Mahalli İdareler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmed Mikdat Güneş, Milat gazetesine yaptığı açıklamada, "Belediyeler Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyecilik anlayışını örnek almalı, halkına dokunamayan bir belediye başkanının 2019'da yeri yok" dedi.

Güncelleme: 24.08.2017 09:12

Mahalli İdareler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmed Mikdat Güneş, Milat gazetesine yaptığı açıklamada, "Belediyeler Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyecilik anlayışını örnek almalı, halkına dokunamayan bir belediye başkanının 2019'da yeri yok" dedi.

Neşat GÜNDOĞDU/ANKARA

Mahalli İdareler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmed Mikdat Güneş, hayata geçirdikleri projeler hakkında gazetemize yaptığı açıklamada bulundu. Türkiye'nin 2023 hedeflerine emin adımlarla gittiğine dikkat çeken Başkan Güneş, yerel yönetimlerin Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyecilik anlayışını örnek alması gerektiğini belirtti. Üniversitelerde yerel yönetimler bölümünün açılması için çalışmalar yaptıklarını belirten Güneş, "Demokrasi yerelden başlar. Yerelde demokrasi olmazsa hiçbir şey yapamazsınız. İl Başkanlıklarımızla belediyelerimizi bir araya getireceğiz. Hem düzenleyici hem denetleyici olacağız. Yerel yönetimler okulu isimli bir okul oluşturmayı hedefliyoruz" dedi.

Ülkenin bekası için 2071

Güneş, belediye başkanlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yaptıklarını iyi incelemesi gerektiğin vurguladı. 2019'da yapılacak seçimler için buna ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Güneş, şunları kaydetti: "Erdoğan'ın belediye başkanlığı yaptığı dönemi önce bir irdelesinler. Belediye başkanlığı nasıl yapılır. Okusunlar ki 2019'a bir şeyler yapabilsinler. Her kim ki 2019'da başarı elde etmezse AK Parti'ye ve Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet etmiştir. Onun için herkes 2019 hesabını iyi yapacak. Bunun başını çeken yerel yönetimlerdir."

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Erdoğan'dan kritik görüşme!
Merkel'den S. Arabistan'a rest!
Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama
Bakandan İstanbul'a 'dev proje' müjdesi
ABD Senatosu Prens Selman'ı hedef aldı!
Kartal deplasmanda yıkıldı! 2-0
Teröristbaşına soğuk duş! İptal edildi
Erdoğan'dan Cemal Kaşıkçı çıkışı!
Yerli üretime talep yağıyor!
Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!
Suudi yetkiliden kan donduran itiraf!
Komşuda 114 bin kişi pis sudan öldü!
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!

Balıkların kum kavgası!

İzlenme rekorları kıran sevimli balıkların kum kavgası.

Ekmek nimettir, yeri çöp değildir!

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan 2,1 milyar adet ekmeğin parasal değeri 1.5 milyar TL'dir.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın katledilmesi hadisesiyle ilgilenen aktivistler, yazarlar ve gazeteciler, herkesin merak ettiği, "Cesedi nerede?" sorusuna yanıt ararken gazetecinin vasiyetinin Medine'ye gömülmek olduğu ortaya çıktı

Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin açıklama yaptı.

S.Arabistan'dan yeni 'Kaşıkçı' açıklaması!

Suudi Arabistan Adalet Bakanı Velid es-Samani, gazeteci Kaşıkçı davasıyla ilgili soruşturma ve yargılama sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

İşte CHP belediyeciliği!

CHP'li Kartal Belediyesi, Kartal'ın en işlek yerlerinden biri olan Atalar Caddesi'ne geçtiğimiz yıl parke taş döşedi. Aradan bir yıl geçmesine rağmen belediyenin parke taş üzerine asfalt dökmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Bu kategorideki diğer haberler