Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bitlis il ve ilçe teşkilatları,düzenledikleri istişare toplantısında bir araya geldi.

Güncelleme: 12.03.2018 12:06

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bitlis il ve ilçe teşkilatları,düzenledikleri istişare toplantısında bir araya geldi.

Zeki Peker taziyeevinde düzenlenen toplantıya MHP Bitlis İl Başkanı Turan Deniz, Ahlat İlçe Başkanı Tahsin Gülsar, Merkez İlçe Başkanı Muhbettin Yeşilgül, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

MHP İl Başkanı Turan Deniz, tüm ilçe başkanları ve yönetimleriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Önümüzdeki hafta yapılacak MHP kongresine imkanı olan herkesin katılarak oradaki havayı teneffüs etmesi gerektiğini belirten Deniz, "15 Temmuz ve sonraki süreçte MHP ve bu hareketin ne kadar kutlu olduğunu herkes gördü. Önümüzdeki kurultayı çok önemsiyoruz. Devletin bize ihtiyaç duyduğu en kritik dönemde genel başkanımız milli birlik ve beraberlik içerisinde olalım diye iktidara destek veriyor ve ona çok teşekkür ediyoruz ki onun bir dediğini iki etmeyen bir iktidar var. Yerel seçimler için de şimdiden çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz. Bütün yöneticilerimizle beraber, önce yerelde sonra genel de olmak üzere birlik ve beraberlik içerisinde mücadelemizi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Toplantı, karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi. 

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Bu kategorideki diğer haberler