İnsanlık ölmemiş dedirten video!

Güncelleme: 31.01.2018 15:34

Eskişehir'de kaydedilen bu görüntüler insanlık ölmemiş dedirtti. Geçimini karton ve kağıt toplayarak sağlayan bir kişi, Arifiye mahallasi Yemen sokakta karton arabasını sürerken bir anda yere yığıldı. Bir süre hareketsiz kalan karton toplayıcısına sokaktan geçen vatandaşlar yanına koşarak yardım etti. İlk müdahaleyi yapan vatandaşlar, yere yığılan şahsa yardım ederek kenarda bulunan banka oturttu. Çevrede bulunan esnaftan da yardım talep eden vatandaşlar, şahsa su vererek bir süre başında bekledi. Şekeri düştüğü için yere düştüğünü belirten şahıs ise iyi olduğunu dile getirdi. Bir süre oturarak dinlenen şahıs, kendisini toparladıktan sonra kendisine yardım edenlere selam vererek karton toplama arabasıyla yoluna devam etti. Adana merkezli 3 ilde Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonda vakfın kurucu başkanı Alpaslan Kuytul'un da aralarında bulunduğu 20 kişi gözaltına alınmıştı.

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

İstanbul 18 Eylül trafiğe kapatılacak yollar hangileri?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Lokomotiv Moskova maçı nedeni ile İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbullular 18 Eylül akşamı trafiğe kapatılacak olan yolların hangileri olduğunu araştırıyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

Bu kategorideki diğer haberler