Türkiye'nin en büyük ve kanlı darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ'nün, grihat.com isimli site üzerinden kirli propagandalarına devam ettiği belirlendi. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından verilen kapatılma kararına rağmen FETÖ'cü sitenin halen erişime açık.

Güncelleme: 11.06.2018 10:22

Türkiye'nin en büyük ve kanlı darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ'nün, grihat.com isimli site üzerinden kirli propagandalarına devam ettiği belirlendi. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından verilen kapatılma kararına rağmen FETÖ'cü sitenin halen erişime açık.

15 Temmuz'da kendi halkına ateş açan, kadın, çocuk demeden sivil insanların üzerine tank süren, milli kurum ve kuruluşları bombalayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı öldürmeye çalışan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle kamu kurumlarından tasfiye edilen FETÖ üyeleri propaganda yapmaya devam ediyor. Kendisi gibi düşünmeyen tüm kişi ve kuruluşlara kumpas kuran Fetullahçı Terör Örgütü, www.grihat.com isimli site üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Hükümetine yönelik iftiralar savuruyor. İşsiz gazeteciler tarafından kurulduğu öne sürülen FETÖ'cü sitenin erişime açık olduğu belirlendi.

MAHKEME KAPATIN DEMİŞTİ

Binlerce kişiyi yasa dışı bir şekilde dinleyerek montajlanmış ses kayıtlarını 17-25 Aralık ihanetinde servis eden FETÖ'cü www.grihat.com isimli sitenin kapatılmadığı ortaya çıktı. Sulh Ceza Hakimliğinin kararına rağmen grihat.com'un yayın yapmaya devam ettiği belirlendi. FETÖ'cü savcıların Milli İstihbarat Teşkilatının (MİT) gözetimindeki TIR'ların Adana ve Hatay'da durdurulmasına ilişkin yalan haberler yayınladığı gerekçesiyle hakkında kapatılma kararı verilen grihat.com'un neden hala erişime açık tutulduğu bilinmiyor.

ERDOĞAN'A SALDIRIYOR

grihat.com isimli site; Etiler Polis Meslek Yüksekokulu arazisinin satılmasını, "25 Aralık Yolsuzluk Soruşturması'nda yer alan Etiler'deki polis okulu satılıyor" başlığıyla haberleştirmişti. 04 Nisan 2018 tarihinde yayımlanan ilgili haberde şu ifadeler yer alıyor: "Erdoğan ailesinin, Reza Zarrab'ın, AKP'li bakanların, milletvekillerinin, iş adamlarının karıştığı, büyük rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasının 25 Aralık ayağında gündeme gelen Etiler'deki Polis Meslek Yüksekokulu, satışa çıkıyor." FETÖ'cü site anket şirketlerinin 'tuhaf' anketleri üzerinden milletin göğsünü siper ederek püskürtmeyi başardığı 15 Temmuz kanlı darbeyi de kurgu olarak niteliyor.

yeniakit

İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Siyonistler fitne için bakın ne yapıyor!
Star Rafinerisi açılışı gerçekleştirildi
En büyük önceliğimiz haline geldi!
Konut satışında Cumhuriyet rekoru!
Japon uzman uyardı! İstanbul depremi...
Kaşıkçı'nın nerede öldürüldüğü tespit edildi!
'Göç'ün sebepleri 'göçmenleri' konuşacak!
Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!
Floyd kabul etti! Khabib 'en iyi' olmak istiyor
BDDK'dan bankalara fren! Zorla...
Barzani gözünü Türkiye'ye dikti!
Yerli üretimle düşmanı titretecek 'Atak'
MEB'den 'andımız' açıklaması!
Dünyanın tüccarları bu toplantıda buluştu!
İstanbul-Kiev arasındaki krizde karar verildi!

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Büyük cesaret!

Eğer uçağı kaçırırsanız, yapmanız gereken yüksek bir yere çıkıp uçağın kapısını hedeflemek...

TSK'nın yeni canavarı ASELPOD...

Hava Kuvvetlerimizin envanterine giren ve ihracatını da gerçekleştirdiğimiz ASELPOD...

Gagauz Özerk Yeri'nde Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gagauz Özerk Yeri'nde halka hitabından önce kent meydanını dolduran çok sayıda Gagauz, sevgi gösterilerinde bulundu.

Nereye gitti şimdi bu?

Rakunlar bir şeyi yemeden önce yıkamak isterlermiş. Bu rakuna da pamuk şeker vermişler

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Tutuklanan sosyal medya fenomeninden rezil ifade

Sapkın videoların sahibi Gaga Bulut lakaplı şahıs, "İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var" dedi.

İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri...

Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!

Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın Twitter geçmişi, hiçbir delile gerek kalmadan Suudi Arabistan tarafından neden ortadan kaldırıldığını gösterir nitelikte. Adeta 'sürgün hayatı' yaşayan Kaşıkçı ile ilgili İngiliz gazeteci David Hirst de "Twitter yorumlarına bakan herkes (Kaşıkçı'nın) neden susturulmak istendiğini açıkça görür" ifadelerini kullanmıştı.

Danıştay'dan 'andımız' kararı

Türk Eğitim-Sen tarafınan Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğinin 12. maddesi gereğince 'öğrenci andı'nı yürürlükten kaldıran düzenlemenin iptali için Danıştay'da dava açtı.

Bu kategorideki diğer haberler