Dün akşam ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 109.bölümde nefesler yine tutuldu. Sevenlerini ekrana kilitleyen 109.bölümün ardından, Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Karşınızda Diriliş Ertuğrul 110.bölüm fragmanı ve diziye dair diğer detaylar.

Güncelleme: 08.03.2018 13:54

Dün akşam ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 109.bölümde nefesler yine tutuldu. Sevenlerini ekrana kilitleyen 109.bölümün ardından, Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Karşınızda Diriliş Ertuğrul 110.bölüm fragmanı ve diziye dair diğer detaylar.

Yayınlandığı günden beri rekorlara imza atan Diriliş Ertuğrul dizisi dün gece yayınlanan 109. bölümle yine geceye damga vurdu. Aksiyon ve heyecanın bir an olsun düşmediği Diriliş Ertuğrul 109 bölümün hemen ardından ise haftaya yayınlanacak Diriliş Ertuğrul 110.bölüm fragmanı ekranlara geldi.Bir çok gelişme ile ilgili ipucu veren Diriliş Ertuğrul 110. yeni bölüm fragmanını ve diziye dair diğer önemli detayları sizler için derledik.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 109.BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 109. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul, Sultan Alaeddin'in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul'un sultana Emir Saadeddin'in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin'in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul'u sorgulamak için tutuklanmıştı.

Emir Saadeddin'in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?

Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi'ne gönderilen Kaledar Günalp Bey'in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey'e karşı ne yapacak? Ertuğrul'un tutuklanması ve Günalp Bey'in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul'un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası'nda durum ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 110.YENİ BÖLÜM TAHMİN VE ANALİZLER

Şehzade Gıyaseddin tarafından sorgulanmak istenen Ertuğrul Bey Sadettin Köpeğin huzuruna getirilecektir. Emir Sadettin, Ertuğrul Bey'in uçbeyliği ve kalesi elinden alacak ve Ertuğrul Bey hain ilan edecektir.

Sadettin Köpeğin emri ile kalenin başına Kaledar Günalp Bey geçecektir. Ertuğrul Bey'i hain ilan eden Sadettin, Ertuğrul Bey'in yanında olan alplerini de esir altına alacaktır.

Artuk Bey, Bamsi Alp ve Turgut Bey'i zindana atılarak idam için hüküm verilecektir. Günalp Bey Sadettin Köpekten emir alarak alpleri idam etmek isteyecektir. Fakat hiç biri idam edilmeyecek ve bu karar durdurulacaktır.

Ertuğrul Bey'in yanlarına çağırdığı kardeşlerinden Sungurtekin Bey obaya dönecektir.

Ertuğrul'un esir alındığını öğrenen Sungurtekin saraya giderek Ertuğrul'u kurtarmak için plan yapacaktır. Emir Sadettin Köpek ise Ertuğrul'u zindana atacak ve hükmünü sonra verecektir.

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Erdoğan'dan kritik görüşme!
Merkel'den S. Arabistan'a rest!
Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama
Bakandan İstanbul'a 'dev proje' müjdesi
ABD Senatosu Prens Selman'ı hedef aldı!
Kartal deplasmanda yıkıldı! 2-0
Teröristbaşına soğuk duş! İptal edildi
Erdoğan'dan Cemal Kaşıkçı çıkışı!
Yerli üretime talep yağıyor!
Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!
Suudi yetkiliden kan donduran itiraf!
Komşuda 114 bin kişi pis sudan öldü!
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!

Balıkların kum kavgası!

İzlenme rekorları kıran sevimli balıkların kum kavgası.

Ekmek nimettir, yeri çöp değildir!

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan 2,1 milyar adet ekmeğin parasal değeri 1.5 milyar TL'dir.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın katledilmesi hadisesiyle ilgilenen aktivistler, yazarlar ve gazeteciler, herkesin merak ettiği, "Cesedi nerede?" sorusuna yanıt ararken gazetecinin vasiyetinin Medine'ye gömülmek olduğu ortaya çıktı

Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin açıklama yaptı.

S.Arabistan'dan yeni 'Kaşıkçı' açıklaması!

Suudi Arabistan Adalet Bakanı Velid es-Samani, gazeteci Kaşıkçı davasıyla ilgili soruşturma ve yargılama sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

İşte CHP belediyeciliği!

CHP'li Kartal Belediyesi, Kartal'ın en işlek yerlerinden biri olan Atalar Caddesi'ne geçtiğimiz yıl parke taş döşedi. Aradan bir yıl geçmesine rağmen belediyenin parke taş üzerine asfalt dökmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Bu kategorideki diğer haberler