İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlut Uysal, "Polis Haftası" münasebetiyle İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Ça\u200blışkan'a kutlama mesajı gönderdi.

Güncelleme: 11.04.2018 18:37

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlut Uysal, "Polis Haftası" münasebetiyle İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Ça\u200blışkan'a kutlama mesajı gönderdi.

Başkan Uysal dün gönderdiği kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi.

Sayın Dr. Mustafa ÇA\u200bLIŞKAN

İstanbul Emniyet Müdürü

"Emniyet Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümü en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Fedakar vazife anlayışı ile her zaman halkımızın hizmetinde olan emniyet teşkilatımızın değerli mensuplarına minnet ve şükran duygularımı ifade etmek isterim.

Emniyet Teşkilatımızın değerli mensupları, huzur ve güven ortamını tesis etmek için gerektiğinde canını ortaya koyan kahramanlardır. Bu kutsal görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyorum.

Şahsınızda İstanbul Emniyet personelini bir kere daha yürekten kutluyor; selam ve esenlik dileklerimi iletiyorum."

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

İstanbul 18 Eylül trafiğe kapatılacak yollar hangileri?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Lokomotiv Moskova maçı nedeni ile İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbullular 18 Eylül akşamı trafiğe kapatılacak olan yolların hangileri olduğunu araştırıyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

Bu kategorideki diğer haberler