Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölüm fragmanı, yeni bölümde çok çarpıcı gelişmelerin yaşanacağı sinyalini verdi. Hızır Çakırbeyli'nin sözleri, EDHO 94.bölümde dizinin yöneleceği rotada belirli olacak. Yayınlandığı günden bugüne hesaplaşmaların birkez olsun dahi geri plana atılmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 94.bölümde neler olacak? İşte EDHO 94.bölüm fragmanı ve diğer ayrıntılar.

Güncelleme: 12.03.2018 14:00

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölüm fragmanı, yeni bölümde çok çarpıcı gelişmelerin yaşanacağı sinyalini verdi. Hızır Çakırbeyli'nin sözleri, EDHO 94.bölümde dizinin yöneleceği rotada belirli olacak. Yayınlandığı günden bugüne hesaplaşmaların birkez olsun dahi geri plana atılmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 94.bölümde neler olacak? İşte EDHO 94.bölüm fragmanı ve diğer ayrıntılar.

Salı gecesi TV ekranlarını kendine sabitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi, 94.bölümüyle, bu haftada seyircisini aksiyon ve gerilime doyuracak.  EDHO'da Hızır Çakırbeyli'nin Ceylan ve Ünal'a dönük sözleri geceye damga vuracak. İşte EDHO yeni bölüm detayları ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94.bölüm fragmanı.

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ, SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hızır ve Ünal Kaplan, ortak düşmanları ortaya çıkarmak amacıyla çıktıkları yolda çok önemli bir isim olan Güneş'e vararak büyük bir başarı elde etmişlerdir. Bu yolda onlara ayak bağı olan herkesin sırayla yok edilmesinin zamanı gelmiştir. Bunlardan en önemlisi, aileye sızarak Çakırbeylileri içerden bitirme görevini üstlenen Selda'dır.

Hızır'ın planlarından biri de el koydukları tırın içine saklanan Alparslan sayesinde Güneş'in mekanını belirleyip baskın yapmaktır. Tırın götürüldüğü yerin bir depodan daha fazlası olduğunu öğrenen Çakırbeyliler, ulaştıkları bu önemli bilgiyle vakit kaybetmeden harekete geçerler. Öncesinde, evde konuşulanlardan herkesin Şahin Ağa'nın mekanında toplanacağı bilgisini edinen Selda, bu bilgiyi Ekrem'le paylaşmakta geç kalmaz. Her iki tarafın da karşılıklı kuracağı pusular yüzünden yaşanacak yeni kayıplar kaçınılmaz olacaktır.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94.bölümü ile 13 Mart Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; düşmanlara karşı beraber hareket eden Hızır ve Ünal, artık önüne çıkan her engeli ortadan kaldırmaya hazırdır. Ekrem'in adamı olan Selda Çakıbeyliler'in içine sızarak kaleyi içten fethetme grevini üstlenmiştir. Selda operasyon hazırlığında olan Çakırbeyliler'in yerini Ekrem'e iletirken; o da kuracağı pusu ile sahnededir. Karşılıklı kurulan pusular ağır kayıpların habercisidir. Çakırbeyliler Güneş'in peşindedir ve yakalamaya çok yaklaşmışlardır. Peki, Hızır, Güneş'i alt etmeyi başardı mı? 

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Bu kategorideki diğer haberler