ABD Başkanı Donald Trump'ın tehditlerine Rusya'dan jet cevap geldi. Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, "Akıllı füzeler meşru hükümetlere değil, teröristlere doğru fırlatılmalı" ifadelerini kullandı.

Güncelleme: 11.04.2018 14:47

ABD Başkanı Donald Trump'ın tehditlerine Rusya'dan jet cevap geldi. Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, "Akıllı füzeler meşru hükümetlere değil, teröristlere doğru fırlatılmalı" ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Donald Trump Suriye'deki kimyasal saldırıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.  Trump'ın, 'Hazır ol Rusya, füzeler gelecek' açıklamasına Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsünden jet yanıt geldi. 

Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, 'Akıllı füzeler meşru hükümetlere değil, teröristlere doğru fırlatılmalı' açıklaması yaptı.  Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, ABD'nin 'akıllı füzelerle' Suriye'de atıldığı iddia edilen kimyasal saldırının delillerini yok edebileceğini de belirtti.

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

İstanbul 18 Eylül trafiğe kapatılacak yollar hangileri?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Lokomotiv Moskova maçı nedeni ile İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbullular 18 Eylül akşamı trafiğe kapatılacak olan yolların hangileri olduğunu araştırıyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

Bu kategorideki diğer haberler