Çalışanına franchise veren Pizzabulls, motor kuryeden mutfak çalışanına birçok personelini iş sahibi yaptı. 45 şubenin 15'ini çalışanlar açtı

Güncelleme: 20.08.2017 16:44

Çalışanına franchise veren Pizzabulls, motor kuryeden mutfak çalışanına birçok personelini iş sahibi yaptı. 45 şubenin 15'ini çalışanlar açtı

10 yılda 45 şubeye ulaşan Pizzabulls, çalışanını da işyeri sahibi yaptı. Pizzabulls CEO'su Cavit Can Kırbeyi, 45 şubenin 15'ini çalışanların açtığını söyledi. Kırbeyi, "Motor kuryesinden mutfak şefine kadar çalışan personellerimizin birçoğu bugün Pizzabulls dükkanını açmış durumda. Çalışanlarımızı özendirmek ve desteklemek için onların kredi alma ve geri ödeme koşullarında birebir yanlarında oluyor ve her türlü yardımı yapıyoruz. Kendi yaşam refah seviyelerini yükselten franchise çalışanlarımız, diğer çalışanlarımız için de örnek oluyor" dedi.

2018 HEDEFİ 100 ŞUBEYE ÇIKMAK
Kayseri, Malatya, Konya, Bursa, Ankara, Antalya, Adapazarı ve İzmit'te toplam 15 şube açmayı planladıklarını aktaran Kırbeyi, böylece 60 şubeye ulaşacaklarını kaydetti. Yatırımcının iki yılda geri dönüş alabildiğini aktaran Kırbeyi, "Pizza zincirleri arasında yatırım bedeli en düşük, karlılığı en yüksek firmayız. Ürün satışlarında fiyatı düşük tutuyor, sürümden kazanıyoruz" diye konuştu. 2018'de 100 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini aktaran Kırbeyi, 700 çalışanları olduğunu gelecek yıl bin kişiyi istihdam etmeyi planladıklarını kaydetti.

MOTOR KURYEDEN PATRONLUĞA
4 yıl önce motor kurye olarak Pizzabulls'ta işe başlayan Arif Özcan, girişimcilik hikayesini şöyle anlattı: "Markanın franchise verdiğini biliyordum. Kendim ve ailem adına bir girişim yapmak için bu adımı attım. İlk başta işletmeci olmak müthiş bir stres yarattı ama Pizzabulls markasının güvenilirliği süreci kolaylaştırdı. Bugün ne kadar doğru bir adım attığımı görebiliyorum."

Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!
Yerli üretimle düşmanı titretecek 'Atak'
MEB'den 'andımız' açıklaması!
'Göç'ün sebeple 'göçmenleri' konuşacak!
Dünyanın tüccarları bu toplantıda buluştu!
İstanbul-Kiev arasındaki krizde karar verildi!
Erdoğan'dan 'üniversite' eleştirisi
Ankara Büyükşehir'den tarihi 'yazılım' kararı!
Siyon terörüne karşı nöbet! 122.gün
Çavuşoğlu'ndan ses kaydı iddialarına yanıt
İstanbul'da 'Suriye' zirvesi! Tarih netleşti
'Bilge Kral' bugün hayata gözlerini yummuştu
Kaşıkçı üzerinden kirli plan! Hedef: Türkiye
Partilere ayrılacak bütçe payı belli oldu
'Kaşıkçı'nın ses kaydında' bomba iddia!

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Büyük cesaret!

Eğer uçağı kaçırırsanız, yapmanız gereken yüksek bir yere çıkıp uçağın kapısını hedeflemek...

TSK'nın yeni canavarı ASELPOD...

Hava Kuvvetlerimizin envanterine giren ve ihracatını da gerçekleştirdiğimiz ASELPOD...

Gagauz Özerk Yeri'nde Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gagauz Özerk Yeri'nde halka hitabından önce kent meydanını dolduran çok sayıda Gagauz, sevgi gösterilerinde bulundu.

Nereye gitti şimdi bu?

Rakunlar bir şeyi yemeden önce yıkamak isterlermiş. Bu rakuna da pamuk şeker vermişler

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Tutuklanan sosyal medya fenomeninden rezil ifade

Sapkın videoların sahibi Gaga Bulut lakaplı şahıs, "İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var" dedi.

İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri...

Danıştay'dan 'andımız' kararı

Türk Eğitim-Sen tarafınan Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğinin 12. maddesi gereğince 'öğrenci andı'nı yürürlükten kaldıran düzenlemenin iptali için Danıştay'da dava açtı.

Torba Yasa Meclis'te! İşte ayrıntılar

TBMM Genel Kurulu'nda, trafik cezalarını artıran, uyuşturucuyla mücadeleye yönelik önlemleri içeren, yabancıların Türkiye'de iş ve işlemlerini kolaylaştıran düzenlemelerin de yer aldığı Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi kabul edildi.

Bu kategorideki diğer haberler