Bir Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) yapımı olan Twitterfenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet tiyatro oyunu, sahnelenmeye devam ediyor.

Güncelleme: 13.01.2018 11:08

Bir Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) yapımı olan Twitterfenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet tiyatro oyunu, sahnelenmeye devam ediyor.

Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Julietadlı tiyatro oyununun yönetmenliğini Halil İbrahim Kaplan üstlenirken, oyunda Tolga Canbeyli, Kerem Büyüktaş ve Sena Karaman gibi ünlü tiyatrocular rol alıyor.

Oyunun konusu şöyle: Montague ailesine mensup Romeo geleneksel ailesinden bağımsız, 68.1 B takipçiye sahip bir Twitter fenomenidir. Bir partide Juliet'i görür ve ona aşık olur. Fakat Juliet düşman aile Capulet'lerin kızıdır. Üstelik sosyal medyaya da bir o kadar yabancıdır. Bakalım Juliet aşkı uğruna sosyal medyayı hayatına dahil edecek mi? Ya da Romeo, Juliet uğruna 68.1 B takipçiden vazgeçecek mi?

Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) bünyesinde, sosyal medya bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla hazırlanan "Twitter Fenomeni Romeo İnstagirlJuilet" adlı tiyatro oyunu, bugün saat 19.00'da Z.Burnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde, tiyatroseverlerin karşısında olacak. Oyunu herkes ücretsiz olarak izleyebilecek.

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Bu kategorideki diğer haberler