Anadolu Adliyesi İcra Müdürlüğü'nde görev yapan müdür yardımcısı Yunus Y. rüşvet alırken suçüstü yakalanarak cezaevine gönderildi. Görev yeri, ev ve aracında çıkanlar ise şoke etti.

Güncelleme: 03.11.2017 21:47

Anadolu Adliyesi İcra Müdürlüğü'nde görev yapan müdür yardımcısı Yunus Y. rüşvet alırken suçüstü yakalanarak cezaevine gönderildi. Görev yeri, ev ve aracında çıkanlar ise şoke etti.

Anadolu Adliyesi 13. İcra Müdürlüğü'nde icra müdür yardımcı olarak görev yapan Yunus Y. hakkında rüşvet aldığı iddiasıyla ihbarda bulunuldu.

Müdür yardımcısı hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında önceden seri numaraları tespit edilmiş 3 bin lira rüşvet parasını alırken Yunus Y.'ye suçüstü yapıldı.

PARALAR İCRA DOSYASININ İÇİNDE

İcra müdür yardımcısının üst aramasında montunun cebinde 5 bin 454 lira ele geçirilirken, adliyedeki kullandığı masa ve çekmecesinde ise çıkanlar şaşkınlık yarattı. Yunus Y.'nin çekmecesinde bir icra takip dosyasının içinde 50 lira, 10 adet kendi adına kayıtlı kredi kartı, 13 adet de 1 Amerikan Doları, 200 Euro, 3 bin 385 Türk Lirası, 2 adet altın, 4 adet kendi adına kayıtlı silah taşıma ruhsatı ele geçirildi.

RÜŞVET SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Şüphelinin evinde ve aracında yapılan aramada da çıkan 11 bin 550 dolar ve 5 bin 600 Euro, 141 adet CD ve 18 DVD, notebook, navigasyon cihazı kark okuyucular, hafıza kartı ve USB bellekler, 4 adet tabanca ve çok sayıda fişek, çok sayıda markalı gözlük ile saat, kamera, fotoğraf makinesi, pasaport ve not defterine el konuldu. Şüpheli Yunus Y., tutuklanması talebiyle Anadolu 3. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi. Rüşvet suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.(haberturk)

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Türk polisi cesedi bulmak için harekete geçti!
Suud duyurdu: Kaşıkçı böyle öldürüldü
Hükümet'ten flaş Kaşıkçı yorumu
Kaşıkçı için acil çağrı: Başlatın
İstanbul'da dev operasyon!
'Sırada Şişe Cam var'
Almanya'dan Suud'a rekor silah satışı
Kaşıkçı'ya ait ilk delil ortaya çıktı!
Trump zevkten dört köşe!
'Dünyadaki en alçak, en gaddar eylem'
ABD Meclisi'nin hedefinde Prens Selman var
Kral Selman ile Sisi görüştü
Prens Selman'a yeni görev!
'Suikast hazırlıkları' görüntüleri ortaya çıktı!
Gazeteci Kaşıkçı'nın cesedi nerede?

Hem ağladılar, hem yarıştılar

Bilecik'te düzenlenen emekleme yarışmasında, anne ve babalar bebeklerinden daha fazla heyecan yaşadı.

Doğa düşmanı korkaklar!

Zavallı fili zevk uğruna öldüren avcılar fil sürüsünün üstüne geldiğini görünce çareyi kaçmakta buldu.

Star Rafinerisi açılışı gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile İzmir'in Aliağa ilçesinde yapımı tamamlanan SOCAR Star Rafinerisi açılış törenine katıldı.

Nasıl bir fareyse kedi korkudan...

Tuvalete giren fareyi çıkarmak istediler ama hiç umdukları gibi olmadı.

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!

Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın Twitter geçmişi, hiçbir delile gerek kalmadan Suudi Arabistan tarafından neden ortadan kaldırıldığını gösterir nitelikte. Adeta 'sürgün hayatı' yaşayan Kaşıkçı ile ilgili İngiliz gazeteci David Hirst de "Twitter yorumlarına bakan herkes (Kaşıkçı'nın) neden susturulmak istendiğini açıkça görür" ifadelerini kullanmıştı.

MEB'den 'andımız' açıklaması!

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Danıştay'ın öğrenci andıyla ilgili yapılan açıklamada "Karar kesinleşmedi, hukuki süreç devam ediyor" ifadeleri kullanıldı.

'Dilimizi kesmişlerdi, tedavi olduk, tarihi silmişlerdi, yazdık'

Yazar Cem Sancar: “Bu topraklarda kimseyi ötekileştirmeden tüm mirası, hepsini kucaklamalıyız. Dilimizi kesmişlerdi, tedavi olduk. Tarihi silmişlerdi, yazdık. İnşallah bundan sonra güzel şeyler olacak.” dedi.

Kaşıkçı üzerinden kirli plan! Hedef: Türkiye

Kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı olayına ilişkin S.Arabistan yönetiminin yanında yer alan İngiliz basını algı operasyonlarına başladı. İngiltere'de yayın yapan The Times Gazetesi'nin Orta Doğu uzmanı gazeteci Richard Spencer, Türkiye'yi suçlayan bazı yazılar kaleme aldı.

Bu kategorideki diğer haberler