyor. Ufukları, hayalleri bizim yaptıklarımıza bile ulaşamıyor."

 "EN FAZLA BÜYÜMEYİ SAĞLAYAN ÜLKE TÜRKİYE OLDU"

"Dünyanın 20 gelişmiş ülkesi arasında en fazla büyümeyi sağlayan ülke Türkiye oldu, biz şov yapmıyoruz, biz hizmet yapıyoruz, biz boş konuşmuyoruz, 16 yıllık başarı öykümüzü gelecek 10 yıllar için teminat olarak gösteriyoruz. AK Parti bu millete verdiği tüm sözleri tuttu. Bütün bu başarıları sizler için gerçekleştirdik, sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizi hiç yanlış bırakmadınız. Türkiye'nin tarihi değişime gittiği günlerde, Çankırı yarenler diyarı bizimle beraber olacak."

"BİZİM DERDİMİZ TÜRKİYE'NİN GELECEĞİDİR"

"24 Haziran'dan sonra hızını daha da artıracak, büyük hedeflere daha hızlı gidecek. Daha az bürokrasi, daha çok iş ve yatırımla Türkiye'nin yıldızı parlamaya devam edecek. 24 Haziran seçimleri ile istikrar ve güven kalıcı hale gelecek. Gençlerimize kadınlarımıza güveniyoruz, kaybedecek bir dakikamız yok. Bizim derdimiz, halkımızın geleceğidir, Türkiye'nin geleceğidir."

"ÇANKIRI'YA 7,5 KATRİLYON DESTEK VERDİK"

"16 yılda Çankırı'ya 7,5 katrilyon destek verdik. Çankırı'da 15 yılda mevcut okulların 3'te biri kadar yeni okul yaptık. Karatekin Üniversitesi'ni kurduk. Şimdi Hukuk Fakültesi'ni de kuruyoruz."

İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Siyonistler fitne için bakın ne yapıyor!
Star Rafinerisi açılışı gerçekleştirildi
En büyük önceliğimiz haline geldi!
Konut satışında Cumhuriyet rekoru!
Japon uzman uyardı! İstanbul depremi...
Kaşıkçı'nın nerede öldürüldüğü tespit edildi!
'Göç'ün sebepleri 'göçmenleri' konuşacak!
Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!
Floyd kabul etti! Khabib 'en iyi' olmak istiyor
BDDK'dan bankalara fren! Zorla...
Barzani gözünü Türkiye'ye dikti!
Yerli üretimle düşmanı titretecek 'Atak'
MEB'den 'andımız' açıklaması!
Dünyanın tüccarları bu toplantıda buluştu!
İstanbul-Kiev arasındaki krizde karar verildi!

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Büyük cesaret!

Eğer uçağı kaçırırsanız, yapmanız gereken yüksek bir yere çıkıp uçağın kapısını hedeflemek...

TSK'nın yeni canavarı ASELPOD...

Hava Kuvvetlerimizin envanterine giren ve ihracatını da gerçekleştirdiğimiz ASELPOD...

Gagauz Özerk Yeri'nde Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gagauz Özerk Yeri'nde halka hitabından önce kent meydanını dolduran çok sayıda Gagauz, sevgi gösterilerinde bulundu.

Nereye gitti şimdi bu?

Rakunlar bir şeyi yemeden önce yıkamak isterlermiş. Bu rakuna da pamuk şeker vermişler

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Tutuklanan sosyal medya fenomeninden rezil ifade

Sapkın videoların sahibi Gaga Bulut lakaplı şahıs, "İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var" dedi.

İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri...

Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!

Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın Twitter geçmişi, hiçbir delile gerek kalmadan Suudi Arabistan tarafından neden ortadan kaldırıldığını gösterir nitelikte. Adeta 'sürgün hayatı' yaşayan Kaşıkçı ile ilgili İngiliz gazeteci David Hirst de "Twitter yorumlarına bakan herkes (Kaşıkçı'nın) neden susturulmak istendiğini açıkça görür" ifadelerini kullanmıştı.

Danıştay'dan 'andımız' kararı

Türk Eğitim-Sen tarafınan Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğinin 12. maddesi gereğince 'öğrenci andı'nı yürürlükten kaldıran düzenlemenin iptali için Danıştay'da dava açtı.

Bu kategorideki diğer haberler