Harika Arabalı Yataklı Ranzalar

Güncelleme: 11.01.2018 15:20

Çocuklarımıza çok değer veriyoruz. Bir anne, hamilelik döneminden itibaren büyük fedakarlıklar yapmaya başlıyor bu ölene kadar da devam ediyor. Doğumundan itibaren onu hayata hazırlamak için, herhangi bir şekilde zarar görmemesi için her türlü fedakarlığı yapıyor. Uykusuz kalıyor, aç kalıyor ama çocuğuna bir zarar gelsin istemiyor.

Onun sağlıklı olması için de her türlü imkanı sunuyor. Okul dönemi geldiğinde, gençlik dönemi geldiğinde de bu hiç eksilmiyor. Peki çocuklarınız için bu kadar fedakarlık yaparken, onlara daha sağlıklı ve kaliteli yaşam sürdürmelerini sağlamak adına özel alanlar oluşturuyor musunuz?

Çocuğun eğitimi ve başarısı için kendisine ait bir odası olması çok önemlidir. İşte bu nedenle size Setay Mobilya kalitesi ile üretilen genç odası takımlarından bahsetmek istiyoruz.

Setay, en şık, kaliteli ve kullanışlı oda takımlarını sizlere sunmaktadır. Çocuklarınızın uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri, kendilerine ait ortamlarda mutlu bir yaşam sürdürebilecekleri, ders çalışabilecekleri genç odası takımlarını hazırlamaktadır. Bunları da en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

RANZA VE ARABALI YATAK

Çocukların uyku düzenleri çok önemlidir. Hatta sadece çocukların değil yetişkinlerin de aynı şekildedir. Hani hiç rahat olmayan bir yatakta yattığınız ve sabah dayak yemiş gibi kalktığınız günler vardır ya. Özellikle yatılı misafirliğe gittiğiniz zamanları düşünün. İşte, rahat ve sağlıklı bir yatağa sahip olmayan çocuklarınız da her güne öyle uyanacaklardır.

Çocuklarınızın bu tür durumla karşılaşmamaları ve uykudan yorgun uyanmamaları için Setay ranza ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Tabi ki hiçbir çocuk arabalı yatak alsanız hayır demezler. Özellikle erkek çocukların bu durumdan ne kadar mutlu olacaklarını her halde siz de tahmin ediyorsunuz.

Sayın anne ve babalar, sevgili çocuklar, ihtiyacınız olan oda takımları, ranza ve arabalı yatak ürünleri www.setay.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Setay Mobilya ayrıcalığı ile sizlere sunulan bu ürünler hem çok kaliteli hem de çok kullanışlı.

Sadece bu kadar değil tabi ki aynı zamanda da uygun fiyatla sizlere sunulmaktadırlar. Setay Mobilya bir Bursa mobilya firmasıdır. Bursa ise mobilyanın başkentidir. Bursa'dan dünyaya açılan bu firma ile sizler de tanışmalısınız.

İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Tren kalabalığa daldı! Ölü ve yaralılar var
ABD cami bombaladı!
Konsolosluk çalışanları ilk ifadesini verdi
Ansızın geldiler! Ceza yağdırdılar
Siyonistler fitne için bakın ne yapıyor!
Star Rafinerisi açılışı gerçekleştirildi
En büyük önceliğimiz haline geldi!
Konut satışında Cumhuriyet rekoru!
Japon uzman uyardı! İstanbul depremi...
Kaşıkçı'nın nerede öldürüldüğü tespit edildi!
'Göç'ün sebepleri 'göçmenleri' konuşacak!
Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!
Floyd kabul etti! Khabib 'en iyi' olmak istiyor
BDDK'dan bankalara fren! Zorla...
Barzani gözünü Türkiye'ye dikti!

Nasıl bir fareyse kedi korkudan...

Tuvalete giren fareyi çıkarmak istediler ama hiç umdukları gibi olmadı.

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Büyük cesaret!

Eğer uçağı kaçırırsanız, yapmanız gereken yüksek bir yere çıkıp uçağın kapısını hedeflemek...

TSK'nın yeni canavarı ASELPOD...

Hava Kuvvetlerimizin envanterine giren ve ihracatını da gerçekleştirdiğimiz ASELPOD...

Gagauz Özerk Yeri'nde Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gagauz Özerk Yeri'nde halka hitabından önce kent meydanını dolduran çok sayıda Gagauz, sevgi gösterilerinde bulundu.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Tutuklanan sosyal medya fenomeninden rezil ifade

Sapkın videoların sahibi Gaga Bulut lakaplı şahıs, "İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var" dedi.

İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri...

Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!

Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın Twitter geçmişi, hiçbir delile gerek kalmadan Suudi Arabistan tarafından neden ortadan kaldırıldığını gösterir nitelikte. Adeta 'sürgün hayatı' yaşayan Kaşıkçı ile ilgili İngiliz gazeteci David Hirst de "Twitter yorumlarına bakan herkes (Kaşıkçı'nın) neden susturulmak istendiğini açıkça görür" ifadelerini kullanmıştı.

Danıştay'dan 'andımız' kararı

Türk Eğitim-Sen tarafınan Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğinin 12. maddesi gereğince 'öğrenci andı'nı yürürlükten kaldıran düzenlemenin iptali için Danıştay'da dava açtı.

Bu kategorideki diğer haberler