Filli Boya'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesaj sosyal medyada gündem oldu.

Güncelleme: 08.03.2018 15:08

Filli Boya'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesaj sosyal medyada gündem oldu.

Firmanın hazırladığı reklam filmi bugün 21.30'da tüm kanallarda aynı anda yayına girdi. Reklamda "Mucizemsin" etiketi kullanılırken kadının toplumdaki yerine dikkat çekildi. Kadına uygulanan ayrımcılığı da eleştiren reklam filminde önemli mesajlar yer aldı.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için Filli Boya harikulade bir reklam hazırladı. Filli Boya'nın reklamı YouTube'da 1 milyonun üzerinde izlendi.

 Filli Boya'nın sahibi Gözde Akpınar, bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çok konuşulacak bir video klibe imza attı. Videoda kadına şiddet özellikle vurgulanıp "Ben sevdim öldürdüm. diyorlar. Sevdiğini yaşatırsın" sözleri dikkat çekti.

"VURMAYACAKSIN NOKTA"

 Türkiye, geçtiğimiz yıl bu tarihlerde Filli Boya'nın Dünya Kadınlar Günü reklamını konuşuyordu. Şirketin sahibi Gözde Akpınar bu yıl da "memleketi yüreğinden yakalayan" bir reklama imza attı. Akpınar yeni klibi "Vurmayacaksın. Nokta!" ve "Tüm ekibime, sokaktaki yüreği kocaman, cesur insanlara çok teşekkür ediyorum. Bu ülke için birer mucizesiniz. Bizim mucizemiz. Tamamı (3.15'lik versiyon) Youtube' da ve @filliboya 'nın twitter hesabında. \u2665\ufe0f #mucizemsin" notuyla paylaştı.

REKLAM FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Bu kategorideki diğer haberler