CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Tokat mitinginde sahneye çıkan çocuğu azarlayarak sahneden indirmişti, imaj düzeltme çabasına giren İnce'nin Çorlu'da sahneye çocuk çıkararak yaptığı imaj düzeltme çabası rezillikle sonuçlandı.

Güncelleme: 20.06.2018 18:25

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Tokat mitinginde sahneye çıkan çocuğu azarlayarak sahneden indirmişti, imaj düzeltme çabasına giren İnce'nin Çorlu'da sahneye çocuk çıkararak yaptığı imaj düzeltme çabası rezillikle sonuçlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı CHP'nin adayı olan Muharrem İnce, seçim çalışmalarına devam ederken sahneye gelen bir çocuğa "Konuşuyoruz burada, in bakalım. Bak canlı yayındayız, gitti bir dakika" diye kızmıştı.

Sahneye çocuk çıkardılar

Görüntülerin hızla yayılmasından sonra Muharrem İnce'nin Çorlu mitinginde yeni bir imaj çalışması yapıldı.

Miting sırasında, gündeme ilişkin değerlendirmeler yapan Muharrem İnce'nin yanına elinde çiçek olan bir kız çocuğu gönderildi.

Yüzüne bile bakmadı

Ne yaptığının farkında olmayan küçük çocuk, Muharrem İnce'ye 'kendisine söylendiği gibi' çiçeği verip arkasını dönerek gitti.

Bu sırada çocuğun sahneden ayrılmamasını isteyen Muharrem İnce, uğraşlarına rağmen küçük çocuğu yanında tutamadı.

Çok Okunanlar

Maliye okulları ses getirecek

Ankara önemli bir tarih olaya ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin önemli eğitim kurumlarından olan Maliye Okulu ülkeye mal olmuş birçok kişi kazandırmıştı. Maliye Okulları tarihi anlamak ve anlatmak adına “Maliye Okulu adı yuvasına dönüyor. Asırlık anılar yeniden canlanıyor” sloganı ile okulun bahçesine “Anı Plaketi” çakılacak.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Hadi 20 Eylül 20.30 ipucu: 1992 ABD Basketbol takımın adı nedir?

Türkiye'de çok sevilen 300 binden fazla anlık kullanıcıya ulaşan Hadi yarışması bu akşam 20.30'da yapılacak yarışma için bir ipucu yayınladı. Hadi'nin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda 1992'de Barcelona Olimpiyatlarına katılan Amerikan basketbol takımına verilen isim soruldu. Basketbol severlerin rahatlıkla bilebileceği bu sorunun cevabını öğrenmek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Hadi yarışmasının ipucuna bakarak soruyu bilmek isteyen kullanıcılar 1992 ABD Basket takımın adı ne? Barcelona Olimpiyatlarına katılan ABD basket takımına verilen isim nedir? Dream Team veya Rüya Takımı kime denir? gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Detaylar için milatgazetesi.com'u takip edebilirsiniz.

FETÖ'cülerden şeytani taktik

Terörist başı Gülen ve onla bağlı örgüt olan FETÖ'cülerde taktik bitmiyor. Bursa'da İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, 17 kişi gözaltına alınırken, şüphelilerden İ.K'ya ait araçta yapılan arama sonucu, motor bölümünde yanmaması için alüminyum folyoya sarılmış halde ve ilk yardım çantasındaki pamukların arasında 15 bin 500 dolar ele geçirildi.

ABD ordusu zor durumda!

Dünyayı, icra ettiği kanlı operasyonlar ve kirli politikalarla kan gölüne çeviren ABD'nin ordusu zor durumda. ABD Hava Kuvvetleri'nin görev yoğunluğu, teknik sorunlar ve yetişmiş personel eksikliği nedeniyle gelecekteki olası çatışmaların koşullarını karşılamadığı belirtildi.

Bu kategorideki diğer haberler