Her hafta yeni bir olayla izleyicinin gönlüne taht kuran Çukur dizisi bu hafta 20.bölümle yine çok ses getirecek. Reyting rekorları kıran ve aksiyonun bir an olsun düşmediği Çukur dizisi bu hafta 20.bölümle yine geceye damga vuracak. 20. bölüm fragmanında İdris ve Vartolu'nun duygusal konuşmalarına tanık olduğumuz Çukur, Yamaç'ın Beyefendi ile girdiği amansız mücadeleyi ekrana getirecek. İşte Çukur 20.bölüm fragmanı ve diziye dair ayrın

Güncelleme: 12.03.2018 13:21

Her hafta yeni bir olayla izleyicinin gönlüne taht kuran Çukur dizisi bu hafta 20.bölümle yine çok ses getirecek. Reyting rekorları kıran ve aksiyonun bir an olsun düşmediği Çukur dizisi bu hafta 20.bölümle yine geceye damga vuracak. 20. bölüm fragmanında İdris ve Vartolu'nun duygusal konuşmalarına tanık olduğumuz Çukur, Yamaç'ın Beyefendi ile girdiği amansız mücadeleyi ekrana getirecek. İşte Çukur 20.bölüm fragmanı ve diziye dair ayrın

Yayınlandığı ilk günden beri heyecan temposunun bir an bile düşmediği Çukur dizisi bu hafta 20.bölümle yine seyirciyi ekrana kilitleyecek. Her pazartesi akşamı seyirciyle buluşan Çukur dizisi 20.bölüm fragmanında Vartolu ve İdris'in geçmişe dair konuşmalarına tanık oluyoruz. Yamaç Beyefendiye karşı büyük bir hazırlığa girişiyor. İşte Çukur 20.bölüm fragmanı ve sizler için derlediğimiz haber.

ÇUKUR 19. SON BÖLÜMDE NELER  YAŞANDI?

Çukur'un 19. Bölümünde; Kardeşi Yamaç'ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı vermektedir. Koçovalı ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah'ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir'den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir. "Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?" sorusu büyük merak yaratırken Vartolu ile Yamaç'ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih'le hitap eden İdris ile olacaktı

Çukur son 19. Bölüm izleyici karşısına çıktıktan sonra 20. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur dizisi 20. Yeni bölüm fragmanı izleyicinin heyecanını daha da arttırdı. Oyuncuları arasında Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek, Perihan Savaş, Nazan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı dizi her hafta pazartesi akşamları yayınlanıyor. Dizide neler olacağı sevenleri tarafından heyecanla takip ediliyor. Son bölüme Yamaç, Vartolu ve İdris Koçovalı'nın oyunculukları damga vurdu. Aralarında geçen duygusal diyaloglar izleyiciye farklı duygular yaşattı. Yamaç az kalsın Vartolu'yu vuracaktı. Emmi hemen yanlarına koştu ve Selim'in iyileştiğini Yamaç'a söyledi. Yamaç ona inanmayıp doktor ile konuştu. Doktor da aynı şeyi söyleyince Vartolu'yu vurmadı. Son bölümde İdris Vartolu'nun oğlu olduğunu öğrendi. Bu bilgiyi öğrendiğinde Yamaç'ın planından habersiz olduğu için Salih'in öldüğünü zannediyordu. Yaşananların üzüntüsü ile ölen oğlu Kahraman'ın mezarına gitti. O sırada yanında olan Aliço ne yapacağını bilemedi. Yamaç babasının gerçekleri öğrendiğini duyunca hemen yanına koştu.

Fragmanda İdris, "Elimi öpersin, belki saçını okşarım. Yok ben kalacağım diyorsan, kral olmak istersen sana oğlum demem" dedi. 

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur'a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. "Ölene kadar mutlu" olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur'un ve Yamaç'ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç'ın Çukur'daki geleceği ve Sena'nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

ÇUKUR 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çukur'un 20. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yamaç'ın "Beyler ava çıkıyoruz, büyük av. Ateş yakacak malzeme alın yanınıza!" sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Yamaç'a meydan okuyan Baykal'ı, Nazım durdurmak istiyor. Aliço'nun korkuyla "Gidelim buradan, iyi değil burası!" sözleri Aliço ve Hale tehlike altında mı dedirtirken, Sena gözyaşları içinde annesine onu neden sevmediğini soruyor. Baykal'ın yaptıklarını hazmedemeyen Yamaç'ın öfke patlaması yaşadığı gerilim dolu anlar heyecanı yükseltiyor.

Çok Okunanlar

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

Şehzade Orhan Osmanoğlu'ndan bomba bir yazı

2. Abdülhamit Han'ın torunu Şehzade Orhan Osmanoğlu istihbarat servisinin önemi ile ilgili çok dikkat çeken bir yazı yazdı. Osmanoğlu 'Aslanlarımız çakal avında..' başlıklı yazısında Sultan Abdülhamid Han'ın kurduğu istihbarat teşkilatını da anlattı.

Paralel manyaklık!

FETÖ örgütünden bir üsteğmen hakkındaki iddianamede mahrem liderlerinden biri şunları söyledi: “Cep telefonlarını son iki rakamlarını 99'a tamamlayacak şekilde kodlayıp kâğıda kaydederdik. Kendi cep telefonumdan asla aramazdım, evime uzak büfelerden kontörlü telefonlardan arıyordum. Birkaç kişiyi arayacağım zaman farklı büfeleri gezerdim.”

Bu kategorideki diğer haberler