AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Ağrı'nın Patnos ilçesinde partililerle bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Türkiye'ye dış mihraklar tarafından ekonomi üzerinden kumpaslar yapıldığını dile getiren Karacan, bu durumdan ülkesini seven ekonomi dünyasındaki yatırımcılar ve halkımız tarafından kurtulunacağını kaydetti.

Güncelleme: 08.08.2018 12:20

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Ağrı'nın Patnos ilçesinde partililerle bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Türkiye'ye dış mihraklar tarafından ekonomi üzerinden kumpaslar yapıldığını dile getiren Karacan, bu durumdan ülkesini seven ekonomi dünyasındaki yatırımcılar ve halkımız tarafından kurtulunacağını kaydetti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: - "Maalesef 24 haziran seçimlerinde de emellerine ulaşamayan, beklentilerini bulamayan dış mihraklar bu sefer ekonomi üzerinden kumpaslarla, girdaplarla Türkiye'ye farklı yönlerden zarar verme düşüncesindeler" - "Ülkemizin, basiretli iş adamları, sanayici, geleceği ve ülkesini seven ekonomi dünyasındaki yatırımcılarımız ile halkımızın sayesinde inşallah bu girdaptan en kısa sürede kurtulacağımıza da inanıyorum"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Maalesef 24 haziran seçimlerinde de emellerine ulaşamayan, beklentilerini bulamayan dış mihraklar bu sefer ekonomi üzerinden kumpaslarla, girdaplarla Türkiye'ye farklı yönlerden zarar verme düşüncesindeler." dedi.

Ağrı'nın Patnos ilçesine gelen Karacan, AK Parti Patnos İlçe Başkanı Tekin Dinç, Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay ve partililer tarafından karşılandı.

İlçede esnaf ve vatandaşları selamlayıp AK Parti Patnos İlçe Başkanlığına geçen Karacan, partililerle bir araya geldi.

Karacan, parti binasındaki toplantı salonunda yaptığı konuşmada, 25-26 Ağustos tarihlerinde yapılacak Muş'un Malazgirt ilçesindeki program öncesi incelemede bulunmak üzere bölgeye geldiğini ifade etti.

Alpaslan'ın 1071'de Anadolu'ya girdiği ve ümmetin yayıldığı bir nokta olması nedeniyle Malazgirt'in çok önemli olduğunu aktaran Karacan, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız da Malazgirt'i çok önemsiyor. Bundan sonraki süreçlerde Malazgirt'in daha da hak ettiği noktalarda olması için çalışmalar yapılacak. Biz program öncesi bir ön çalışma yapmaya gidiyoruz. " diye konuştu.

 "Türkiye'ye farklı yönlerden zarar verme düşüncesindeler"

Mart 2019'da yerel seçimlerin olacağını anlatan Karacan, 18 Ağustos'da Genel Kongre'yi yaptıktan sonra yerel seçim için hazırlıklara başlayacaklarını bildirdi.

Karacan, bu amaçla çalışmalara başladıklarını ve uzun bir yollarının olduğunu vurgulayarak, "Türkiye ne zaman gelişmeye, ilerlemeye, hamle yapmaya başladıysa Türkiye'nin önünde maalesef 17-25'ler, MİT tırları, Gezi eylemleri ve son olarak hain 15 Temmuz FETÖ darbe girişimini gördük. Türkiye'nin önüne bir şekilde engel çıkarmaya çalışıyorlar. Maalesef 24 Haziran seçimlerinde de emellerine ulaşamayan, beklentilerini bulamayan dış mihraklar bu sefer ekonomi üzerinden kumpaslarla, girdaplarla Türkiye'ye farklı yönlerden zarar verme düşüncesindeler." diye konuştu.

- "Bunlar suni olarak zarar verme uğraşında"

"Milletimiz basiretlidir. Geleceğini, vatanını, bayrağını, toprağını bilen insanlardır." diyen Karacan, şu görüşlerini paylaştı:

"Milletimiz bu ekonomik olarak köpürtülmeye başlanan döviz hareketlenmesine engel olacaktır. 2007'de başlayan bankacılık sisteminde zaten sağlam temellerimiz var. Ama tabii ki ülkemizin, basiretli iş adamları, sanayici, geleceği ve ülkesini seven ekonomi dünyasındaki yatırımcılarımız ile halkımızın sayesinde bu girdaptan en kısa sürede kurtulacağımıza da inanıyorum. Bunlar suni olarak zarar verme uğraşında. Ama bunların hiçbiri gerçekleşmeyecek inşallah. Yolumuza hep birlikte devam edeceğiz."

Konuşmasının ardından Patnos Belediye Başkanlığına geçen Karacan, burada belediye çalışanları tarafından karşılandı.

Başkanlık makamında bir süre Cem Afşin Akbay ve belediye yöneticileriyle görüşen Karacan, belediye ziyareti sonrası Muş'a gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
TSK ve Jandarma'da dev operasyon
9 saatlik incelemede dikkat çeken detay!
Milyonları ilgilendiren teklif Meclis'ten geçti
Suudilere şok! Savaş uçağı düştü
Olayı aydınlatacak ses kaydı ortaya çıktı!
O arabalar artık dizel motor kullanmayacak
2 metrelik kız tedavi kabul etmiyor!
BM'den Kıbrıs açıklaması
Dikkat çeken mesaj: 15 Temmuz'da...
Hulusi Akar'dan flaş Münbiç açıklaması
Kaşıkçı'nın 2 şifresi de kırılamıyor
Türkiye'de üretildi: Kaçması imkansız
İttifak görüşmesinin saati belli oldu
Başkan Erdoğan sert çıktı: Hurafeci, cahil...
Trump'tan Cemal Kaşıkçı hamlesi!

Evde lunapark!

Süper babaların süper eğlenceli vakit geçiren çocukları olur

Droneların uçaklara çarptığındaki etkisi!

Ohio Üniversitesi'ndeki bilim insanları, droneların uçaklara çarptığındaki etkisini öğrenmek istediler ve çok fazla hasar bırakabileceklerini keşfettiler.

Türk mühendislerden otomotiv sektörüne 'Platooning' aşısı

Türk otomotiv mühendisleri ilk defa büyük dev firmaların yapmaya çalıştığı Platooning adı verilen özellikle tır ve kamyon gibi büyük araçların sürücüsüz şekilde konvoy gibi gidebilmesini sağlayan yüksek teknolojiyi içeren bir sistem üretti.

Ada görünümlü Pertek Kalesi göz kamaştırıyor

Tunceli'nin Pertek ilçesinde birçok medeniyete ev sahipliği yapan Pertek Kalesi, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkarıyor.

Vatandaş satın aldığı ürünü 'cep'ten denetleyebilecek! İşte o uygulama

Ticaret Bakanı Pekcan, HKS uygulamasıyla vatandaşlarımız, satın aldığı meyve ve sebzenin üreticisi, üretim tarihi ve yeri, üreticiden tüketiciye ulaşana kadar alış, satış birim fiyatları gibi her türlü bilgiyi cep telefonundan görebilecek." dedi.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Suudlardan ABD'ye tehdit gibi cevap

Kaşıkçı hadisesi nedeniyle Suudi Arabistan'a tepki göstermesi konusunda üzerinde yoğun baskı oluşan ABD Başkanı Trmup'ın tehdit dolu açıklamalarına Suudi Arabistan yönetiminden de aynı tonda bir cevap geldi. Riyad, ABD'nin Kaşıkçı konusunda atacağı adımlara aynı şekilde cevap verileceği bildirdi.

Yeni parti kuruyor! Tarih belli oldu

54. Hükümette Başbakanlık görevini üstlenmiş ve 28 Şubat Darbesinin hedefindeki isim olan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Muhammed Fatih Erbakan, yeni kuracağı partinin çalışmalarına hız verdi.

Türkiye karşılıksız kedi bile vermez! 

Ajan Brunson'ın iadesiyle geri adım atıldığını iddia edenlere tepki gösteren Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, “Türkiye karşılıksız bir kedi bile vermez. Büyük devletler arasında al-ver diplomasileri olur. Türkiye'nin ne kazandığı yakın bir zamanda ortaya çıkacaktır” dedi.

Diriliş Ertuğrul'un yayın tarihi açıklandı

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi ''Diriliş Ertuğrul'' yeni sezonunun başlama tarihi gecikince dizinin hayranları tarafından yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. ''Diriliş Ertuğrul'' dizisi ile ilgili her hafta yeni haber gelişirken, İnternette aramalarda liste başı yeni bölüm fragmanı oldu. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Yeni sezon ne zaman başlayacak? sorularının cevabı bu haberde.

Bu kategorideki diğer haberler