Basın mensuplarına konuşan Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman'dan Aykut Kocaman ve Fenerbahçe ile ilgili dikkat çeken sözler geldi.

Güncelleme: 09.03.2018 12:58

Basın mensuplarına konuşan Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman'dan Aykut Kocaman ve Fenerbahçe ile ilgili dikkat çeken sözler geldi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe maçlarında yaşanan gerginliklerle ilgili konuştu. Aykut Kocaman'ın açıklamalarına polemiğe girmek istemediği için cevap vermeyeceğini belirten Fikret Orman şunları söyledi:

"Aykut hocanın babası iyi bir Beşiktaşlıdır. Kendisi divan kurulu üyemizdir. Aykut hoca hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum. Herkes kendi işine ve takımına baksın. Fenerbahçe artık bizim direkt rakibimiz değil. Çünkü maçımız yok. Bizim şu an rakibimiz Galatasaray ve Başakşehir. Fenerbahçe ile polemiğe girme niyetimiz de yok. Biz şampiyonluk yarışından kalan rakiplerimize odaklandık"

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Bu kategorideki diğer haberler